Ar turite tokį (-ią) klasioką (-ę), su kuriuo (-ia) dar nesate bendravę?

Taip yra tokia klasiokė. Tiesiog jinai yra mažai bendraujantis žmogus, nerodo jokios iniciatyvos bendrauti. Šiaip jinai iš išvaizdos yra atstumiantis žmogus, tai manau tai jai išugdė nepasitikėjimo savimi kompleksą. Matyt reiks kada prieit ir pakalbėt…Ką gali žinoti?Gal jinai netgi labai įdomus žmogus Šypsena Gera tema Gerai

Hm… jis visuomet skuba, lekia, tartum nuo kažko sprugdamasNekaltas

NeNeGirtas
Su visais nors siek tiek pabendruaju Klasta

su vienu tik šiandien pirmą kart persimečiau keliais žodžiais. Bet jis tik šiais metais atėjo į mūsų klasę.

ooojneMirkttai jau butu per ziauru Mirkt

Yra tokių, bet nematau tame nieko žiauraus. Gal atsiras proga kada bent labas pasakyt;}

seip yra du tokie klasiokai. Vienas jau antri metai mano kalseje, bet dar ne karto nesnekejom, o seis metais atejo kazkoks nebendraujantis, su juo snekejo gal tik kokie 6 zmones is klases, o tarp ju manes nebuvo…

[quote]na aš tai su visais esu praklabėjus JuokiasiNekaltas iš viso klasė mūs susibendravus lb Geraio tai su ta klaioke jau pralaužei tą tylą a da ne? Laimingas

oj turiu. klasioka toki. su kuriuo tik pasisveikinam ir vsio.
reiks kada pasneket su juo. juk negrazu taip;>>

Taip, esu.

Dar nepralaužiau tylos, šiandien tik apie tai realiai pagalvojau, ir tik tada sukūriau temą.

Žiauraus aš irgi nematau, bet tik velniškai keista.

jo turiu nuo siu metu klasioke nauja, tik kad kai visi i skirtingas pamokas einam tai nesutikau jos nei karto nei pamokose, nei mokykloj… ir isvis nezinau kaip jin atrodo ;D

Tai nauji klasiokai, čia aišku, kad nepažįstami. O kaip su senais?

Niu jo yr… Pora tokiu… Bet kazkajp man noras kalbet ir nekyla…Ne

yra kokios 4 klasiokes. Tiesa, kazkada bandziau su jom bendraut, tiksliau, su viena is ju. Aciu, daugiau nereik. Paziurejo kazkokiom neaiskiom akim, mazdaug: gal gali pasisalint? Ir seip, jos klasej tarpusavy tik 4 ir bendrauja.

JO turiu klasioka jau du metus mokomes bet as su juo ne kart nekalbejau

Na nera taip,kad nei nekalbejai nei nepasisveikinai. Buna kazka pasakyti nori,ar reikia… Tiesiog mes patys atsirenkam su kuriais bendraujame o su kuriais ne. Mirkt Tad vienam maziau draugijos savaime pasilieka. Liežuvis

Yra kelios klasiokės su kuriom per 10 metų beveik nebendravau.

Yra su kuriais mažiau bendrauju, bet tokių, kad visai nebūčiau bendravus nėra.