...Ar tai normalu, kai ir pradeda draugauti internete ir tik po to susitinka?...

A…Niu toks atvejis manau yra pats patikimiausiasTaip

ahaTaip

irgi pavojinga gal tai iskrypelis dedantis nekaltu berniuku

Cha cha

Niu zodziu, kur siais laikais benoretum susitikti- visur didele rizikaŠypsena

niu nemanau, kad mano atveju - iškrypėlis tikrai neatrodys kaip moteriškė graži…Cha cha

Taip ir yra.

Labasne nu man atrodo, kad tai wisishkai normalu, ash ir pac susiradau mergina internetu, tiktai kad priesh tai buvau ja mates Liežuvis tei vat…

ammm… nzn, man asm dzin, nes per interneta viskas vyxta ant prikolo, visos tos "meiles" "draugystes" ir panasiai… o jei jau nusprendi susitikt realybeje, ir nori tuos santykius pratest real, tai jau asm zmogaus reikalas… nors siaip kai jau real susitinka, susitinka 2 nepazistami zmones, o ne ten kokie vyras ir zmona, kokie jie sawe laike internete… internetas yra virtualu ir nereikia ji per daug maisytu su realiu gyvenimu…
wa cia mano nuomone Šypsena

normalu 9+0Laimingas

na zmones juk ir tuokiasi internetu

Niu visko gi buna…ŠypsenaTaip

Šypsena

am chia tox baeris yra … su dabartine mano mergina moosoo drawgyste prasidejo IRC ;] o poto kanalo meete susitikom ir jaw gawos wiskas tep ;]

suvirpejomoNesamonePavargęs niekada nepritarsiu tam, kad tokie santykiai imanomi. nebent taip buna labai jau labai retai. paprasciausiai netas gal gali zmones suartinti bendravimo poziuriu ir wiskas. juk tu nematai kaip jis atrodo, kokios jo manieros, koz jo zvilgsnis ir pan. nera to pradinio tasko, nera pirmo zvilgsnio, nera pirmo Širdis suvirpejimo ir panasiaiMirkt

Tai cia bajeris ar tikras dalykelis?Mirkt