ar patinka saltiena???

Skanu…

nu nea tik ne saltienaNeNeNe

Mmmm…patinka ir dar su atctu praskiestu negaminu …perkam arba mociute padaro.ŠypsenaNiam niam

Man tai liuks šaltienytėTaip Ypatingai mano pačios gamybos - su česnakiukais, morkytėm, Kiaulė su vištos leškomLiežuvis

ne… Kazkokie drebučiaiVeee su mesos ayliekomApakęs - sory jei akm apetita gadinu, bet man saltiena asocijuojasi butent su tokiu vaizduApakęs

Nepatinka tai nepatinka - skonio reikalasJuokiasi O man drebučiai, ypač jeigu skanūs, skanuGirtas

O dar su lupenom išvirtom bulvytėm karštomGirtasGirtasGirtas

Nea…nemgstu as jos Veee

KAIP TIK VAKAR VIRIAU ŠALTIENA IR GAVOSI Niam niamNiam niam, KAI VERDU BŪTINAI PRIDEDU DAUG ČESNAKO, TAIP LABAI PASKANINAMA MESYTĖ, ŠIANDIEN MANO ŠEIMYNA SU KARŠTOM BULVĖMIS TAIP KIRTO, KAD JAU IMU GALVOTI, KAD PER MAŽAI IŠVIRIAU Niam niamNiam niamLabas

nemegstu-nepatinka NeBlogaiVeee

Kaip gamina nezinau, bet labai megstu.

na, man visai patinka, bet kartais kai mama padaro su kremzlem kokiom (netyciaCha cha), tai po to Veee

wisai skanu…Nekaltas…o ypač močiutės daryta tai niam niamNiam niam

Kazkada megdavau,taciau paskutiniu metu mano skonis labai pasikeite-ka megau anksciau,i ta dabar negaliu ziureti,taigi dabar saltienos nevalgauNe

na viena karteli i metus galima jos suvalgyt,bet ne daugiau…pati niekada negaminau Mirkt

nu tai saltienos specai, pamokinkit kaip isvirt, kad butu skaidri ta saltiena. as pvz verdu is kiaules koju ir dar kokio mesgalio. verdu ilgai ir nuobodziai, arba nelabai ilgai ir nuobodziai, bet ji niekad nesigauna skaidri Liūdnas

Virk atidengtą ir ant mažos ugnies.

Veee Blogai vienareiksmiskai

Niam niam

Labai mėgstu.