Ar tikrai plastikiniai langai taupo siluma ?

Ar tikrai plastikiniai langai taupo siluma ?

Paaiskinkit man durnam ar imanoma tai Šypsena
Paeita ziema pas mane buvo mediniai , supuve, taciau uzsandarinti silikonu ir uzkalti plevele langai.Per tuos didziuosius salcius kai buvo -30 namie uzkeldavau temperatura apie +20. Dabar yra plastikiniai langai, kaip matot lauke -10 - kambary - daugiau +17 niekaip… Langai is Shucho profilio, 5 kameru, stiklas aisku 1 kameros… Tikrai sandariai ideti - uzuolaidos neplevesuoja, rasoja is vidaus - nera kur dregmei isgaruoti.
Nors sildymo sistemoj vandens temperatura 80 laipsniu, nesilta nors tu ka.
Mano manymu, is kur bus silta, nes prilieti ranka prie plastiko stiklo paketo, minusine temperatura… Pamenu kai buvo mediniai - vidinis stiklas siltas budavo. Ir dar - plastika garsa praleidzia 5 kart daugiau tai tikrai palyginus su senais…

Nu cia idomiai pas tave jei uz senus medinius langus blogiau, gal tau netycia juos blogai idejo, nes siaip tai tikrai turetu buti silciau, aisku jei mediniai klijuotos medienos tai neturetu buti silciau, geriausiai tai pabandyk kreiptis i ta firm akuri state ir paklausk del ko taip gali buti.

Na as dar turiu minti. Siena padaryta standartiskai - balta plyta - oro tarpas , ir 2 raudonos. Plastiko remas siauras todel jis budamas prie pat baltos plytos atsiduria ir prie pat oro tarpo , kuris yra nesiltintas. Bet realiai juk turetu but kazkokie plysiai pro kur ta siluma iseina… Skaiciau yra firmu kurios padaro termo foto namo isores pro kur ta siluma dingsta, bet ju paslaugos nerealiai kainuoja - apie 400lt. Idomu su paprasta video kamera kuri turi infraraudonuju rezima to neiseitu pamatyt ?

Nu speju su paprasta kamera tai nepamatysi, galima dar nebent persalimus pasiziureti su elektroniniu termometru bet tai bus vis tiek netikslu, jie yra galimybe tai pasidaryk ta termo nuotrauka ir kaip sakiau dar kreipkis i langus staciusia imone

mes darem termonuotrauka, bet ne is isores, o is vidaus irgi parodo, pro kur saltis ateina ir mokejom ne 400, o 189 uz 4 nuotraukas, daro tik problematinese vietose.

Man vakar darė termonuotraukas. Už septynias nuotraukas su visais paskaičiavimais turėtų būti 150 Lt.

nu mums vilniuje dare, plius nuotraukos tik 4, o uz maziau visad brangiau.Šypsena

Kaup suprasti "plius nuotraukos tik 4"?

nu tai, kad tarkim jei pas tave atvaziuoja ir neranda ka fotkint, uz atvaziavma susimoki, o kuo daugiau nuotrauku tuo didesne tikimybe nusideret.

Aš bandysiu pasamprotauti apie langų šiltumą. Plastikiniai langai pranašesni už medinius vienareikšmiškai vienu požymiu - sandarumu. Tad jei vėjas pučia į kiaurą medinį langą ir kad ir prastą plastikinį - skirtumas, visi supranta, būna milžiniškas. O jei to vėjo nėra ir medinis langas gerai užsandarytas - tada ir prasideda filosofija. Aš kažkada labai nustebau, kai paskaičiau literatūroje, kad naujo tarybinio visuose daugiabučiuose statomo lango šiluminė varža apie 0.4. Pasieškokite plastikininių langų su dviem stiklais varžos - ji maždaug tokia pati. Jei langas užpildytas argonu, ar tarp stiklų vakuumas tuomet varža auga iki 0.8 - 0.9. Jei mediniam lange trys stiklai jo varža auga iki 0.6. Pas mane būtent trys stiklai sudėti, tad kai pačiupinėji stiklą tai šalčio nejauti, o daugumos plastikinių langų vidinis stiklas šaltokas būna, jei paketas be užpildymo. Tad kai susidedi plastikinius, tai viena nauda akivaizdi - nereikia langų plėvele kalti

Pas mane irgi pries keleta dienu ryte buvo apsale stiklo paketo apacios is vidaus.
Buvau pas pazystama, isidejo langus pries kelias dienas - sako efektas iskart - ir matos, sedi namie su maike Šypsena Profilio nepamenu firmos, tik greiciausiai bus 3 kameru , nes zymiai plonesnis uz mano 5. O ta silumine varza ismatuoti ar apskaiciuoti speju neimanoma ?

geriau chebra patarkit kas tie per paketai “alaplast”
turejo buti mediniai su stiklo paketais, inkale anuos plastikinius, bet tipo langu dagiau padare Nekaltas
blin prideju ranka netoli lango krasto jauciasi kaip saltis eina Nekaltas

Kazkokia fantastika pas tave. Jeigu sildymo sistemoj +80 ir dar plastikiniai langai tai namuose turetu buti tikra pirtis Mirkt
Gal kur skyle sienoje palikta Juokiasi
Siaip remo profilio kameru skaicius praktiskai neturi jokios reiksmes.Jau pries kokius 5 metus gamintojai gamino ir matavo ant kiek skiriasi silumos laidumas vienuose ir kituose. Ir sake kad skirtumas labai mazas ir gaminti neapsimoka storesniu.Nes lango remas uzima labai maza plota palyginus su stiklu. Bet marketingas padare savo Juokiasi Kaip itikinti klienta kad naujas gaminys geresnis? Pasakyti kad kameru skaicius didesnis Juokiasi Pas mane namuose du langai su 3 kameru profiliu ir du su 5 kameru.Skirtumo jokio silumos atzvilgiu nejauciu Ne

As irgi itariu fantastika ir nesupratu kas cia pasidare, todel ir sakau kad durnas as Šypsena Prie langu pasikeite dar vienas dalykas - siais metais uzsandarinau rusy, kuriam visa sildymo sistema , tikejaus silumos sutaupyt Šypsena

Hmmm na kiek pamenu is fizikos, tai nera tokio dalyko kaip saltis Šypsena Yra tik siluma, arba jos nera Nekaltas
Taigi galima pamatyti tik pro kur siluma iseina Mirkt

as fizikos nemegau tai matai nezinau kad salcio nebuna. o buna tik silumos nebuvimas. Be be be
ir is vis kur ziuri kalbininkai ta zodi saltis reik mest is lietuviu kalbos zodyno, juk pagal fizikos vadovelius salcio nebuna, o buna silumos nebuvimas. Piktas

ahahaha ŠypsenaGerai

tikriausiai persistengei su sandarinimu. gal ventiliacijos katilo ner ir kaka tada.
pakonsultuok su sildymo sistema staciusia imone

Nuo per didelio sandarumo tikrai nebus salciau, nebent tik dregme rinksis…