ar sutiktumėte?

Baisu Baisunu pas tokius daktarus neiciau. Ne nlb is vis noreciau pas studentus eit. Pavargęsnebent seimos daktara… Nekaltas Tūsas

tikrai nea(; va kuo man ir patinka privacios klinikos, tokiu ‘prikolu’ niekada nebuna…

pas ginekologa tikrai ne…na ir pas kitus kur reiketu issirenkti…

nesamonė kažkokia, aišku ne Ne

šiandien “kauno dienoje” buvo straipsnis apie pacientų apžiūrą kauno klinikose, kuriose dalyvauja ir studentai. tad įdomi jūsų nuomonė: ar sutiktumėte būti pacientu, kurio apžiūroje dalyvauja grupė studenčiokų? aišku, vieni sakys, kad jiems reikia “gyvų vadovėlių”… aš su tuo sutinu Šypsena pas okulistą ar stomotologą - laisvai “pasirašau” Cha cha bet pas ginekologą…nueini, o ten į tave įsiskėtusią žiūri grupė bernų ir mergų Baisu vaikinai, aišku, atsikvpės, kad jiems tai negresia Šypsena bet yra tokie urologai…tai vat nueinat ten pas tokį daktariuką, o jis prostatą jums per užpakaliuką tikrina, o dar n bernų studentų, būsimų urologų, stebi visą šitą procesą Kietasnusirengtumėte ar ne?

ne nesamone man kazkokia nu jei merga ten guletu tai paziureciau Šypsena

pas ginekologą ar neurologą nesutikčiau. Ne dėl to, kad mane labai jau nervintų visų žvilgsniai ir ne dėl to kad būtų gėda. Pas šiuos gydytojus aplamai nemėgstu lankytis NeKad jiems reikia gyvų vadovėlių sutinku. Bet šiaip, galėtų atlikinėti praktiką po vieną. Pvz. kabinete sėdi tikras gydytojas, ir vienas studentas/studentė. Tokią situaciją pakęsčiau.

galima visusus studenciokus priesh tai pagauti ir surishti tolete Liežuvis Taip Girtas

mano kambarioke medike kai pripasakojo apie tas apziuras, tai gyvenime i klinikas negulsiu Veee

tai papasakok ir mums, visi tada į klinikas negulsim Nekaltas Juokiasi

manau, kad joa Šypsena kodėl gi ne, juk jiems reikia patirties iš kažkur semtis…verčiau jau kvalifikuoti mano būsimas atžalas “stramužins” nei kad samadielni Cha cha

to Shianakt: bet tai, kad jie į tave ginekologo kėdutėje žiūrės ir tu, spėju, nekaifuosi, dar tikrai nereiškia, jog jiems tai labai padės ir jie viską išmoks Liūdnas

o ar noretum kad tave apziuretu gydytojas , kuris tik paveiksliukose mates kas ten pas tave yra a?

čia jau kitas klausimas…aš tik klausiau, ar sutiktum nusirengti pas kokį ginekologą prieš būrį, tarkim, bernų, būsimų ginekologų… iš tavo atsakymo reikia suprasti, kad be problemų, taip ? Nekaltas

mmm tikrai idomiai… gerai kad man pas ginekologa nereik Cha cha

ne velnio! ne uz ka! nesamone… Baisu suprantu jei apziura kokiam skyriui vyksta, bet jau ginekologiniam skyriui tai vargu ar kas juos yleidzia tokiais buriai… pabandysiu mamos paklaust jei cia kam ydomu, bet as tai abejoju… Nekaltas

tikiuosi, tau niekada nereiks ir pas urologa, nes ten apziura ne ka saldesne…ten berniukams reikia iki puses nusirengti, pasilenkti, o daktariukas bakst pirstuku i uzpakali ir tikrina…o studentai ziuri…faina? Šypsena

paklausk paklausk Šypsena bet bent jau seniau, panasu, kad ileido…“kauno dienos” komentaruose viena medike pati pasakoja, kaip gimde, o tarp stebetoju, buvo jos buves bendramokslis, kuris metais kitais buvo atsilikes su mokslais, bei jo dabartiniai grupiokai…tai, anot jos, nebuvo labai smagu Nekaltas gal dabar taip nebuna…bet tikriausiai buna…o gal…

watafak??? pirstu i uzpakali, ble kai skinceu as jam… ir isvis urologes turetu but moterys ba nepakesciau kad mane vyras liestu… Cha cha

statistikos neturiu, bet apie urologes moteris negirdejau Šypsena o kad kisa…tai faktas…tokia jau apziura…siaip ne faina, manyciau, o dar stebetoju burys Baisu