ar sutiktumėte?

saunuolis riteri Mirkt, tau mano pagarba Cha chao siaip smalsu, kad jau varai, jog panos pas ginekologus neina, gal pasakyk, kaip daznai profilaktiskai pas urologa eini ? Nekaltas

Ne

Pas pimpalų daktarą buwau prieš 2,5 m. O kadangi nejaučiu nieko tai neinu, bet wasarą eisiu. O čia kažkam altruizmas keista. Manau, kad tai natūralu.

na na…kad gal naturaliau kas pusmeti metukus pasitikrinti, nes pradzia ligu nebuna jau tokia akivaizdziai pasireiskianti Mirktbet ar nebus taip, kad tik sakai, o kai reiketu savo riteriuka pries grupe studentu parodyti ir kad jie stebetu visa tikrinimo procedura tam “nepasirasytum” Nekaltas Nekaltas

na cia taio butu grieztas ne Šypsena nenusirengineciau nes tai butu man tikras kosmaras Veee as tik galeciau visai aptipalaiduoti ir buti nuoga pries viena zmoguti, kuris yra uzvaldes mano sirduzia Myliu, o ne pries minia studencioku… Pavargęs

as atsimenu buvau pas dantiste ir ten buvo pilna studentu(ir niekas manes neklause, sutinku as ar ne, kad jie butu)… tai blemba kaip mane juokas eme… sedziu issiziojus, o jie ziuri, ziuri… Juokiasi

reikejo netycia toki gera apčy padaryti, butu buve dar juokingiau, kaip jie valosi Cha chazinoma, juokai juokais, bet turbut nelabai buvo malonu, kad tiek akiu pasaliniu ziurejo? ar tau buvo vienodai? Nekaltas

mhm, tikrai nekas… bet buvo taip juokinga, kad tuo metu ne tai galvoj buvo Cha cha nes jie taaaaip rimtai ziurejo…

na…turint omeny, kad dauguma zmoniu stomotologu bijo…tiesiog as nenoreciau, kad mano baime matytu burys man nepazystamu zmoniu Nekaltas

man ir kai koja pries operacija apziurinejo, buvo burys studentu sueje, nu ir ka padarysi. Operacija pavyko ir esu laimingas. Aisq butu maloniau kad studentai butu draugai.

tu kalbi apie koja…visgi taip nera super intymu…o pas urologa kaip? sutiktum, kad butu burys studentu apziuros metu? Nekaltas

as tada nesiojau breketus, tai bijot nebuvo ko Cha cha o va prisiminiau dar geresni dalyka - kai vienam studentui dave pabandyt! jis man sako: “bijai?” as sakau: “aha”… o jis man: “o as dar labiau” bet, laimei, viskas baigesi gerai… Laimingas

na…breketai vel gi pakankamai neintymu…as visgi labiau galvoju apie tuos intymesnius apziurinejimus…kaip ginekologas? noretum, kad butu minia spoksotoju, kuriems gal dar ir butu suteiktas sansas patiems i tave pirstus sukisti, kad patikrinti gimdos kakleli or something…kaip tokioj situacijoj elgtumeisi? atsisakytum ar mokslo vardan sutiktum su tokia masine apziura? Nekaltas

bet tai o ka daryti, juk mokytis jiem kazkaip vistiek reikia… bet vistiek nesutikciau Cha cha

kito atsakymo ir nesitikejau Labas…as irgi sakau, kad jiems reikia mokytis, bet cia pat issprusta fraze, kad tegu mokosi ant kitu Nekaltas…negrazu, bet tokia jau as kaka lialia Nekaltas Šypsena

Juokiasi nors ble nlb juokinga… Kzkaip nepatogu butu

nu jau ne!!! Flirtas

nesutikčiau.

nesutikciau Cha cha