Ar su Jusu auto dar kas nors vazineja ? hipotezes tikrinimas

Ar su Jusu auto dar kas nors vazineja ? hipotezes tikrinimas

Yra vienas itarimas... yra ir hipoteze kaip paaishkinti ta reishkini. Bet reikalingi shiokie tokie statistiniai duomenys... Taigi, ar su auto , kuria paprastai daugiausia laiko vazinejate Jus, vazineja dar kas nors? Ipatingai domina, ar vazineja moterys (drauges, zmonos, mamos ir tt.). Ar po ju pasivazinejimo jauciate kokius nors pasikeitimus auto traukime ( subjektyviai , ar trauka sumazeja, padideja ir tt.). Kiek laiko vidutinishkai vaziuoja kitas asmuo , priesh jums vel vaziuojant? Reishkini ir hipoteze paskelbsiu po apklausos.

kartais labai retai - leidziu vazhiuoti. bet po to Piktas Piktas Piktaskol atsireguliuoju sedyne ir veidrodelius Piktas Piktas Piktasir pati mashina nu tokia kaip jau kad butu paimielinta-tobish panaudota Blogaimano auto-yra mano auto !!!

Stengiuosi nedalinti , kad paskui nebūtų kokių "siurprizų" , dažn duodu pasivėžint kai pats sėdžiu šalia su Alus , ir galiu stebėti visą veiksmą - po tokio pasivėžinimo "siurprizų " nebūna... NekaltasA700

Su musu auto vazinejame abu kiek kam reikia, jei reikia abiem, tada sprendziam, kuriam reikia labiau. Jokiu pasikeitimu apart pristumtos sedynes (kartais uzmirstu pries isesdamas ja atsitraukti (kartais zmona tai padaro islipdama) ir istringu tarp jos ir vairo) nepastebejau. Nedarau kulto is automobilio, tai toks pat elementarus daiktas kaip ir kompas tik truputi brangesnis. Tiesa, kazkada dar Tevui daviau vaziuoti, nes zmona nevaziavo kartu , o man reikejo filmuoti vaizdus pro langa .

Be manes tai labai siauram zmoniu ratui.o su manim,jei as isgeres,tai zmogui kurio pasitikiu,kaip vairuotoju.

Na su mano auto kartais dar vazineja drauge (visa vasara pravazinejo) ir vienas draugas (labai retai). Jokiu nauju problemu ar gedimu neatsirado, o skustis galiu tik del sedynes isreguliavimo. beje, kartais sveika pasedeti keleivio vietoje, nauju garsu isgirsti Cha cha

Neeeea NeAs geriausias soferis mano tacka kruciausia, niekas nevertas (isskyrus mane) ja pazaboti ir megautis Kanda Drovus Pavargęs Angelas

jo tas tai tiesa! Taip Cha cha

pas mus seimoi 2 auto su vienu dalijames abu o kitas mano malonumui tai sv juo zmonai tenka pavaziuoti kai anas taisomas buna arba kai as prisiragaves bunu

sedynes ir veidrodelis nedomina. Domina VARIKLIO TRAUKA subjektyviai.

na jai del variklio traukos tai tikrai nieko nejauciu

na savo masina duodu sistrai kaikada pasivazinet,bet uztat reikia daznai rankinio stabdziu kaladeles keist. Kietas

Is kur gali buti tas variklio traukos pasikeitimas. Nesamone. Nebent kokiems piemenims dalini auto, tai tie bile koki varikli gali uzpjauti kad ir per diena.

Shiek tiek uzvesiu ant kelio pamastymams... itariu kad pakankamai naujoms mashinoms gali sumazeti trauka kuriam laikui. reikalas susijes su galimu detonaciju atsiradimu vazinejant aukstesne pavara mazu greiciu - man atrodo ta megsta moterys. Variklio uzpjovimas nieko bendro neturi.

jo, kai pavaziuoja brolis kazkaip trauka pagereja... (jauciu reik daryt isvadas.. Šypsena)

Ismokink ta, kam duodi auto, normaliai vazineti ir nekils nereikalingu itarimu. Bet jau pas mus auto sveikiau ir kuro maziau sunaudojama kai vazineja zmona, nors ji irgi nera tokia labai jau rami vaziuotoja.

siaip niekas nesivazineja daviau tevui cia menesiuka prasilekti tai parejo vandens pompa.

Beje is mano pastebejimu: vaziuojant autostradoj mazdaug 130 km/h greiciu apsukos virs 3000 aps/min - labai panasios, kaip ir vaziuojant treciu begiu 70 km/h. Vaziuojant 160 km/h (normalus greitis vaziuojant autobanu) apsukos virs 4000 aps/min (prie 180 km/h - apie 5000 aps/min). Mieste iki tiek labai retai uzkeliama, taip kad apie kazkokius tai pasikeitimus varikliui sunku butu kalbeti

Labai retai vazineja tevas. Po jo vazinejimo viskas tvarkoje tik sedyne ir veidrodelius persireguliuoti reikia Cha cha