Ar pradarot sklendes?


Ar pradarot sklendes?

kas galejo pagalvot pries N metu,kad pacanai su dyzelkom vazines greiciau,nei su m3 Cha cha

Kregzdute sukasi kaip spule jokiu problemu Šypsena

sukasi,bet kas galejo pagalvot,kad e90 3d simtine rinks greiciau,nei skregzde Užsispyręs

X3 3.5dm.youtube.com/watch?v=WdRjft985MY

apsukos Apakęs Gerai

3.5d su mkes skydeliu beveik 300 isbezda youtu.be/1F1__pa4Dd0

Čia 335d fotkėj? jaučiu uždraus šituos modelius valdžia Cha cha kai jie pasidarys labiau įperkami masėms, nes nakum nebepaliks stotelių nei vienos… p.s. pats žadu nuo vulvos pereit prie f30 benzo. ******* tas priekis vedamas.

Apakęs

zjbs dezutes Gerai 300stakus judi,rpm 4 rodo Girtasziekit egzpertai/ukinYkai,trimerio reduktorius buna tepamas retkarciais,sitas tinkamas? robidalis.lt/site/files/pdf/Total_Multis_EP2.pdf

skelbiu.lt/24041461.html gal kam? Cha cha Cha cha nusipirkau neziurejes ir nepatiko Piktas

Sloikas fotkei 530d sloves motoras!

dr002, man tai toki dave, ten pat, kur trimeri pirkau mowermagic.co.uk/acatalog/oregon-125g-gear-grease.html

Šarai, popierai yr?

yozai, kas tie poperai ir kam jie reikalingi? Cha cha

ir kas nepatiko su to hibridu?

OK, kitaip paklausiu: pyzdintas? Švogeris kažko panašaus žiūrinėjasi, tai bėdos nenoriu siūlyt.

yozas, jeigu ir ****intas tai ne Lietuvoj. As pats is pagyvenusio vyruko pirkau, kuris jais prekiauja, o anas sake juos is uzsienio gauna Šypsena tai kazkaip nelabai suku smegenu ar jis vogtas ar ne Cha chaO man nepatiko, nes turejau itarima, jog bus kietas, standus, toks jis ir yra. Geru keliu lekti superinis, bet kai prasideda nelygus kelias, borteliai tai nebemalonu Šypsena Kalnu irgi *****, nes uzfisa mint pastoviai be greicio, tai ziuresiu tik varianta su amortiku priekyje ir tom storesnem padangom nei plentines, bet plonesnem nei kalnu Cha cha siaip sitas butu man afigienas, tik stilius visgi man netinkamas Šypsena letai su juo vaziuoti neiseina Cha cha

dviraciu eGzpertai Cha cha pas mane kartais taip buna Šypsena Dar su vienu zmona islekus i pajury …scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13123397_10209687283 67853 8_1326698385510117805_o.jpg

bet koks tirštas mineralinis tepalas tiks. nemėtykit pinigų, ten kur nereikia. tepama sezono pradžioje, rekomenduojama kas 25 moto valandas papildyti.