Ar verkti tikrai bobiska kaip visi sako?

Paprasciausiaj mergajtes, merginos, moterys rodo daugiau jausmu ir emociju Nekaltas Nors… As asmeniskaj, pazystu wiena wajkina Vyras kuris labaj daznaj werkia… Nu net ne daznaj o per daug Veee Wajdina nuskriausta… Cia jau manau nenuosirdu Ne

ash irgi nesutinku su shiuo posakiu, bet pamatyti wyra werkianti tai truputy kejsta, bet ash tai nieko priesh…tegu werkia kiek nori(tik ne be priezhasties)… Cha cha Drovus

Tiesiog vajkinai verkia daug rečiau nej merginos,todėl yra toks posakis. Žvaigždė~

Nu verkti tikraj nevyriska.Nu bet apie mazus vajkus,taj man vienodaj kas verkia…Yra faktas kad verkia ir vsio.

Berniukus pratina/mokina būti vyrais…

mergaitės emocingesnės, todėl viešai verkia dažniau. vaikinai nuo mažens auklėjami būti šaltakraujais, stipriais, slėpti emocijas. nežinau, ar tai sąžininga jų atžvilgiu.

As tai nesutinku kad visokius su idiotiskais klausimais leidzia prie ineto Pavargęs

Nu mano mintis tik plius daugiau žodžių Cha cha

turiu talentą pilstyti iš tuščio i kiaurą Cha cha

taip nuo seno jau yra priprasta…

Nėra nei bobiška nei ką, tiesiog taip priimta kad merginos verkia dažniau…

ne bobiska o mergajtiska

Nemanau. Juk vyrai irgi verkia. Kartais net dažnaiu nei moterys. Mirkt

Taip! Juokiasi

tiesiog čia jau taip įsišakniję Laimingas man irgi tas požiūris durnas - jei jau mergaitė, tai būk gerutė, gražutė, paklusni, ir verkti nieko tokio; o iš berniukų nuo pat mažens reikalaujama tvirtumo ir t.t., bet manau,kad taip daroma žala,kai verkimas - emocijų išliejimas - tampa gėda.

Mazu vaiku sis posakis neliecia! Ne Juk visi maziai verkia! Žliumbia

na bernam taj tajp

na bernam taj tajp

o ka ssuskirste: kas vyriska o kas ne? Nekaltas

Visi zmones gali verkti…Turi verkti…IShverkti kartais buna labai geraij… O kad bobishka verkti…taij nesamone…totali Drovus