Ar perkat vaikuciams padevetus rubelius

Na naujagimiams nelabai, bet kai jau vaikui >1,5 m tai tada ‘polnym chodom’…
Kiek tam vaikui reikia? Greitai išauga ir viskas tam rubeliui…

O apie naujus, tai buvo vieną kartą taip, kad Maximoj pirkom vaikui treningą, tai žmona sako pagal išmierą reikia pirkti vieną, o aš sakau perkam didesnį, parsinešam namo tai kelnės kaip tik, rankovės ilgos, iki pirštų galų.
Tai va ir pirk naują daiktą. Naujų drabužėlių pardavėjai užsikėlę nerealias kainas ir tiek. Ir kiek gi galima ten pas juos prekintis…

Todėl, kad toks prietaras yra, negalima pirkti rūbų, kol vaiko neturi. Šiurpu, bet, praktika paneigia - aš pirkau kaip voverė ir visai nieko blogo neatsitiko. Daugkas laikosi, bet paskutinėmis savaitėmis neištveria… (kaip aš)

Padevetu drabuziu parduotuves atsirado kai man buvo 12 metuku… Nuo tada mociute daug ka man perka butent ten… Deja niekaip nepamegstu as tu drabuziu, nenesioju… Man jie kazkokie svetimi atrodo… Idomu ar vaikai ta pati jaucia?

as kazkada esu nusipirkus megztus batukus vaikuciui…nezinau net kodel…labai jie man patiko…Mirkt
tikiuosi nieko blogo nenulems…Apakęs

Diewaite, tau 18 ir tu jau perki rubus busimiems vaikams Apakęs

O del rubeliu, tai ash mieliau priimu devetus, kuriuos atiduoda pazhistami ir pan. Nes labai nemegstu ieshkoti tarp padevetu rubu… Nekaltas O kur dar Vilniaus kainos Apakęs Bet mamos paprashau, kad paieshkotu vaikui dailesniu kelniu ar maikuchiu, be to pas juos Taurageje ten pigiau gerokai.

Beje, sakoma kad drabuzhiui zhmogus perduoda energija, todel devetu nereiketu neshiot. Nes nezhinai, kas neshiojo ir pan. Bet butent kudikiams ir labai mazhiems vaikams tas negalioja - jie atseit "shvarus" ar kazhkas tokio.

Perku rubus is tu parduotuviu, tik aisku ne is tu, kur sukrautos kruvos ant zemes ir rinkisNe, o tvarkingose parduotuveseTaipAisku, kainos didesnes, bet pigiau, nei gariuninis slamstas vienkartinis. Kokybe patikrinta, kai kuriu firmu rubeliai labai neblogai nesiojami.Mano vyresnioji 5 metu, mazoji 2metu atnesiojo, o dabar sesers mazyle nesioja. Taip kad mano nuomone, tokiu parduotuviu tikrai reikia, nes ne kiekvienas gali leisti sau pirkti kotrynose ir panasiai.Labas

jei gyvenciau Lietuvoje tirkai pirksciau is PDV. kiek zinau, parduotuviniai ir turginiai prastos kokybes, baisus ir greit susivalkioja. keleta tokiu man atsiunte is Lt, tai graudu ziureti Pavargęs

bobiuciu prietairai Taip lelkos laukiu pasirodant siom dienom, o daiktus ir rubus turiu jau seniai seniai Cha cha

man atrodo, kad tie rubai, kur nuperkami padeveti, bet normaliam sotvyje yra daug saugesni vaikui, nei tie, kur pirkti turguje Nekaltas

malacius Taip ir neklausyk visokiu bobuciu prietaru apie tai, kad pirkti is anksto negali ar dar ka panasaus. jei rubelis grazus, 100% medvilne, vadinasi ji tinkamai sutvarkius jis bus kaip tik mazam zmogiukui Taip

kaartais perku vaikams, ypač kelnes, bet tik geros kokybės ir nesunešiotas. Esu ne kartą radusi garsių firmų bliuzonų ir sportinių kelnių.

As tai savu angeleliu neturiu ir dar oi kokioj tolimoj perspektyvoj jie nenusimato Nustebęs tai atsigaunu nat sunenu ir duktereciu. Vakarkaip tik nupirkau kriksto dukrai "tikras" pedkelnes: spalvotas, su paveiksliukais, visiskai naujas. Bus mergynai dziaugsmo, gales panele vaizduoti Juokiasi O mano sunenui tai mciute toookiu grozybiu tokiose parduotuvese priperka (talentas…): ir grazus, ir po dienos siules neisyra, ir negaila, kai po balas pagastroliuoja Girtas

Kudikeliui gal ne, nes labai jautrus, o nuo kokiu 8 men. tai pirkciau is padevetu, nes geros kainos, ir grazus rubai, o tokio amziaus vaikai viska terlina po 10 kartu i diena. Kazkas sake, kad baisu pirkti, nes neaisku, kodel tie rubai i padevetus atsidure. Manau tai taikytina suaugusiu drabuziams, o vaikams - turint galvoj, kad kas menesi isauga - 99.9 procentai atiduoda isaugtus rubelius (savo sesers atidavem labdarai ir mes), nes nekaupia visokio slamsto "gal kada nors prireiks".

Perku, nes mano dvi panos, tai tuoj apnešioja bet kokius drabužius. naujus nuperku išeigai, o kasdien tampyt geri iš padėvėtų parduotuvės, be to kokybe lenkiantys tuos naujus, nes kokybiški kainuoja daugiau nei suaugusiems.Nežinau

pirkau perku ir pirksiu. kai penkiameciui pypliui tenka apranga per diena pakeisti n kartu tam, kad bent i zmogu butu panasus, is parduotuviu kokybisku drabuziu tiek nepripirksi.
turguje esu pirkusi viena karta. parduotuvese taip pat kazkokia tragedija. geru firmu drabuzeliu neipirksi, o uz kazkoki slamsta moketi 40-50 Lt… atsiprasau…
viska nauja buvau supirkusi tik naujagimiui.

[quote]AntOse rašė:
man atrodo, kad tie rubai, kur nuperkami padeveti, bet normaliam sotvyje yra daug saugesni vaikui, nei tie, kur pirkti turguje Nekaltas
[/quote]

visur visokių rūbų yra ir nereikia taip jau nuvertinti turgaus Nekaltas
mano dukrai parduotuvinės pėdkelnės tarnauja 1 dieną Nustebęs o va turguj už panašią kainą pripirkau, tai po 2 dienų da sveikos Cha cha toliau bus matyt, bet jos akivaizdžiai geresnės kokybės Taip
padėvėtuose pati neperku Ne bet mano mama ir tetos priperka Taip ačiū joms, nes tikrai mažuose miestukuose geriau Gerai

as vaiku dar neturiu, bet manau, kad daug labiau apsimoka pirkt vaikams rubelius is PDV, nes jie greit isauga ir poto neturi kur det tu rubu…
Tai kam moket tokius pinigus uz "lietuviskojo turgaus" fuflo, jei gali nusipirkt pigu ir gana kokybiska ruba is PDV Laimingas

Visai nieko blogo, galit pirkti, tik neisskalbtu nevilkite vaikui. Bet perspeju, nepirkite batuku. Nes jie buna isnesioti pagal kita kojyte ir jusu vaikui gali issivystyti pilnapadysteTaip

Perku… Dzinsai naujuteliai-apie 10 Lt, plius idomesni. Uz tokius moket 50-60lt tikrai negaleciau, o ir nenoreciau. Trikotazas uzsienietiskas zymiai geresnis, nebaisu i skalbykle mest. Karta nusipirkau UT kostiumeli…Nu grazus… bet blin po vieno skalbimo rankomis nuejo gumulais… Daugiau neperku Ne O parduotuveje grazesnis bliuzoniukas mergaitei 30-70 lt… Rubus keiciam kasdien, kartais ir po kelis kartus…

O kai reikejo balines suknios ir perejau per parduotuves, vos nenugriuvau… 100-200Lt Apakęs O nupirkau jegine, super grazia us 8 Cha cha
Geriau jau batus brangesnius nupirksiu…

kam nepagailiu pinigu, tai gerom pedkelnem. Nes uz 6-7 nusipirkus-gauinas slamstas… Ir tikrai, turguj galima geresniu rast…

Kaip cia kazkas rase: pirkau, perku ir pirksiu. Mano abu vaikai nuo gimimo ant PDV rubu uzaugo ir nieko - sveiki. Man patinka vaikus rengti naturalaus pluosto (medvilne, vilna) rubais, jie privalo buti itin kokybiski, ir ju turi buti daug - kad nesukciau galvos, ka aprengti. PDV randu beveik nauju uz 3-10 Lt. Argi cia kaina? Kartais ir sau ka randu - ne is taupumo, o is idomumo ir nevilties pasiblaskius po Kauno parduotuves.

Kaip dabar juokauju, vaziuoju pas mama i sekmadienio mados namus (t.y. padevetu rubu turgu). Man atrakcija, vaikams nauda.