Ar patinka piesti ir ka daugiausiai piesiate, kai apima ikvepimas?

Ar patinka piesti ir ka daugiausiai piesiate, kai apima ikvepimas?

Ar ka nors naturalaus, realistisko, ar pasikliaunate fantazija???
Man tai priklauso nuo minties atejimo i galva…patinka piesti ivairiai, neapsiriboju vien naturalumu, realybe, patinka ir pafantazuoti, kaip jums???Mirkt

Naa… daznai piesiu mazycius zmogiukus ar siaip animacinius padarus parastese ar dar ant kokio popiergalio Laimingas Manau, sitai man sekasi geriausia. O jau kai ateina toks stipresnis ikvepimas, tai uzsileidziu muzika ir bandau improvizuoti teptuku ar su rasalo plunksna. Tep lep ir viskas Girtas piesiant jausmas geras, tik vat miesiniai atvirai pasakius nelabai kokie iseina… Jie tik man primena ta nuotaika, bet vizualiai nekaip atrodo Nekaltas Tai va taip.

jūra ir žmogus - dažniausi mano piešiniuose, tik jie kažkodėl tokie liūdni gaunasi Nežinau

kai ateina ikvepimas tada pasimu teptuka i rankas ir pati ranka kazka piesia…
na pavizdziui ana karta isejo melsvas lengvas angeliukas…
anksciau piesinys kuri pavadinau "zvilgsnis i saule kai jau nieko nebebus"
Nekaltas
dar anksciau pisinys is mazuciu pastateliu ir grotos Cha cha
dar veliau "maza saule ir didele gele" Nekaltas "vaiozdas pro mano langa"
arba kartais tiesiog paimu ir perpiesiu plakata - t.y. pakeiciu aprangos spalva, ivairias detales, bet islaikau zmogaus poza…(kai plakatas su vienu zmogumi)
siaip sunku net pasakyt ka aplamai piesiu…

Dažniausiai piešiu gyvūnus, nors šunys labiau patinka, bet tik katės gaunasi. Piešiu kambario fone, tupinčią arba sėdinčią. Atrodo nori nupiešti kažką neįprasto, naujo, bet vis tos pelių gaudytojos pavilioja. Dabar bandau daryti kaip draugė, visą piešinį piešti viena spalva, tik skirtumu šviesumu ir atspalviais

piesiu parastesTaip dazniausiai zmogeliukai, batukai…

dazniausiai paisau ivairius nieko nereiskiancius
rashtus mokykliniam sasiuviny. ne todel, kad
jie labai graziai atrodytu - greiciau priesingai -
TVARKOS daugiau!!! - bet jauciu neispasakyta malonuma
tai daryti. menas tam gi ir skirtas, kad malonuma pajustum.
[nors tai nera menas, dristu pastebeti]

o siaip as nezinau, ka piesti. man patinka, kai man
pasako tema, matote. anksciau, bent mano dailes
mokytojai ir kt. taip teige, labai graziai mokedavau
piest, talentas, matai. o dabar as nebenoriu. nebeliko
ideju.

Piesiu, tiesa sakant, ne per graziausiaiNežinau Man jau labiau rasyt sekasiTaip bet teptuka butinai paimu i rankas, kai noriu issilieti. Tada dazniausiai piesiu sodriu spalvu fantastinius piesiniu, dazniausiai abstrakcius vaizdus, rodancius ne koki nors objekta, o konkrecia nuotaikaAngelas

piesiudazniausia grafiti, nes man patinka kruopstus dalykai…jai idomu galite pas mane paziureti dienorastyje…Nekaltas

,.man apskritai realistiski darbai nelabai patinka…
., kazkas originalesnio… koliazai… daug spalvu /arba atvirksciai - ju vos kelios/., prisegta daug visokiu daikteliu…
.‘ikvepimas’ ateina gana retai… ir sunku, kai piesi ne viena diena, o kelias savaites - menesi, nes kiekviena diena nuotaika kinta, lygiai taip pat kinta ir tavo piesinys… labai sunku ji pabaigti…