Ar su Jusu auto dar kas nors vazineja ? hipotezes tikrinimas

tas pats Cha cha tik pas mane dazniau turbut kiek apsikeiciam masinom tai pastoviai is tevo priekaistai del sedyniu tipo ne sedziu bet guliu Cha cha taigi sakau kojos i vaira remiasi tai jis man -taigi miegot nebutina… blemba palyginus pagal draugus tikrai normaliai sedziu va mano kai kurie draugai tai tikrai guli net ir zemesni buna uz mane as atsisedu i ju vieta sedet neimanoma Baisu

Visada duodu važinėti žmonai Taip…paskui yra ant ko “šyškas” suversti… Cha cha

Dabar tegul naują perka Taip-nes važiuot nemoka… Cha cha

As niekam neduodu Ne, net broliui ir tevoj Ne, nelaiko nervai kai matai kad zmogus nei sankabos nejaucia ir tt Nekaltas

jei esi kiets gezas, tai turi butinai atsloust kiek tik imanoma, kitaip nekruta Ne

nevaidink kietuolio kad pats isedes i masina iskarto pajunti masina nes sankaba pas kiekviena masina savotiska,pas viena ant galo,pas kita virsuje ,pas kita per vidury ,variantu dauk… arba tau niekas neduoda vaziuot kad taip sneki nes pats nejauti sankabos

na nezinau sankabai pajusti uztenka du kartus ja isminti viena karta pradedant vaziuoti kita karta jau begi perjungiant Cha cha Mirkt

idejo nauja su metaline sparnuote nes sake plastmasines nelaiko Cha cha ir dar uz paskolinima masinos ant bagazines spoileriukas atsirado Liežuvis

nu as taip greit tikrai nesugebu Nekaltasman jau bent tris kartus reikia is vietos pajudet tada tai kitas reikals …

Paskolinau klientui masina, kol jis savo remontavo. Sekancia diena is ryto atitempe ant ratuku. Neringos kelias 100km/h. Is pradziu su galu i medi, tada persisuko ir su keleivio stojke i kita medi. Masinos forma ziurint is virsaus labai jau vingiuota pasidare Liūdnas

Prie ko cia kietuolio Kandar as sakua kad isedes i svetima auto normaliai jauciu ja? NekaltasIr ne vien tik sankaba turiu omeny, dar kaip ir kada begius permusa, kaip stabdo, kokia trajektorija i pasuki eina, kaip masinos gabaritus jaucia… jei siuos dalykus tu pajati po 2 sakabos nupmaudmu, tai Shumacheris tavo mokinys… Pvz kai tevas 98 metais naliova 626 mazda pasieme, tai reikejo daugaiu kaip 2 men kol prie jos priprato, taip pat ir broliui tiek reikejo kai perime auto Nekaltas

Na as stengiuosi nedalint savo auto bet buna isimciu kai as bunu prisidegustaves sedziu sale ir stebiu visa procesa zmogaus kuris uzvairo, ir kaip reikia remontuot tevuj palieku ir pasiemu jo masina nes kns brangu remontuot jokiu nuolaidu ir tt o tevas ir pazinciu turi ir nuolaida gauna ir seip mazesnem miesteli pigiau remontas, po tevo paturejimo aisku masina vaziuoja geriau Cha cha

itariu, kad: 1. duodi pavairuoti savo merginai/zmonai, 2. duodi labai nenoredamas, brangini savo auto, 3. laikai save geru vairuotoju, ismananciu savo auto. is 1-3 punktu isplaukia, kad pradeda vaidentis, kad kitas zmogus, vairaves tavo masina, padare kazka blogo, kad ji nebe tokia, kaip buvo… no offence, tik spejimas Šypsenapralinksmino tavo tema, beje Mirkt

anksciau tevas sestadieni iki maximos vaziuodavo. viena kart su -Murly- buvom bolidais apsikeite. dabar tik meistrai vistoj į/iš boxų važinėja. po tėvo esu pastebėjęs pradegintas sėdynes…

niekas niekada nevazineja su _mano_ auto. tik as pats ja vairuoju Šypsena

jeidziu vazineti aisq, kaip zinia pas mane ne koks tai istaigingas Tiurlingas tai man kaip ir negaila. O beto vairuoja geriau uz nemaza dali vyru Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Geraidraugė irgi dažnai vairuoja mano avto, kai man negalima Girtas, ir ne tik… Bet ir man tenka dažnai jos avto vairuot Cha chaDidelio diskomforto po to nejaučiu LiežuvisTik kai kurie dalykai erzina: saldainių popieriukai peleninėj arba buteliukai nuo kokos durelių kišenėse Kanda

pati siulau draugams pavazineti su mano masinyte Taipaisku labai nirshtu kai pradeda su ja skraidyti Kandabet kai svelniai ir graziai tai as tiesiog megaujuos keleivio kedeje Laimingasnors, aisku vistiek bumbu kai padaro ne taip kaip as daryciau Cha chataip kad vazineja su ja ir brolis, ir mano draugai Taipmanau kad masinai bet kada gali bet kas atistikti ir tai gali but tik sutapimas kad vairavo kitas zmogus, todel nemanau kad reiktu uzspausti masinyte ir nieko neisileisti net i salona:-D jeigu as turiu daikta o kazkam jo prireikia tai man tik dyyydziulis malonumas juo pasidalinti Šypsenasavaime aisku su savaiu ir tais kuriais pasitikiu Mirktnors labai labai myliu savo mergyte Taipna o del tu visu sedyniu ir veidrodeliu tai tokia cia ir beda Laimingas

tai jau ne! Ne kodel gi turetu kazkas su mano masina vazineti? Apakęs savo visi turi … ir tevai, ir zmona, ir meiluzes, ir draugai, ir etc Cha cha jei kas laikinai be masinos lieka- taxi ir visuomeninis transportas juk yra !!! na jo pavlucho teisus- meistrai i boxus varo kai tenka buti servise Mirktp.s. o del traukos pasikeitimo- tai cia blefas … gryna teorija … psichologinis mirazas Kietas

na as tai niekam irgi beveik neduodu, ypac draugei, negaliu ziuret kaip ji vaziuoja, kazkaip neuztikrintai, rodos tuoj tuoj atsirenks kur. o kartai tevui tenka paskolinti, bet jokiu problemu nera…