ar perkate knygas

Tai mano silpnybe. Negaliu praeiti pro knygyna neuzeidama. Pirkima riboja tik tai, kad knygos labai brangios ir, kad jos uzima daug vietos. O labiausiai patinka pirkti knygas Laisvej pas senu knygu pardavejus - nenukencia kisene, nes cia knygos ne brangesnes uz menesinius zurnalus. Tai va.Labas

Taip Taip Taip Perku. Šypsena

Tai mano silpnybe. I knygynus daznai vaikstau, nes dirbu centre, tai jie man ranka pasiekiami - per pietu pertraukas visada yra galimybe uzbegti, o kai pavartai paskaitineji, tai norisi ir perskaityt Šypsena Siaip i biblioteka nueinu, bet ten naujausiu knygu negausi, o as neturiu kantrybes laukt Cha cha Daznai ir siaip nebuna norimu knygu tose bibliotekose, na nebent kokia pazistama bibliotekininke butu, tai gal ir galima butu ju gaut Nekaltas

Nu manes i knygu muge su pinigais ileisti negalima Drovus nesvarbu , kad po to nevalgysiu ir seip jauciu joms didele silpnybe TūsasGirtas o bibliotekose tik kartais lankausi, nes megstu savo knygas tureti, o ne kitu nuciupinetas…

Perku, tikrai ne pačią mažiausią savo lėšų dalį išleidžiu knygoms…
Taip sakant kaupiu savo biblioteką Taip Cha cha Laimingas.
Manau, kad vertingas dalykas knygos Gerai Taip.

Man knygynai- kazkas tokio, ka sunku apibudinti. Ankscizu i knygyna nueidavau tik parelax’uoti, paskui emiau pirkti knygas. Dievinu ta pirkimo procesa.
Vaikstai tarp dideliu lentynu… imi viena knyga… vartai… paskui padedi atgal… tada imi kita… ilgai vartai ir vel padedi. Ne tai ne ta knyga, kurios nori. Tada grizti atgal. Zvilgsniu begioji po lentynas… Zvilgsnis sustoja. Ranka nevalingai tiesiasi link knygos… Tu nesuvokdamas, kas vyksta, ja paimi… nueini iki kasos sumoki kazkokia suma… Iseini, prie krutines spausdamas naujut naujutele dar kvepiancia knyga… Ir tik parejes supranti, kas atsitiko…
Tai man tarsi narkotikas, tarsi geras …

perku as knygasTaip i biblioteka irgi daznokai uzsuku…nenusipirksi juk visu knygu…

ir perku ir i biblioteka nueinu… bet labiausiai patinka knygyne skaityti… reix padaryti kokia akcija-atrakcija… perskaityti kokia knyga knygyne, jos neperkantLaimingas tikiuosi paradavejos nesupyksŠypsena

Karts nuo karto nusiperku viena ar kita ŠypsenaTaip
Gaila, kad paskutiniu metu negaliu sau leisti pirktis knygu malonumui, o perki tas kurios reikalingos ar darbui, ar mokslui…
Tiesa pasakius kazkada buvau nusprendus bent i menesi po nauja knyga nusipirkti, bet ir taip pilna pradetu, bet nebaigtu skaityti ŠypsenaNekaltas

O neprikimba pardavejos? Nekaltas Na as pastebejau, kad jei tik pabandai truputi ilgiau pavartyt knyga - is kart pardaveja prisistato su nurodymu judeti link kasos Baisu Piktas Kanda

Šypsena

kaune centriniame knygyne nebuvo dar tokio bajerio… aisq, jei eiciau i masiulio knygyna, labai galimas daiktas, kad taip ir butu… reix paexperimentuotiCha cha

Neperku knygu gal kokie 2 metai, o ir i knygynus nebevaikshtau dar nuo seniau - vistiek nieko doro ten nera Liežuvis Kada buvau paskutini karta bibliotekoj ish viso neprisimenu =)
Ir vis delto, speju, kad isigiju daugiau knygu per kokia savaite nei dauguma chia besilankanchiu - per kelis menesius Cha cha Internetas ir e-knygos rulezz Mirkt

jauciu labai didele silpnybe knygoms Taip
knygynuose praleidziu valandu valandas, nors labai retai kada ka nusiperku… labai jau brangu
dazniausiai naudojuosi bibliotekomis, laukiu kol ten pristatys nauju knygu Laimingas

va tik nesenai pradejau savus pinigus leisti tokiems dalykas…ir…patiko Cha cha Girtas BaisuBet vistiek pagrindinis knygu saltinis - biblioteka

Knygos tikriausia tas dalykas, kuriam negailiu ne savo laiko ne pinigu. Galiu visa diena prasedet Mazvyde arba menu bibliotekoje. O siaip gaila, kad Vilniuje mazai kur pardavinejamos senos knygos (kaip Kaune Laisveje). Galetu netgi buti atskira ju supirktuve - parduotuve. Kiek zinau uzsienyje, tai tokios parduotuves yra gana populiarios. O Lietuvoje jei pirkt visas naujas - tai ojojoj Šypsena

dazniausiai naudojuos bibliotekomis. kartais jas perku, bet visas pirktas knygas kam nors padovanoju su grazia diena.

jo ir perkiu o ka noriewti skaititi tai rieka Cha cha

nepamenu, kadapaskutini kartapirkau knyga, namie turiu neblogu knygu, bet siaip tai jei reikia imu is bibliotekos, neturiu daug pinigu, kad galeciau juos leisti knygoms

jei tik turėčiau daugiau pinigųCha cha… galėčiau knygyne gyventiJuokiasi dabar tenka naudotis bibilioteka. šiuo metu privalau skaityti knygas pagal programą, tai mažiau nervai ima, kad negaliu gauti naujesnių knygų-vis tiek nebūtų laiko paskaitytiNežinau

Esu nusipirkes tik 2 knygasŽliumbia. O i biblioteka esu nuejes gal kokia 10 kartu Taip

perku tas, kurios man įdomios Taip o tas, kurias reikia perskaityti mokyklai, susieškau bibliotekoj Šypsena