Ar skandinat?

Ekstra situacijos,priklauso nuo APLINKOS,todėl vieni retkarčiaisGirtas,kiti dažniauPiktasPiktasPiktas

ApakęsApakęsApakęsTai apsiskutinėk— retkarčiaisIgnoruoju

Man nutiko priesingai: siaip megdavau paragauti visokiu gerimeliu, mano hobi ne stiprus gerimai buvo Taurė, Alus. Aisku su saiku, bet skanu buvo Niam niam. Ir istiko karta mane didele prididele problema. Na, maniau, dabar prasilaksiu. Nes anksciau tie dalykai maloniai nuteikdavo, paramindavo. O cia lyg kazkas butu uzrauke - nei laso. Nesupratau pati, kodel taip. Vos ne pries mano nora. Na, dabar apsitvarke gyvenimelis, vel paragauju. Tik maziau, gerokai maziau. Atpratau gal Šypsena

kad neNe prie Taurė megstu komforta, tiek fizini, tiek dvasini…

Lietau,klausiau apie extra situacijas

Nevaidink nekaltuolio-tu gi pakalęs ir tuo viskas pasakyta

Kietas

Va,mano draugas-jau matau,kad mano tema užsidarė

Bohema,tu mano draugė,nors ir virtuali-aišku tai neatpalaiduoja,bet vistik kažkokia iškrova-nors ir trumpam

Kai liudna- niekada net mintys nekyla skandinti, bet kai gera, kai linksma…norisi koki lasheli Mixiuko, kad dar butu linksmiauŠypsena

vartoju nebent profilaktishkai ar ypatingom progom… na dar buna 1-3 Alus per savaite, bet tai turbut nesiskaitoNekaltas

vartoju. ir dažnai. kartais net gausiai. bet kai bloga, tai Ne. tada tik rūkau

Buna… Buna, kad ir viena. Buna kad truputi, buna, kad visa vyno buteli ishmaukiu. Alkoholike? Gal… Bet tam momentui padeda…kad stogas nenuciuozstu.

Valkata,neišdykauk ir nepiknaudžiauk,bo kai bus blogai-ko tada griebsies?

Niekada neperku gerimu…Vyno kartais isgeriu,
bet namuose viena Neniekada…

kokiai dar juodai dienai atejus.
kazdien po grameli padarauCha cha

oij kaip traukia prie butelaicio kai nuotaika sushikta… Pavargęs
bet dazniausiai sugebu atsilaikyti Šypsena
nepalyginti maloniau isgerti, kai esi gerai nusiteikusi ir viskas Gerai

Ne. nors daznai buna, kai sirdi skauda, bet kad ir kaip sunku to nevartojuŠypsenaTiesiog tada pamastau, koks kartais buna ziaurus gyvenimasŠypsena

Nedidelis pasirinkimas: arba stogas nuvaziuos nuo juodos itampos ar dvasinio skausmo - arba atsipalaiduoti gerimais, turinciais laipsniu. As renkuosi antraji varianta Taurė

siaip tai man koksas prie sirdies kurkas labiau, ale kai nera babkiu…

Nors tai tikrai ne vaistas,bet kartais vartoju tuos velnio lasus,kai visos negeroves susikaupia ir norisi atsipalaiduoti.