ar sutiktumete mirties atveju buti donoru?

ce dawguma sako "sutikcew aisku!"… "sutikcew ir geeva"… kodel man tajp atrodo, kad jie just sako… tik sako kad tajp pasielgtoo… o pateke in real tokia situacija elgtoosi visiskaj kitajp… visiskaj kitajp imtoo masteeti apie save ir kito geeveebe… kodel man tajp atrodo, kad tik dabar ce acirado dawg tipo pasiawkojancioo zmonioo, o kaj rejketoo in real, tokioo perpus sumazetoo…

O kodel gi ir ne sutikt?Apakęs
Aisku sutikciauTaip

AISKU GALECIAU.KASMAN ISTO JUK BUSIU MIRUSI.TEGU KITI ZMONES PASIDZIAUGIA GYVENIMU.

sutikciau Taip kazkada mama pasakojo tokia situacija… kaip 15 metu mergina kazkuri vakara kalbejosi su tevais ir pasake kad jei ji mirtu jie sutiktu transplantuoti jos organus… nes artimieji vistiek turi pasirasyt sutikima… kita diena ja partrenke… zuvo iskarto… bet kadangi zuva tik smegenys o kiti organai dar kuri laika lieka gyvi iskart atvaziavo tie kurie isimineja… nzn kaip jie vadinasi… ir kol tie organai dar buvo gyvi greitai iseme… vaizdas ziaurokas buvo Baisu (isimtos ir akys ir t.t. …) bet ta mergaite net ir mirusi padare geru darbu…kai kas galbut jos deka liko gyvas… as jau pasakiau kad ir mano organus po mirties transplantuotu. Laimingas

zinoma, kad sutikciau!!

Tikrai taip. Jei tai isgelbes ir padarys laimingesni ka nors tai 100% taip Gerai. Galu gale kas man is to kad gulesiu ir pusiu metu metus Ignoruoju.

jauciu , kad sutikciau,nes as noresiu but sudeginta ,… Tai jau tikrai kad nesvarbu kas ten degs ar su ingstu ar be jo … pelenu vistiek mazai bus .,…

TAIP Šypsena jei aš nebegyvensiu, lai gyvenimu džiaugiasi kas nors kitas Šypsena

Agha,tik kad nepjautu akiu,arba nosies arba ausu,nu ishores organu… o kas viduje man px…

nu wot man butent ir idomu kodel ? paaiskinkit tie, kurie nesutinkat, nes kol kas labai rimtu argumentu negirdejau Nekaltas

taip sutikciau

niu man atrodo kad jis tik dziaugsis islikes gyvas…Taip
as uz donoryste…Cha cha

Jei zhinochiau, kad tikraj tikraj liko wos kelios dienos ir nebera wilties ishgeewenti, artimam zhmoguj ishkart sutikchiau atiduoti… del kitu nezhinau… wisi gi dar eera mano wiltis ir noras geewenti… bet jej tox atwejis, kaj mirshta smegenys, o geeweebe palajkoma aparatajs, norechiau, kad mano organus atiduotu ir neswarbu kam…
ir rejktu y shia situacija -pazhiooreti ish kitos puses… o jej stajga joosu meelimam zhmogiukuj ar net jooms patiems skubiaj prirejtu transplantacijos??? Juk noretumet kad kas nors paaukotu sawo organus ir ishgelbetu joosu geeweebe??
lazda kajp wisada turi du galus: jej negali pats padareeti - nerejkalauk ish kito…

tu geras?Nekaltas bet kad gi tavo statusas seniausias blogietisJuokiasi

Gal ir sutikciau Laimingas

zinoma! galbut kai sueis 18m paimsiu donoro korteleŠypsena

na jau ne experimentams tai jau ne LiūdnasNe

galiu aukot viska isskyrus b**iCha cha

Sutikciau gal…

ZinomaTaip Man jau ju nebereikes, o kitam galiu gyvybe isgelbetGeraiMirkt