Ar turi itakos masalu spalvos?

Aš ne tik kad juokingai atrodau, bet dar ir labai juokingai pelekais mojuoju… Taip
O žvejai pašnibždomis šneka ne dėl žuvų, o tam, kad neišsklaidytų paslaptingos pasakiškos mistiškos atmosferos, kokia būna žuvaujant…

dar ir kotu juokingai pamojuojiTaip

kazkada specialiai dariau eksperimenta Karelijoje.
Veiksmas buvo didziuleje uztvankoje, kokiu ten pilna, vanduo tokios pelkines, rusvos spalvos. Velkiavom. Tai kibo ir gerai tik ant VARINES spalvos bet kokios formos ir bet kaip dirbanciu ir bet kaip traukiamu blizgiu. O ant kitokios spalvos nekibo nei viena. Plaukiojom pirmyn - atgal toje pacioje atkarpoje.
Beje pries tai ten pat zvejoje grizo nepagave nei vienos lydekos.

po garsių kalbų seka neatsargus judėjimas valtyje, sukeliantis garsus vandenyje, o tai jau tikrai (iš asmeninės patirties) kibimui ant plūdės yra labai blogai Blogai Gali 20 minučių parūkyti.

O kokios būna vandens spalvos???

Na genialusis mokslininke išdėstykite prašom paprastai ir aiškiai
pradedant nuo šviesiausios iki tamsiausios ŠypsenaŠypsenaŠypsena

P.S. nepamirškite, kad vandens spalva žiūrint iš viršaus priklauso nuo dugno spalvos.

būna pats vanduo rudas (Juodikis Varėnos raj.), būna skaidrus, bet rudą spalvą durpėtas dugnas simuliuoja (ten kimba Taip ant mepps TV Taip), būna skaidrutėlis žvyruotu dugnu (Lojus, Trakų raj.), būna smėlėtu dugnu blynas su gelsvai drumstu vandeniu ir kimba ant ryškios sukrės. Visoks būna tas vanduo Šypsena Pagelbėjau Vytiai, nes jis tik ryt pasirodys Liežuvis

Nasciot mepsu tai cia viskas aisku, ju tik keturiu spalvu ir tebuna, o kaip del gumesku, pagal koki dugna spalva rinktis? As abejoju del spalvu, esu gaudes ir pagaves ant salotinio riperio, bet kita diena draugas ant balto gaude o man su salota ragas buvo, dienos ir oro salygos( man taip atrode) buvo vienodos,kita karta, visa diena praplaukioje nieko neturejom, kol neužsikabinau(is nevilties) morkinio riperio. Jei jau lydeka isplaukus medzioti ir tu jai pagal snuki pratrauksi masala kurio virpesiai jai primins jos maista ji turetu atakuoti(gal)ir isvyso cia tas pats gincitis kaip klausimu kas anksciau atsirado, vista ar kiausinis .Alus

siulau pasinaudoti eksperimentu su stikline, kaip nustatinejant kokia spalva giliausiai prasiskverbia…

pala pala, o kaip na sciot aglia platium arba aglia fluo ir kitu jiems panashiu?
kaip ir labai daug tu spalvu gaunas…

Yra dar blck fury ir visokiu dar nakleiku, bet pagrinde tai tu spalvu ne tiek kiek turi rezinkos

vandens spalva priklauso nuo to, kokio sudo ten yra istirpe
tai ir sudaro jo spalva

nu tu cia zagnul, nesuskaiciuojamai tu spalvu yra

Aš asmeniškai žynau balta, geltona, vario ir juoda, taškelių ir nakleiku neskaišiuoju ir nelaikau spalvomis.

o bent jau melyna ir raudona, ka ne spalvos?

Ar kas kada gaudėt (ar bent čiupinėjot) Mepps Aglia Long Nr. 5, kuri sveria 29 gramus? Apakęs Vakar mačiau tokią zvejams.lt. Įdomu, kaip tokie monstrai dirba, kaip giliai eina ir kas ant jų kimba.

Peliuks rašė:

Bijau būti apkaltintas priekabiavimu prie žodžių, bet norėčiau dar kartą paklausti.
Tamsta rašėte, kad kokios SPALVOS bus vanduo, tokios spalvos …
Aš paklausiau KOKIOS BŪNA VANDENS SPALVOS…
Jūs pasitaisėte, kad vandens spalva priklausop no jame esančio Š…

Tai dabar mastom taip: jei vistik vanduo būna skaidrus, t.y. be spalvos, o jame esančios dalelės jį nudažo, tai dabar genialusis mokslininke paaiškinkite dar kartą:
Kokios spalvos šviesa giliausiai prasiskverbia į vandenį, jei vanduo yra idealiai skaidrus ?

  1. is kur istraukete kad as mokslininkas? ir dar genialus?
  2. idealiai skaidrus vanduo - nieko nepasako, tai daugiau panasu i filosofijos termina, nera tokio vandens gamtoje, jis turetu buti bent jau distiliuotas. Tokiame vandenyje zuvys negyvena. Nu gal salatis tau atsakys, va jis siame reikale tikrai daugiau uz mane raukia

Na va pagalvojau - idealiai skaidriame vandenyje turi idealiai matytis visos spalvos

tai spėliokim Šypsena Taip
Aš sakau, kad raudoma Gerai

Na o aš kažkodėltai visais atvejais už mėlyną balsus atiduočiau.
Gal tai su spektru susiję?
Mastom elementariai: šviesos spindulys atsitrenkęs į vandens paviršių lūžta. Ir kiekviena spalva vandenyje nuvairuoja tam tikru kampu. Ta spalva, kurios kampas bus mažiausias, t.y. ji labiausiai statmenai lys į vandenį ta ir giliausiai prasiskverbs. Kitos spalvos nerdamos toliau sutiks daugia ššš ir nepaners taip giliai…

Na gal ir "nusirašiau"… bet norėtūsi rasti bent kažkokią logiką.

neteisybe Ne filosofuokit toliau Liežuvis