Ar remiate Nomedos issipildymo akcija?

ten… aisku ne visi, bet didzioji dalis ten kaliauja 100%,beje as pati siunciau sms uz 5 lt 2 kartus,beje perku atvirukusGeraiGeraiNekaltasNekaltasNekaltasNekaltasPaplepėkimValio

[/quote]

ten … ne ten… nu visaip būna ir visi tą žinoNekaltas
bet remiuTaip
Bet kuriuo atveju, kai daugiau surenkama, tai ir daugiau tiems likimo nuskriaustienms tenka, argi šito nesauprantat???

Nors irgi turiu nuomonę šia tema - įžvelgiu pavojų tame, kad neatsakingi elementai, atiduodantys vaikus valstybės globon galvoja: "visvien kas nors pasirūpins, jei ne valstybė tai Nomeda ar dar kas nors…"

Dar ble vadinasi akcijos kai 60 % i kisenes kazkam nubyra o jau va net 40 % vaikams ar dar kam.Ot mes geri, renkam dar daugiau.Verslas.

na ziurint i tuos mazylius isties labai gaila -suspaudzia sirdi,jei tik galeciau pasiimciau visus mazylius ,bet deja …

na ne 60, o 50Cha chaMirkt
visais laikais dalintojai/skirstytojai gerai gyvenoNekaltas ir nbėr čia ko pykt.
Pabandyk pac tuo užsiimt: įsteigt fondą, kurt įvairius projektus, rengt akcijas etc.
Turbūt nėra pasauly nė vieno, kuris darė tai be atlygio.
Gal turit pėvėzė paprieštaraut?

na tiek 50% tiek 60% nuo su rinktos sumos "organizacinem ishlaidom" nera daug.

tiesa. jei nezinojot… ir turit oficialiu pajamu garsiuosius 2% pajamo mokesciu galit irgi ten pat paaukot Šypsena normaliai dirbancio zmogaus tie 2% sudaro ne lita ir ne 10 Cha cha

aga, remiu…NekaltasTaip

oi rėmėm rėmėm pakol neužblokavo abonento…labai jau dosniai šiais metais,bet negaila juk.mes turime daug daugiau nei tie mažylėliaiAngelas

siunciau sms ir perku tas prekes… ;] gera akcija…
kad ir kaip nesitiki, kad visiskai viskas ten nukeliauja, bet…

tik apyranke saviskiui nupirkau…ciuju tik del to, kad prie kasos stovejo, o siaip ne. gal tik kolkas neLaimingas

siaip musu mastymas dar lievas. vaiksto kas antras su tom apyrankem ir demonstruoja savo "geruma", man tai kazkaip nepriimtina girtis tuo, kad kazkam davei menkus keturis litukus…

aišku, ne fasonas,
reikia vaikščiot su užrašu ant kaktos “o aš paaukojau milijoną”
Liežuvis

deje neremiu nes neturiu lesu saltinio, esu islaikomas tewu;]

Turbut visi su manim sutiksi,kad Nomeda-gera zmogus Taip,vien tai,kaip ji stengiasi del tu naslaiciu,kad tik jiems Kaledos butu geros…Ar remiate sia akcija ir ar padedate vaikuciams be seimu Drovus ??? !!!

Remiu. Siunčiu sms ir perku akcijos ženklu pažymėtas prekes. Taip

Perku sumustiniu duona su lipduku Cha cha o siaip tai nelabai teko tu lipduku daugiau kur matyt, pernai kazkaip daugiau buvo.

as perku duona su lipduku…ir ne del nomedos o del tu waiku…gaila…o seip tai gal del to kad man ta duona skaniausia…oir nieks nekaltas kad ant jos lipduku pilna…ai nzn…se matyt nuo nuotaikos priklauso…

siunciau sms

Remiam pirkdami duoną, batoną, pomidorų padažą, dešreles, kt. mėsos gaminius su “arkliukais” Nekaltas

Ne Nekomercija cia ne remimas Ne

daalijus<<<kodel taip manai Apakęs ???as irgi perku atvirutes,maisto produktus,sms…man taip pat labai gaila tu vaikiuku Žliumbia