AR TIKIT REINKARNACIJA

AR TIKIT REINKARNACIJA ???

a?

Nu, kadangi as neblogai susipazines su Krisnaitu religija, galesiu atsakyti i visus jus dominancius klausimus sia tema. Apie reinkarnacija ir pomirtini gyvenima, bei panasu chlama. Klauskit.

kur tau cia teko susipazint? Nekaltas

kur yra buve reinkarnacijos pavyzdziu,kokioj saly???tokiu realiu,o siaip as tai tikiu reinkarnacija

anksciau tevas domejosi, tai ir as buvau pasiemes pastudijuot tu knygu. Siaip tai labai idomiai Krishnaitai aiskina pomirtini gyvenima ir panasius dalykus. Jie gana palankiai ziuri i mokslininkus, kurie atlieka klonavimus ir genetinius tyrimus, o baznycia tuo tarpu atsilike kaip kokie bomzai. Is musu durneliu kataliku man jau juokas imaJuokiasi

Biski tavo klausimas nelogiskas. Reinkarnacijos irodyti neimanoma, o tu dar apie pavyzdzius kalbiŠypsena Po mirties visi atgimsime tam tikrais gyviais, arba persikelsime i aukstesnes (arba zemesnes) materijos planetas, kuriose tesime savo egzistencija iki tol, kol pasieksime pakankamai auksta tobulumo lygi, kad galetume isilieti i antimaterijos visuma.

grm… pilosopija prasides

o tai persikunijimai i kita zmogu po mirties nera reinkarnacija?
as galvojau,kad taip…Nekaltas
ir tokie atvejai tai tikrai yra irodyti…net keli…na bet jei cia ne i tema tai sorryMirkt
as tai nelabai tikiu tokiais dalykais,kuriu moksliskai negalima irodyti…bent jau stengiuosi.bet zinoma ir neneigiu ju.kaip as galeciau!!!kazko nebuvima taip pat reikia irodyti…

aš tai reinkornacija tikiu,nors pas vysocki yra gera daina šia temaŠypsena

Ne ir niekas neitikins,tik apsipute reinkarnuojaTaip

TaipTaipTaip

as taip pat paskaitinejau keleta knyguciu krishnaitu religijos tema, ir galiu pasakyt kad tikrai patikoŠypsena
nepalyginsi su krikscioniu biblijaCha cha

aha, tikrai bent jau man priimtinesne pasaulio sandaros ir zmogaus egzistencijos samprata nei dabartine krikscioniskoji. Bet ne viskas man ten patiko. Pvz.: visiskai nesuprantamas ju noras traktuoti savo mokytoja kaip dievo isikunijima, nors jis gal tik viena ju, taip vadinama dvasine pakopa, ar dar kuo ten, auksciau uz tave patiBlogai nu nesamone krc.
O didzioji dalis ju teorijos manau priimtinesne siuolaikiniam issilavinusiam zmogui…
T.y., norejau pasakyti, kad siuolaikinis issilavines zmogus pats sugeba atsirinkti kas yra gerai o kas nelabai is ivairiu religiniu teoriju ir susikuria savo asmenine…Mirkt

nu tu cia ir islankstei: "antimaterijos visuma". Normaliu zmoniu kalba tai vadinama tiesiog Dievu, absoliucia tiesa, absoliuciu geriu ir pan. Nu kad vadintu antimaterijos visuma tai negirdejauNe . Tiesa sakant, mazai as su jais ir bendravau, nes tie kur gyvena savo bendruomenese, kazkokie uzspausti biski, bent jau tie pradedantys, tokie biski fanatikuojantys, kaip ir dauguma sektantu.

nu ir kaip jie gali irodyti? Tik paties zmogaus isvardintais faktais, kuriu jis , atseit, neturetu zinoti. Tikram mokslinikui tai nepakankamas irodymas. Nors zmogiskai visi supranta, kad tai tiesa.
Nemanau, kad reinkarnacija galima kazkaip uzfiksuoti , ismatuoti, pasverti ar pan. Moksliskai niekada ji nebus irodyta. Tai apriboja pati zmogaus prigimtis ir materija, nes reinkarnacija nera materialus dalykas. Tai tik teorija, kaip aksioma - kurios nereikia irodineti. Ji tiesiog egzistuoja, nes kitaip buti ir negali. O cia jau kiekvieno asmeninis reikalas ar jis tiki ar ne.
Tarp kitko, teko per gyvenima suzinoti atveju, kai pries gyvenimoi gala didziausi ateistai tapdavo atsidavusiais krikscionimis. Taip kad, niekada nesakykit niekada…
Mirkt

nieks taves ir neitikineja: tu ka, galvoji kad cia labai svarbus tavo tikejimas ar netikejimas? ar tu pats cia labai svarbus? atsipeikek vaikeli
Apakęs
o gal geriau eik zolytes patrauk - pakliusi i nirvana…

jep ash tikiuNekaltas
aisq irodyti to neimanoma,bet vistiek tuo 100%tikiuTaip

as nesakau niekada…tiesiog nelabai domiuosi siais dalykaisNekaltas
jos neirodysi…tad man tokie dalykai tinka tik pasiskaitymui pries miegutiMirkt