Ar skandinat?

Dzindziliukai-jau bėgu

ATEIK PAS MANE xika ir tavo gyvenimas bus Geraibet vaikucius palik namuose ,nes juos baisiai myliu KandaJuokiasi

Žinoma,kad ne kaskart,bet manau visi esam panašūs-kartais…Netikiu didvyriais kurie ištveria nesėkmes …Bet argi nors kam nebuvo pagundos(apie Valančiaus draugiją nekalbu)man kažkodėl visada pirma mintis ištikus nesėkmei-pasigersiu,o ir mano draugų rate tas pats.Skauda galvą iš ryto,o ir blaivėjanti sąžinė neduoda ramybės,bet negaliu sakyti,kad tai nepadeda-kur eiti jei psichoterapija šiais laikais brangiai kainuoja

…kad ir taip buna vos ne kasdien…taciau neskandinu…bandau ieskoti atsakymu…aisku tai dar labiau glumina,skandina nezinioje vis giliau…bet…geriau taip,negu su lasais…juk galima pradeti kaskart taip skandintis ir viena karta paskesti…

Likimo ironija-plaunu aš tas grindis tik kai būna blogai.Kai viskas gerai-nusispjauti man į tas grindis.Išvada-xika…ir vėl skaitom tarp eilučiųGirtas

Ir daznai kapoji malkas (siaip girdejau, kad malkas kapoja ir varpais skambina kt. atvejais…Nekaltas), plauni grindis…? O ar daznai tau tampa cherovai…? (Mano bute nera daug vietos "dideliam issiliejimui", bet grindis isplauti galetum… As dar ir draugiu turiu…)Kai tau bus cherovai mums bus… liux MirktLabas


…norėčiau pamatyti,kaip atrodo tavo grindys…po 30 kartų į dieną plaunamos…LiežuvisLiežuvisJuokiasi
…tep ir gimsta BAM - ai…

Herr Obertfurrer su XIka kom zu mir malku kapotCha cha
vincenso turiuCha cha

GeraiGeraiGerai

Ugninis vanduo yra tam, kad galetum nevarzomai pasidalinti dziaugsmu su aplinkiniais…

O jei jau patampa cherovai, tai pykciui, inirsiui, nusivylimui, liudesiui islieti labai tinka fiziniai pratimai - malku kapojimas, grindu plovimas - taip isplauni kokiu 30 kartu - ir gyvent smagiau

Xika as dar brangu geriu…Cha cha
kai bus blogiau pereisiu prie pigesnioCha cha


…tik va rytą atsičiūchinęs supranti,kad problemos niekur nedingo…+ dar galvos skausmas…Kanda…menka paguoda…nors tuo momentu,kai vartoji- tai veikia atpalaiduojančiai…Tūsas
…geriau jau vartoti dėl linksmumo …

skandinam skandinam…
blogas iprotis. gaila, bet dabar net vakarelio negALIU isivaizduot be taures martinio etc. anksciau mokejau linksmintis be alk. dabar jau nebe =]
bet paprastomis dienomis stengiuos to nedaryt. nors karts nuo karto buna :confused:

GeraiGeraiGeraiTak deržat,bet žmogaus (vistiek) neskriauskMirkt

ApakęsApakęsApakęs…ar asApakęs…neaNe cia jis mane bando davarytiNekaltas…per balius…bet as laikausiMirkt
Flirtas

Kazkaip su tuo stipriu gerimu,man nesiklijuoja.Jis neskanus,o kai blogai ,tai ir taip "neskanu" gerklejŠypsena)Va,nerukyti,siaip galiu ir
ilga laika,o kai tik susierzinus,cigaretes degu viena nuo kitos.
Vynas - geras gerimas.Kuomet gera nuotaika,kai salia gera kompanija,maloni aplinka ar paprasciausiai vakaras namuose dviese,
tuomet sis gerimas,labai vietoje ir paciu laiku…

Visko buna, kilsteliu ("skandinuosi&quotMirkt
Bet greiciau kaip Valkatele, profilaktiskai, kasdien… Cha chaMirktCha cha
Negi lauksi, kol rupesciai and sprando nutups. Drovus

ApakęsApakęsApakęsOtai kam taip žmogų davariaiLiūdnasLiūdnasLiūdnas

extra - tai neNe…kad buciau nusiteikesGirtas, man reikia atsipalaidavimo… o jei itampa - tai nesinori… va, kai itampa atslugsta, tada buna toks noras, kad jau galima relax…

…daug kas sako, kad vieni geria tik pijokaiNekaltasNekaltasNekaltas…nesu pijokeNe ir kai buna laaaabai sunku…geriu viena vakara, daug ir tik viena…NekaltasLiežuvis
Flirtas
p.s.va ir dabar beveik viena, bo manoVyras visai negeriaCha chaLiežuvis
FlirtasFlirtas