Ar pereisiu technikine, jei padangu plotis prieki 195, o gale 205.

Ar pereisiu technikine, jei padangu plotis prieki 195, o gale 205.

As tai galvoju, kad cia nieko baisaus, nes vistiek ant asies yra tos pacios ismieros, tik i domu ar sitas bajeris praeis texnikineje apziuroje.
Kaip jus galvojat?????????

kiek ejau nepastebejau kad labai kabinetusi prie padanguNekaltas

jei vokieciuos praejo maniske su 205 prieki gale 215 manau ir cia praeisCha cha

Nu tada bandysiu, nes nesinori ismest padangu nuliovu. Pas man kaip tik dvi tokios, o dvi kitokios.
Dekui uz infoGerai

svarbu, kad gale ir prieky po 2 vienodas butu.

matau gerai tavo katinas pasivaisinesCha cha

Jo!!! Neblogai!!!
Nixilas katinasKietas

Jei nenores prikibti tai nesikabins,bet jei bus be nuotaikos,tai pasakys,kad rashtas gali skirtis(svarbu,kad butu vienodas ant vienos ashies),o del plocio gali nepraleisti.Cha cha

Pas mane ant asies ir plotis, ir rastas, ir padangos firma vienodi. Skirias tik priekis ir galas.

Pas mane buvo priekis - 165/70, galas - 175/70, priekis sipuotas o galas ne ir nei zodzio nepasake. Manau kad praeisi, svarbu, kad ne slikai butu.

jei neesi tikras,jog praeisi pas gera kaimyna pasiskolink vienai dienai ratus nuo tokios pacios masinos,uzsidek,praeik TA,o poto gali vazinet su savo skirtingom-mest nereikiaŠypsena,tik kaimynui nepamirsk atiduot ratuŠypsena

Tai kad gal geriau bus pamirst atiduot TaipTaipTaip

…gal pona Basanaviciu praleisk i prieki - kaip jau LT yra priimta- sutaupysi ant vaistineliu ir kito sudo…Cha cha

Cha chaCha chaCha cha

as su 165 prekyje ir175 gale praejau

jei prieky uzdetum platesnes o gale siauresnes, tai gali prisikabint.
Dar gali prisikabint jei auksciai akivaizdziai skirsis. Tada gali ir faru reguliavimas nebetikt.