Ar tikite kad skaicius 13 nelaimingas?

Isgalvotos nesamones, koks skirtumas koks skaicius, jis visvien nieko nereiskia!!!

ar isgalvotos ar ne,bet va pvz as net 2 kartus sudauziau masina 13 diena…ir abu kartai buvo normalus,viena karta dar sutaise masina servisas,2-a jau masina remontui nepriklause… stai va ir 13

As gimiau 13… Bet nieko Cha cha Vat pries metus tai buvo 13, penktadienis, mano gmtadienis Šypsena Ai, tai kazka sulauziau, bet tuo ir baigesi… Ta diena mes vaziavom i kelione, kur labai susidraugavau su savo EX geriausia drauge… Šypsena O siais metais penktadienis 13ta irgi pasizmejo gerumu Mirkt

netikiu Šypsena 13 ir 7 mano megstamiausi skaiciai…

Na jei tave pagautu su 13mete lovoje,tai sis skaicius tau tikrai butu nelaimingasŠypsena

O as su viena pana pradejau draugauti 13 diena, tai ir visa draugyste vis kazkaip bijojau bijojau… ir prisibijojau, - po 4 men issiskyrem. Šypsena

a man nej lajmes nej nelajmes kolkas neatneshe heheeCha cha

nesureiksminu skaiciu Ne

Man 13
Nei laimingas nei nelaimingas…tiesiog paprastas numeris kaip ir wisikiti…Taip

visiskai netikiu kad tai blogas skaicius as net kartais naudoju 13 skaiciu loterijose ir pan man jis labiau laimingas negu blogas beto mano mociute gyvena 13 bute niu ir po kol kas viskas ok…

netikiu…manau,kad chia tik dar vienas prietaras…Aš nekaltasTaipbet aishku,kartais buna sutapimu…bet tai tik ir lieka sutapimais…MirktLiežuvis

ne, nes 13 yra man visai fainas skaiciukas. o taip visu nekenciama 13 penktadienis man paprastai buna visai gera diena. netikiu as visokiais prietarais. man atrodo, kad mitai apie si skaiciu yra paciu zmoniu issigalvojimai TaipTaipŠypsenaŠypsenaLiežuvisLiežuvis

jei tikėsi, kad nelaimingas, tai gal ir atneš kokią nesekmę…

kartai skaicius 13 buna laimingas,Taip o kartais net labai blogas Liūdna ,bet dazniausiai buna geras…Cha cha

Nu, kazhkaip neacimenu, kad kas blogo buvo acitike kuria 13 diena, ir penktadieni irgi nelabaj…Ash taj nelavaj kreipiu demesi kokia diena…Gal ir buwo, bet tiesiog neacimenu…Aš nekaltas Ne

ash tai netikiu, man jis netgi laimingas Cha cha

Man sis skaicius nera nei laimingas, nei nelaimingas Šypsena Tiesiog paprastas skaicius ir tiek Taip

man shis skajchius nieko nerejshkia, taj tik kajqriu zhmoniu isitikimas, kad jis blogaz ar nesha kokias nesekmes Šypsena

nea as taip nemanauMirktnes niekada nesusimasciau apie taiMirktman neturi reiksmes jokie skaiciaiMirkt

Man tai skaicius13 laimingas.