ar tarp Jusu yra svingeriu seimu?

ar tarp Jusu yra svingeriu seimu?

Ar yra daugiau negu labai artimai bendraujanciu seimu?

Atleisk, bet nesuprantu klausimo Nekaltas

Cia visi swingeriai.

Na buna seimos draugauja labai artimai,na daugiau negu artimai…negi neaisku?svencia sventes kartu,daznai susitinka,vyras pamyli draugo zmona,draugo zmona atsiduoda drauges vyrui…na nejaugi neaisku?

weee Veee man tokiu minciu niekada nekyla, jau geriau su nepazistamais, o ne su draugais santykius gadint Apkabinimas

padukele, tai jau dabar atsibodo save laidoti? pradejei siulytis ? Juokiasi

ne as tikrai nesisiulau,tiesiog klausiu to kas man smalsu ŠypsenaTam as ir Padukele Šypsena

Jei ką, laidojosi ne padūkusi, o patrakusi. O čia apie itin artimai bendraujančias šeimas jum rašo senas geras mano draugas Labas. Kur tamsta taip ilgai plavinėjai? Mes jau spėjom pasiilgti Taip

` Koks skirtumas kieno klonas raso. Vis tiek klonas… Galeciau net keleta itariamu IP adresu moderatoriams pameteti sutikrinimui… Alia kol kas to nedarysiu, kol dar neikyrejo…

Nekaltasmhm…

Nepasiilgai jo? Nekaltas

neiskraipyk mano pasisakymu Liežuvis Kanda Drovus

Temos autorei: Giminių ieškai?

ko gero nera,per daug as cia atvira tema uzvedziau Šypsena

Nesitikek,kad teisybe sakys Šypsena as tai pries tokius santykius

Kadangi esu nevedes, tenka apsiriboti draugu panomis Mirkt Man draugams irgi nieko negaila Liežuvis

Yra

iš 30+ išvijo Apakęs Apakęs Apakęs varškiukė Apkabinimas

Baik tu, kokia dar varškiukė? ApakęsJis yra solidus dėdė, gražiu kostiumu ir liūdnomis akimis. Po deimantų - geriausias merginų draugas.