ar prastas regejimas gali but priezastis uzdrausti vairuoti?

ar prastas regejimas gali but priezastis uzdrausti vairuoti?

?Liūdna

Ziurint iki kokio lygio prastas. jei gerai matai su akiniais ar leshiais, vairuotojo pazymejime gali buti irasyta zhyma ,vairuoti galima tik su akiniais arba kontaktiniais leshiais,

Tik neverk,labai daug vairuoja su akinukais ir nei kiek neblogiau uzh kitusLabas

niu as visada su lesiais tai reiskia galima Taip

Nesvarbu,kad visada.Reikia dar matyti.Man bus baisu,kai as toks grazus,
o tu manes nematydama noresi suvezinti…

na ta panele tai grazi kur idejai ten tokia idegus …Šypsena o jei tu tikrai labai grazus tai gali nesibaimint tikrai pastebesiu ir nesuvazinesiu…

Regejimas vairuojant butinas Šypsena Aisku jis gali but koreguojamas akiniu bei lesiu pagalba. Jei tai jau yra nebeimanoma, tai manau jokios kalbos apie vairavima negali but.

Nu galim paguost, kad regejimas tik nuo tam tikros ribos gali but riba vairavimui. Jei siaip turi regos sutrikimu gali neleist profesionaliu vairuotoju but, bet gal siuo atveju to nereik? Šypsena

Jei matai prastai, bet nenoredama sudarkyti savo veida nenesioji akiniu, o lesiu neturi - jokiu budu negalima sestis prie vairo! Cha cha Jei reikia akiniu, stipresniu nei -10 D, kiek zinau, net su regos korekcijos priemonemis neleidzia vairuoti.

niu pas mane -5

Zinau tipeli, kuris su kazkur -2 akiniu neturi Apakęs
Tikiuos nepakliut jam bevairuojantBaisu
Kazkada buvo riba -14 per abi akis, bet dabar nezinau.

o niekam taip nebuvo kad mentas tu lesiu pradetu ieskot?
o man buvo. zodziu sustabde be pazeidimo paeme dokumentus
apejo aplink masina pasilenkes paskui tris kart perziurejes
technikini ir registracija idemiai perskaite teises ir
sako : O KUR AKINIAI ???!!!
as aisku : su lyndzem.
zodziu turejau islipt is masinos atsistot po stulpu
kur 100 metu nevalytas ni…ja nesviecia o jis man lindo i aki
lyndziu ieskot ir visas show vyko man sustojus pries savo nama.
ir kokia turi but visuomenes nuomone apie lietuvos keliu policija???

:E:E:E:E:E:E:E:E:E:E:E

Aš taip pat nešioju akynius, jie pas mane -3. Vairuoju auto jau 15 metų , dar nieko nepertrenkiau (ačiū dievui). Akyniai ar lešiai vairuoti tikrai netrugdo(gal tik Paviloniui kai mentui koją pervažiavo), kita kalba ar tu juos nešioji. Pažystu krūva gražuolių kurie nifiga nemato o akynius jiems nešioti zapadlo. Mano nuomone toks vairuotojas lygus girtam. Tikėkimes, kad valdžia neatims iš akyniuočių teisės vairuoti.Kietas

-5 nera mazai,bet manau teises gausi,aisku vairuoti turesi su akiniais savo ir kitu saugumui.

Siaip viskas gydytoju kompetencijoj,bet kad del to teisiu neduotu jei su akiniaias vairuosi,tai dar negirdejus.

mano -2.75, vairuoju su akiniais ar linzem. Kartais su nuo saules akiniais su diopptrijom vasara. Statuose kieme besedint is kito kiemo per tvora senukas mane pasauke, paklause ar tas Kraisleris ne mano, kai pasakiau kad mano, atsiprase ir paprase kita karta pastatyt per pora metru toliau nuo jo kiemo ivaziavimo (uzblokaves nebuvau), nes jis viena akim aklas ir bijo apgadint mano masina… Pazadejau taip ir padaryti ir prireike isgert pora alaus kol viskas galvoj stojo i savo vietas… Cha cha Taip kad nesinervuok, viskas tau ok.

Ar koju neturejimas gali but priezhastis uzhdrausti begioti?

Zinau viena su prastu regejimu, vaziavo pro Palangos aerousta per ruka, ziuri is priekio su viena lempa aukstokai sviesiancia parvro, galvojo lektuvas leidziasi, tai i kombaina ipuole.

esu girdejusi apie tai, kad kazkokiu (gaunant med.pazyma) problemu gali kilti turint - 8 D

Cia tai geras bajeris - noreciau pamatyti toki cirkaCha cha