Ar turite tokį (-ią) klasioką (-ę), su kuriuo (-ia) dar nesate bendravę?

Taigi madinga dabar būti juodu tamsuoliu su neva išsiskiriančiu iš minios mąstymu. Tai gal mados laikosi, sakydamas, kad aplink jį visi yra pilka masė. Mhm.

O kaip tu ją nuspirtum? Kaip šiukšlę, besivoliojančią ant kelio? Ar kaip kitaip? Ir kodėl?

O tai gal žmogus ieško naudingos informacijos?

Žinoki neNekaltas Jis turi perdėtą susidomėjimą tuo mirties pasauliu, pvz.: laidotuvės, jų giesmės, dar kažkada aiškino tai, kuri karsto dalis yra sunkesnėPavargęs, taigi…

Perdėtas susidomėjimas, nesvarbu kuo, yra labai gerai GeraiGeraiGerai

Čia kaip kam. Aš tai išvis nemėgstu fanatizmo, o tai kažkaip tie žmonės, perdėtai susidomėję kažkuo, keisti būna labai, užsisklendę tik tame dalyke, kuriuo domisi.

O jis juodas?

Man labai patinka tokie žmonės su šiomis nuostabiomis savybėmis. Ir galima pasakyti, kad mes visi esame kažkuo keisti.

Šiaip gerai, kai žmogus domisi kuria nors viena sritimi, bet perdėtai tuom domėtis tai nežinau, nežinau. Čia taip pat kaip domėtis viskuom po truputį - daug apie nieką.
O kodėl tau tokie žmonės patinka?

O pagal ką nustatyti, iki kiek domėtis gerai ir kiek jau yra per daug?

man patinka, nes jie yra panašūs į mane.

Nejuodas.

"Šiaip" keistas tada.

O ar jo eisena neįprasta? jo laikysena neįprasta? jo judesiai blogai koordinuoti, nelygūs, "kampuoti" ?

Sunku, bet kai su žmogum neberandi bendros kalbos arba jis per daug atsiskyręs savam pasauly gyvena, tai jau tikriausiai per daug.

Jeigu supranti, kad tas žmogus gyvena savame pasaulyje, ir norėtum su juo pabendrauti - tai reikėtų pabandyti apsilankyti jo pasaulyje. Juk būtų gerai.

O jeigu tas pasaulis neįdomus ir tu ten esi nelaukiamas?

Jeigu tau neįdomus to asmens pasaulis, tai tada ir nekyla noras rasti bendrą kalbą. Ir nebendraujate. O dėl nelaukiamumo, tai negali tiksliai žinoti, kaip yra.

Neblogai čia į pievas nuklydom, bet nieko tokio. Daug ko nesužinojau iš šito pokalbio.

O ko nesužinojai iš to, ką norėtum sužinoti?

Nieką sužinojau.