ar sunku taip?


ar sunku taip?

Kazkaip dabar pagalvojau apie ziema, nes si bus pirmoji su rwd… Sunku ismokt su galu skersa laikyt? Cha cha…su priekiu kol ismokau uztruko gal 6 metai, jei ne daugiau ir plius nulauzti ratai, nuplesti buferiai, griovei, vertimaisi ir pan… Cha cha

greit vaziuot ziema su galu yra ka veikt Mirkt

viskas ismokstama

skersa “laikyt”? Cha cha ble vargu Cha cha pirma gal ismokt reik skersa likviduot Taip

neliudek, man irgi pirma ziema su rwd laukia Gerai

zinau ,kad ismokstama, bet man dabar ydomu kaip lengvai, pvz su priekiu tai tikrai yra ka veikti… o su galu juk visi cia sako, kad px, duodi gazo -slysta, atleidi - issitesina Cha cha Bus ydomu pabandyt, nes dar rimtai neteko pasivazinet su galu…

Man pvz lengviau su galu skersa mest, islaikyt ir daryt viska kas neieina i normalu vaziavima is tasko A i taska B, nors RWD masinos savo neturejau net. Bet manau, jei jau su priekiu moki, tai su galu pora dienu ir priprasi. O, bet, taciau su RWD jei kelias stipriai nekoks, tada buna darbas konkretus vairuot.

visu pirma kad skersa laikyt turi lsd but

Antra ziema po teisiu gavimo imiau su rwd,bbz gal ziema kazkokia nestebuklinga,bet per visa ziema sedau karta,ant galo naujos sava eskimo,ant priekio kauliniai dunlopai… tiesa posuki daug greiciau iveik galima,kai zinai,jog pagazavus sikna leis i posuki ieiti Cha cha

Kipsas> ar tikrai greiciau? Cha cha …su priekiu gali mint dugna ir spirt per stabdi (aisku atsijungus abs visu pirma)

šita… o ką ten 6 metus su priekiu mokintis? Prieš posukį čiut rankinį trukt, tada jau su vairu ir gazu žaidi. Jei perdaug sukasi, spaudi gazo ir ištiesina Cha cha

Ant sniego ar ledo, kad “skersa” laikyt ar kombinacijas daryt posukiu uztenka geru padangu. Ant asfalto, taip, reik LSD Girtas

Raimukas>su priekiu bet kokioje situacijoje eisi tiesiai su dugnu Cha cha del to is dalies ir pardaviau savo 850,nx uzp*so posukiuose tiesiai eiti… Blogai

Vabalaz> kaip ta ka? Cha cha as su priekiu jau nuo 15 metu zaidziu kiekviena ziema, ir net dabar po 10 metu dar negaliu pasakyt ,kad tikrai moku vaziuot… pabandyk koki ilga lanko formos posuki islysti grazai sonu, poto masina prie 100-120 valdyt slystant ir manau suprasi kodel reikia zaist tiek metu, dauzyt masina ir pan… Kipsas> su stabdziu reikia zaisti , o ne rankini traukti Šypsena …rankinis nebent siaip pakvailiot…

aaa…pffff…100-120 Cha cha į posukius daugiau 50 nevažiuoju Cha cha

tai imanoma islaikyt ant sniego, bet vistiek ne tas, o beto ir zymiai sunkiau. paziureciau kaip tu ta skersa laikai Cha cha

youtube.com/watch?v=4IOv5s-jBgs&feature=related

nu jo keturi varomi yra keturi varomi Gerai …bet su awd ismokt vaziuot speju isvis laiko ir pastangu daug reikia Nekaltas

Va va, teisingai raimukas sako! Bet blia kaip sunku ismokt gazas-stabdis manevra. Kaime draskydavomes, tai gal pora kart esu tik rankini uztraukes, visada bandydavau gaza-stabdi daryt. Variantai gaudavosi du. 1. Prisistabdai iki tiek, kad bb gaunas (>75%). 2. Axujienai pravaziuoji posuki. Labai daug darbo, kantrybes ir technikos stiprybes reikalauja tokie mokymaisi.