ar patinka saltiena???

jei tavo sheimininkes (mama/zmona) sugeba tik is tokiu produktu shaltiena daryt, tai gilia uzuojauta reishkiu…

mano sheimoj shaltiena uzhima daug svarbesne vieta uzh deshra…
pati darau is geros mesos (kaulienos: kumpis, shonine; vershiena), pridedant kiauliu koju (jas dar reik saugot kad nesuvalgytu anksciau laiko)… kai daraisi pats, matai ka sudedi = skaniai ir valgai

mano nuomone neskanaus maisto nera. yra tik zmones, sugebantys neskaniai pagaminti…

Mirkt

Suprask vieną dalyką, kad kiekviena tauta turi kažkokį tai patiekalą, kuris gaminamas iš viso to kas lieka nuo kitų patiekalų gamybos (lenkai - bigosas; rusai -salianka;lietuviai - šiupininė, šaltiena;azijatai - plovas ir t.t.), bet nebūtinai taip ir tik taip turi būti gaminami šie patiekalai.

Pvz. Aš šaltienos gamybai perku 1 kiaulės karką (matyt neskaitai ,kad tai yra atliekos)+ jautienos su kaulu (tik nereikia ****ielinti,kad tai ne natūrali mėsa) + vištienos šlauneles arba sparnelius (nesakyk ,kad niekad nevalgai).

P.S. O tamsta ar valgai kada nors tokius dalykus ,kaip ruletai per visokius oficialius priėmimus? Tai va jie būtent ir gaminami iš visokių ten atliekų.

nevalgau saltienos pagalvojus apie galvų, kanopų, ragų, nagųVeeeVeeeVeeeVeee

Kiap supratau iš kito komentaro, tamstai ir dešrų g-ba iš kiaulienos yra Veee.Tai gal galima sužinoti kuom tamsta yra gyvas?

nereikia pykt ant žmogaus jei jis nežino, be to, sovietmečiu ir šaltienos ir kitų produktų kokybė tikrai nebuvo gera. Žinau kad draugės tėvukas iki šio raugintų kopūstų nvalgo, nes, būdamas kareivių su kerzais jus mynė, o draugai dar ir paskystino turinįVeee
Šaltiena skanu, bet manoVyras- tai ne maistasNe

Skanumelis Niam niam Skaniausia mociutes daryta, nes ji padaro pagal mane- prideda labai skanios liesos mesytes, kremzlyciu gabaliuku daug daug (as juos labai megstu),… Nzn kaip tiksliai daroma, bet zinau, kad tai yra laaabai skanu, ir dar acto truputis nekenkia Niam niam

VeeeVeeeVeee

ne Ne
niekada nemegau. jau nuo pat vaikystes kai tik tevas parnesdavo is darbo Nežinau

Nemynė tas draugės tėvukas tų kopūstų su kojom tikrai nemynė - meluoja kaip nežinau kas, nes visi gatavi produktai atvykdavo ne iš kariuomenės sandėlių.O štai po supuvusias bulves jis tikrai galėjo braidžioti su kerzais ir rankioti sveikesnes.Ir juo labiau jis ten nieko nedarė į tuos kopūstus, nes už tokius dalykus kaip minimum CA galima buvo gauti ir peiliuką naktį pašonėn.
Bl… kaip nemėgstu melagių Piktas

na kaip as paskelbiau sia tema, tai dar ne tokia bloga nuomone apie saltiena turejau, bet dabar paskaicius apie jos gamyba ir visas tas kanopas, kremzles, kiauliu kojas ir t.t tai nezinau … Veee

PAtinka Niam niam Labas

patinka tik su krienais… bet ne visada… Laimingas patinka kai daug mesos boona

Man patinka saltiena Niam niam ypac jei dar i turini ideta morkyciu ir svogunu.Tada tai jau galima liezuvi praryti bevalgant…Niam niam Šypsena

na, manau, kad maisto raciono paivairinimui shaltiena ishties buna skani, o ypac pagaminta namuose ish vishtienos ir kalakutienos ir su daug zalumynu…Niam niam

nelabaj… kazkada valgydavau bet dabar… Ne

Anksciau nemegau, bet kai paragavau pas uosvene, tai ir pamegau. Ji labai skaniai gamina saltiena. Zinau, kad deda kiaules karka ir vistienos. Pati pagaminti nemoku.

as ne tamsta
Mirkt negaliu valgyti riebalu skuru, saltienu, bet galiu kimsti daktarine, grudeta desra, lasinius pasudytus, bet ne virtus sriuboje.LaimingasLiežuvis
nesu nei kiaule Kiaulė kuri viska valgo, nei vegetaras Baisu Liežuvis

PatinkaNiam niam, kai sumaišo su vištiena, bet valgau retai, nes tik kaimišką, kadangi retai verda, tai nedažnai ir tenka.

Fu nieko nera neskaniau! juk ji tokia slyksti, kaip galima ja valgyt? ir mesa turi veida!Pavargęs

Krautuvines as nepripazystu ir neperku, nes velniai zino isko ji padaryta kokio ten meslo prideta. Beto nevalgau saltienos kur yra jautienos ar versienos deta .

O namuos virta valgau .Saltiena man patinka skistesne daugiau nei tirsta (tirsta tai-kai labai dauk pridedama visko o skistimo nedauk )

Ypac megstu namiskiu padaryta saltiena Gerai
O jeigu dar su virtom bulvem ir praskiestu actu tai is vis Niam niam