Ar tikite ateiviais is kosmoso?

Ar tikite ateiviais is kosmoso?

Ar tikite ateiviais? Ar matete NSO? ar naudojate SETI?

As vistik tikiu, kad kazkas egzistuoja, kad yra protingos butybes ne tik zemeje, bet ir kitu zvaigzdziu planetoseNekaltas Esu mates NSO pora kartu.
Neseniai prisijungiau prie SETI ir ieskau signalu siunciamu mums, kaip ir keli milijonai planetos gyventoju…gaunu inf is radioteleskopo ir analizuoju juosŠypsena na ne as juos analizjuoju, o programa mano kompe Šypsena

Na as tikiu, kad ten auksciau kazhkas egzistuoja…bet as tai ateiviai ti nzn…Nežinau

ufikais? nea Angelas

Maniako? Cha cha

Matau ateivius kai padauginu ,bet tas retai buna

joo as tikiuApakęs viana karta mane isprievartavo ateive Apakęs
bet man labai patiko JuokiasiJuokiasiJuokiasi
vis laukiu ir laukiu jos,bet ji kazkur dingo… Nekaltas
gal nenusipirko transgalaktinio civilines atsakomybes draudimo savo lekstei…
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

sorry,dar pasistojo klausimas:
o kas ta SETI? Nekaltas
ir su kuo ji valgo?

nemaciauNeNekaltas tai uztai ir netikiuNekaltas

Tikiu. Juk yra tiek daug zvaigzdziu, prie ju galima rasti planetu ir yra didele tikimybe, kad kai kuriose planetose gali buti kitu (nezemisku) civilizaciju.

O taip pat ateiviai - vienas paiskinimas apie dievus. IMHO, ateiviai ir buvo dievai… Šypsena

SETI nezemisku signalu paieska. T.y. tavo kompasparsisiuncia duomenu paketa is radioastronomijos observatorijos, apdoroja juos ir rezultatus siuncia atgal i observatorija. Ieskoma dirbtiniu signalu Šypsena

ghaah, netikiuLiežuvis

[quote]geria keli chroniai, šalimais nusileidžia ateivių lėkštė, išlipa žmogeliukas, prieina prie chronių ir sako: "aš Tarantulas!" chronis pasisuka į draugelį: "įpilk tarantului;]" įpila, žmogeliukas išgeria, tada vėl sako: "aš - TaRanTuLas!!" chronis: "įpilk tarantului;]]" tas vėl išgeria ir sako: "aš TARANTULAS! aš atskridau iš gretimos planetos, su taik…" - "nebepilk tarantului;/"

[quote]
idiote rašė:
ghaah, netikiuLiežuvis

[quote]

tai tu manai kad visoje visatoje, kur yra nesuskaiciuojami milijardai galaktiku su milijardais zvaigzdziu tik mes esame protingos butybes? kazkaip man neitiketna butu Ne

tik kaip prigeriuAlus o kai prsiblaivau ju jau nebebūna ir …nebelieka kuom tikėtCha cha