ar perkate knygas

perku ir perku… puse pinigu isleidziuŽliumbia nu bet ka padarysi, bo megstu savo turet ir jei knyga patinka kelis kart paskaitineju…

Ir i biblioteka einu ir perku. Man kazkaip pinigu knygoms negaila…Ne

Mano manymu,is biblioteku knygas imti nera tikslinga. Geriau nusipirkti ir zinoti,jog tai yra tavo nuosavybe. Viso sito judejimo tikslas yra kadanors susikurti bent menkute bibliotekele savo paciu namuose.
O bibliotekos tinkamos nebent tu leidiniu,kuriu nebera rinkoje arba tu,kuriu prireikia tik mokslo ar kitais sumetimais.

Nusiperku per menesi po penkias knygas. Kol kas ju ne tiek jau ir daug dar turiu, bet biblioteka gauseja

cha cha… as bibliotekoj tikrai zymiai dazniau buvau apsilankesLabas

perku 3 - 5 knygas per menesi…Taip

manau knygos niekada niekas nepakeisŠypsena megstu Niam niam

Perku kartais. Ir dabar nusižiūrėjus esu ne vieną… Tik kad brangu labai, bet užtatApakęs kokios gražios!!!

[quote]xKataniukasx rase:
attide rašė:
Ar perkate knygas, ar naudojates biblioteku paslaugomis? Siaip man atrodo knygos tikrai siais laikais labai brangios, bet vis delto…

Perku kartais. Ir dabar nusižiūrėjus esu ne vieną… Tik kad brangu labai, bet užtatApakęs kokios gražios!!!
[/quote]

is tikrujuTaipTaipTaiplabai grazios, idomus virseliaiMirkt

is tikrujuTaipTaipTaiplabai grazios, idomus virseliaiMirkt

[/quote]

Paskutiniu metu, kaip durna negaliu praeiti pro vaikiškas enciklopedijas…JuokiasiTen tiek daug paveiksliukų!!!Ech vartyčiau ir vartyčiau.Taip

perkam perkam! Šypsena grozine literatura tikrai nera brangi, lyginant su dizaino knygomis. pvz. viena dizainerishka kainuoja apie 130-200 Lt

knygu neperku pati, nes man jos per brangios… dazneusiai skolinuosi arba imu is biblioteku. dar dazniau informacijos tiesiog ieskau internete-labai patogu ir greita! Laimingas

man pirkti knygas yra didelis malonimas.nueini i knygyna, vaikstai kol galiausiai prieini prie lentynos, kurioje gausybe idomiu knygu!is tu visu knygeliu issirenki viena vienintele!ta vienintele yra jau pas tave namuose ir karaliauja tavo lentynose!Mmm, kaip puiku!Myliu ne tik knygas, bet ir pati jos atsiradima tavo sirdyje!ApkabinimasLūposApkabinimas

tikrai, nuciupinetos - kas g.b. geriau? tik atsiranda papildomu kontextu skaitomai knygai - pirstu antspaudai, o jei pasiseka, dar gali rasti ir pabrauktu vietu ar net PASTABU parastese!
as knygu neperku, nes turiu galimybe nemazai ju gauti uz tai, kad parasau apzvalgas.
jei cia yra ismintingu, rastingu, entuziastingu etc. zmoniu, kurie galetu prisideti prie tokios veiklos - butu l. kvieciami. gautumet nauju leidiniu ir t.t.
Mazvyde irgi lankausi. pvz., ten nesunku pasiimti visa kad ir Marquezo retrospektyva, kas yra patogu ir naudinga