Ar verta Adamkiukui varyt i rusyna geguzes 9-taja?

Na aš jau kaip buvau sakęs, manau kad nieko blogo neatsiktų jei V.Adamkus VAŽIUOTŲ į Rusiją, nes mes LIETUVA esame labai labai priklausomi nuo Rusijos, vieną kraniuką užsuks - dujų mes nebeturime, užsusks antrą kraniuką - naftos/degalų mes nebeturime…o kas tada bus? VIsada reikes su Rusija gerus santykius palaikyti. Na nebent reikia laukti ką JAV prezidentas sumastis, jie tai mums autoritetas… Nekaltas

Žinau, kad aš lb protinga Drovus

santykiai kaip santykiai, bet jei pasityciojo vien pakviesdami Pavargęsisivaizduoji pagerbti tautu budeli STALINA Baisu

o as ne Cha cha, ilgai nepaziurejau kas parasyta po kacius, buvau isitikes tu vaikinas Juokiasi Drovus

Na taip mus rusai okupavo, bet jei ne rusai tai vokiečiai būtų okupavę, gal būtų buvę blogiau, o gal ir geriau… Nekaltasjei aš būčiau Adamkus Cha cha važiuočiau Taip

Koki dar budeli? ApakęsGi Stalina teveliu visi vadino Apkabinimas Drovus Cha cha

Tai Tu čia ne pirmas ir ne paskutinis Cha cha

tai daryk isvadas Cha cha

Ačiū Dievui, Tu tox nesi ir nebūsi Baisu

Nu ne, nicko nekeisiu Juokiasi

nuo moosu nuomoniu vistiek niekas nepasikeis… Kietas

rado ka vaikai aptarineti Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Žinau… o tau kaip bano reikia šakes, tu pasižiūrėk kaip šitą temą užlūfinai šakes… Baisu

Nieko aš ne “užlūfinau” Juokiasi Juokiasi JuokiasiIr ne šakės, o grėbliai Juokiasi

*bliamba* uzmuskit kad buvo ta tema, neveik paieskos pas mane…trinkit nx tada…

ko cia nervuojies zyklon? ats i klausima: nemanau kad turetume svesti vienos okupacijis pakeitima i kitos, dar blogesnes okupacijos…

as tai nevaryciau ir nenoriu kad musu Prezidentas varytu. bet jauciu kad Adamkus nuleks Nustebęs

Oi ne tokią raidę parašiau, eina sau kaip juokinga… Nekaltas

neverta Ne

Ne ne tokią raidę, o apskritai kažkokią nesąmonę vietoj žodžio, mielasis;>