Ar tikite kad skaicius 13 nelaimingas?

O ash kita penktadieni tai uzsibarikaduosiu namuose apivilksiu dawg dawg apsaugu ir lindesiu giliausioje nepasiekiamiausioje namo vietoje ir vis diena neisdhlysiu!!!BRRRR KAIP BAISU Apakęs Apakęs Apakęs o jei rimciau tai diena bus taip kaip kitos dienos tik gal ishskyrus tai kad penktadieni savaitgalio pradzia ir iki atostogu like lygiai savaite!!!

nelabaj Ne

netikiu, nes kai zaidziau kasy 13nr. kazkada nese sekme man

Man jis lb laimingas va pvz mano gimcia 12-13 ir man sitie skaicei tikrai nesa laime…

nelabai tikiu is wis tokiais dalykais Ne Nekaltas Angelas~~

man kaip tik atrodo kad ttox laimingas trenktas skaichius =]

ne nors tai parodys pirmadienis

visiems atsikiraj

nee[;

as netikiu Liežuvis Nekaltas

nelabai… Nekaltas

Netikiu Nekaltas Cha cha

man shis skajchius nesha lajme Liežuvis Girtas ir dar pasakysiu, kad wisi klysta, manydami, kad tai velnio skajchius Liežuvis shis skaichius yra mergeles Marijos, nzhn kajp ten tixliai, bet skajcheu taip Cha cha wat, ir tikiu, kad jis kajptik yra geras Flirtas

Tikiu Taip aš praitais metais buvau mokykloje žurnale 13 ir man buvo tie metai nesekmingi

Man jis atvirksciai - laimigas.Jei buna 13 diena ir penktadienis,jau zinau kad laukia puiki diena Mirkt

netikiu…skaicius kajp skaicius… Mirkt

netikiu Nekaltas

netikiu… tai yra tik isitikimimas paprasciausiai…

o as netikiu ,man tai kaip ir visi kiti skaiciai,nes kas bus jei visi 13 ir dar penktadieni neiyu i mokykla nes bijotu kazkokiu nelaimiu,ar spjaudytusi kai juoda kate perbega per kelia,juk cia tik prietarai ir viskas.

ash tej kazhkep nelabaj Nekaltas