Ar verkti tikrai bobiska kaip visi sako?

visai nebobiška, juk ir vyrai verkia

seip berniukas yra uz mergaite dvasiskai stipresnis,bent jau taip sakoma verkti is vus nereike Ne

a jum trukdo kad Vyras neverkia?

wisi werkia tiek wajkinaj tiek merginos…ir man atrodo nebutinaj wajkinaj mazhiau werkia…tiesiog jie wieshaj newerkia…o merginos dazhnaj wieshaj prawirksta ir pan… Drovus

ne.> Cha cha Taip !!!

nu toks jau poziuris, kad berniukai neverkia, jie turi buti stiprus ir pan. Taipbet manau visus kartais aoninka liudesys ir norisi issiverkti Nežinaupvz as stengiuosi prie kitu neverkti, nes man paciai tai kazkiek zema, nenoriu, kad manes gailetu ar pan. Nenu daug nuomoniu, mano tokia neapibrezta Drovus

Ash ir nepritariu siam posakiui! nesamone…visi werkia ir nieko cia nepakeisi…bet dazniausiai sis posakis naudojamas tam kad nuraminti zmogu…zinodamas kad elgiasi ne kaip vyras nustoja werkti… Bet tai vistiek visiskas apsurdas Mirkt

**

**

lygybe tu lygybe… Šypsenair dek gale sakinio uzbaigiamuosius zenklus ple.

vaikai yra vaikai Šypsena As savo taip sunui nepasakyciau niekad Ne

tfu Baisuboba tu…

Verkimas parodo kox silpnas esi… Bet sejp rejkia issiwerkt, swejka gi Mirkt Akys iswalomos Mirkt

Na retai kada galima pamtyt tokį vaizdą, kai vaikinas verkia Nekaltas Jie stipresni.Fiziškai.Emociškai irgi gal, bet tai čia nžn dar;] Nuo moteriškės priklauso;]] Bet tai kai vieni būna irgi paliubomu kartais paverkia.Taip geriau.

njeko ce nebobiska Ne verkia tas kam to tuo metu rejkia … kam ce dar slepti… mantaj jej Vyras verkia taj njeko ce tokio …kartajs taj net atrodo tajp mjela … Drovus

agha

gal ir bobiska…

pritariu Drovus

Iš tiesų kvaila, kai berniukus ramina sakydami “neverk, būk vyras”… Nekaltas…kartais verkti sveika Laimingas !!!

aisq wajkinai werkia reciau,bet tik jau nesakykite kad taip nebuna NIEKADA Piktas wisi turime jausmus ir wisi wiena syki pratrukstame,o daznumas ir seip wiskas priklauso nuo zmogaus,jo charakterio ir t.t. Taip

Būtent Taip O šeip pasikartosiu Drovus Toks posakis yra dėl to,kad Vyras tikrai verkia rečiau už Moteris.