ar sutiktumete mirties atveju buti donoru?

Jei tik artimieji nepriestarautu, o siaip norecew ir sutikcew Taip

Jei man sumoketu tada taip zinoma… Cha cha Na o jei rimtaij tai zinoma, ar jie supus ir juos sues kirminaij, ar kazkam givybe suteik… Nekaltas Zinoma TAIP… Mirkt Kam reikia registruokites… Cha cha

Daxuja eritrocitų, trombocitų, leukocitų, plazmos… Nu visokio hemoglobino ir šeip visokio šlamšto… TaipTaipTaip

Sutikciau.Nesutikciau tik,kad kokiam nusikalteliui,prievartautojui ar pan.mano organus transplantuotu.

ash tai sutikciau, negi gaila, belekam atiduociau Šypsena Taip

Taip

[quote] xote rašė:

Swallow rašė:
galeciau nebent labai artimam zmogui

o koks skirtumas artimas zmogus ar ne? nejau neuztenka to fakto, kad kazkam grazinai vilti gyventi? nesvarbu artimam, ar visaj napazystamam…

neuztenka

[/quote]

tai tu spaudike Cha cha

sutikciau… sutikciau buti panaudojamas net eksperimentams.

Rejkia plakancios sirdies, o ne mirusios. Todel niekada niekada nesutikciau mirti kad ir keliom minutem ankscew nej man lemta (tarkim as jaw mirstu) ir atiduoti kam nors sirdee… Mano geevenimas lieka mano geevenimu… Ir jis niekada netaps kieno nors kitu… Tajp mateet as esu zewrej savanawde ir t.t… Bet… niekada niekada nedovanocew sawo organo pries mirstant… vistiek rejkia geevoo organu, o ne tuomet kaj zmogus mires…

Sutikciau, negi gaila, vistiek nebebus reikalingas (tikiuosi Cha cha)

Zinoma, kad sutikciau. Kam uzkasti tai kas kam nors gali buti labai reikalinga?
Ir siaip skatinciau visus tam pritarti. Zmones - nebukit egoistais.

Taip

Man tikrai negaila Taip
Gi tai jau nebereikes, o taip gali isgelbet kito zmogaus gyvybe.
Tik klausimas- kaip reikes tam zmoguo jaustis, kai zinos, kad nesioja mirusio zmogaus organus???

sutikceu ar gi gaila ? jei jau sau negali nieko pagelbeti pasqtini karta, tai kitam pagelbek ar iszgelbek gyvybe…
nors ka gali zinoti kai po keliu simtu ar tukstanciu metu gales prikelti lawonus ?

taip as sutinkiu jai kam rieka mano sirdies tai gal pasimti Šypsena

zinoma bet kamTaipir gyva sutikciau jei tik labai reiketuTaipnors siaip branginu savo gyvybeTaip

o reiketu simtams zmonems…
yra daug zmoniu kurie laukia eileje sirdies ar kitu organu…
tai kad …

maladiec GeraiGeraiGeraiGerai

Žinau ir taip… Cha cha Bet vis tiek ačiū… Cha cha

na as tai tikriausiai nesutikciau, bet nezinau kodel