Ar perkat vaikuciams padevetus rubelius

Aš irgi pirkau-perku-pirksiu Mirkt
Aš šiose parduotuvėse neperku tik apatinio trikotažo, o šiaip tai ne tik savo dukrai, bet ir kitų vaikams nuperku, jeigu pamatau ką nors tokio Apakęs
O kitiems atrodo (kaimynka sakė Cha cha), kad aš tikriausiai išleidžiu begales pinigų, nes visada mano mergina atrodo Apakęs
Pamenu, kai laukėsi mano labai gera draugė, aš jai sakmbindavau iš parduotuvės ir klausdavau pirkt ar nepirkt, nes tiesiog negalėdavau atsispirti leliukiškiems drabužėliams - pavyzdžiui, aš nelabai įsivaizduoju, kur dar galima būtų nusipirkti džinsiukus vaikui iki 3 mėn amžiaus Šypsena
Šį savaitgalį einame į didelį balių, tai aš tiesiu taikymu į "Dalmetą" ir nupirkau savo dukrai 3 dalių barchatinį kostiumėlį Apakęs, už kurį sumokėjau 18 Lt, o kokioj "Kotrynoje" tai už tokį sumokėčiau tikrai 200 Lt.

Ir apskritai, mano manymu, vaikas turėtų turėti labai daug drabužių, kad būtų galima pakeisti kelis kartus per dieną, taigi jeigu nebūtų PDV, tai tikriausiai, na bent jau manoji, būtų auginama pagal komandas: ATSARGIAI, NESĖSK, NELIESK, NEIMK, NELIPK ir pan. Nekaltas

jie gi dizinfekuoti! del to ir smirda!
kas cia butu jei nedezinfekuotu! tai gi visokiu zarazu pasigautume, nes kas te zino kas tuos rubus devejo…

Stengiuos to nedaryti, bet kartais susigundauDrovus… Siaip, geriausia (jei neturi pakankamai lesu naujiems drabuzeliams) rubelius ‘nusireketuoti’ is draugiu ar giminaiciu…Mirkt Jos irgi daznai visai neblogu turiMirkt

As drasiai galiu pasakyti, kad perku.Nors man vyras ir is uzsienio parveza, bet kasdieniniu vis tiek ten ieskau.Nes mano sunus nori jau firminiu,kad butu su NIKE ar ADIDAS zenklu.Tai kur as jam pripirksiu parduotuvej,kai tokios kainos,o dar iseina i lauka ir pareina su skylem.
O leliukui irgi pirkau tik ne naujagimiui, bet va puses metu jau.Viska issiskalbiu issilyginu ir nieko.

Niu va, dar vienas patvirtinimas, kaip gerai turet gimdziusiu draugiu arba giminaiciu (ypac galinciu ipirkt tokiu firmu, kaip "H&M", "Mexx", "United colors of Beneton" rubeliusCha cha…)Šypsena Is saviskiu toookiu graziu (ir tikrai kokybisku…)skudureliu gavau, kad jei tik tilpciau, tai turbut pati ir nesiociauCha cha… Medziagytes minkstutes, nepadauginta nei spalvu, nei paveiksliuku… Niu zodziu liuxŠypsena

Pirkau ir pirksiu, tikrai nebrangu, iskalbi isvirini, islygini ir tai atrodo kaip labai labai mazai deveti, o nupirkau naujus tai po po pirmo skalbimo visos spalvos nusiskalbe, o dar po keliu visiskai ismesti reikejo. O va mano maziuliukas labai puikiai nesioja ir is nudevetu nupirktus rubelius,vaikam perkant tai ir visiskai naujus ten gali nupirkti.
O del ko jie ten papuola, paprasciausiai vaikai greitai auga, o jei uzsiperki daugiau tai ne nepastebi kaip juos isauga, net nepradejus juos nesioti.
Visiskai naujus perku tik batukus, kad kojyciu negadint.

Siaubas, kokia trauma butu mano piniginei jei reiktu viska pirkti is parduotuviu! O dabar mama is provincijos tooooookiom grozybem aprupina (ypac angliskom 'Next" firmos)mano trimete, kad ir vaikas padoriai atrodo, ir daiktai kokybiski. I darzeli einnat tikraoi reikia daug aprangis kompletu. Kai nuvaziuoju pas mama, visad prazonduoju, ir sau kartais ka nors grazaus nutrenkiu. O jau kudikeliams iki 1 m ko tik nebuna, jezau, visiskai nauji rubeliai, kiek tokie pypliai tesunesioja… Net ranka kyla nusipirkti…

Brooke, maniskis ne prastesniu firmu drabuzeliais apsirenges Cha cha
beje, pati esu pirkusi kazkada nauju drabuzeliu is "United colors of Beneton" ir, deja, nieko gero Nekaltas… kaina neatitiko kokybes.

Nusiperku koki grazhu rubeli - ir ishkart i skalbykle!!!Bet uzheinu i tokias parduotuves labai retai

O vat batu…Veee padevetu batu tikrai nepirksiu niekada!!!

Pirkau nuo gimimo, dabar perku ir pirksiu .Ir visad mano dukra vaikšto išpuošta kaip lėlė ir niekad negauna barti už suteptą, suplėšytą rūbą ( jei netyčia taip atsitiko), nes turi jų labai daug- ir kadangi jie nerbrangūs, tai nesopa širdies.
Tik kad dabar geros būklės padėvėtų rūbelių gauti sunkiau - matyt toks amžius.
O pamenu kai buvo kūdikėlis-turėjau n veliūrinių šliaužtų - kurie parduotuvėje kainavo nuo 40Lt.Kiek būčiau galėjusi tokiom kainom nusipirkti?

O dėl to kad giminių ar pažįstamų vaikų rūbeliai energetiniu požiūriu saugesni - nesąmonė.Juk jie tokie patys žmonės kaip ir tie, kurių rūbeliai atsidūrė skudurynuose.

Be to, bent jau mano vaiku rubai juodai nusiplauna arba neisplaunamai susitepa (dazais ir t.t.). Taip kad geriau is skudurynu, negu tokius nuplautus is lietuviuku gauti.

Dziaugiuosi, kad gali sau leisti moketi 30-40lt. uz marskinelius, kuriuos mazius vilkes gal 2 ar 3 kartus… As, deja, neNe… Ypac, kai vaikisku drabuzeliu kainos tose parduotuvese lygios suaugusiu drabuziuApakęs!

[quote]beje, pati esu pirkusi kazkada nauju drabuzeliu is "United colors of Beneton" ir, deja, nieko gero Nekaltas… kaina neatitiko kokybes.

[/quote]

Na, maniskiai, dauguma is uzsienio, o ten, kiek pastebejau, kokybe geresne, nei lietuviskose tos pacios firmos parduotuvese…

Tiesa aš niekada neperku padėvėto apatinio trikotažo ir batų. Negaliu Blogai.
Aš ne į temą Drovus, bet… pernai radau Humanos parduotuvėj NAUJĄ GRAŽIĄ ODINĘ STRIUKĘ už… 12 Litų. Nešioju ir netsidžiaugiu. TikraiGerai Laimingas
GluosneGėlė, Utenos trikotažo parduotuvėse man ideali kokybė. Perku viską ten: visą apatinį trikotažą vaikui, pirkau užpernai tokį storą rudą kostiumėlį (brangokai), bet nešiojo kol išaugo atidavėm kaip naują. Šiemet vėl yra panašių - pirksiu, net neabejoju Gerai.
Ką tik nupirkau ryškų citrininį kostiumėlį nešioti namuose - fainas koks Myliu.
Aš perku Humanos parduotuvėse, ten randu tikrų lobių Cha cha.

Man UT irgi liux. Shiandien irgi prisiminiau shia tema, nes vaikui maikute vilkau ryte UT pagaminta. Jau pora metu neshioja ir atrodo labai neprastai. O skalbiam, suprantama, dazhnai…

P.S. paskaichius pasisakymus supratau, kad ash padevetu rubu parduotuvese apsipirkineti tiesiog nemoku Apakęs Gerai, kad mama turiu… GeraiCha cha Nors bendrai tai ash ishvis nelabai megstu po parduotuves maltis. O i metus ar du syki aplankanchio ikvepimo tikriausiai nepakanka… NekaltasNekaltas