Ar pasitikite savo \"antraja puse\" 100%?

ash sawo panele pasitikiu 150% (tam tikros aplinkybes, tingiu pasakot) bet kad wa manim taj negalima net 1% pasitiket, nes ash velnias esu Kietas wa wakar per nawjovke nepraleidaw progos su viena mergina pasidzhiawgt lovos malonumajs…shiajp panom galima pasitiket labiaw, nes mes bachuraj esam dideles Kiaulė . paneles,nepykit, tajp jaw yra… Nzaw, kajp kiti, bet ash taj zhinaw, jog ishtikimybes tikraj nera…Welnias, kajp pesimistishkaj skamba, nors taj yra realu… ash shiajp ne uzh twirta drawgyste, o uzh dawg krushimosi…pastarasis teikia tikraj dawgiaw malonumo(tiek kas to nepatyre,prashom man neprieshtarawt=)***********************************


paneles, ash jus myliu…Jej ne jus, man nebutu tajp gera ir malonu gyvent…ashioo =) (ble, kajp ne i tema nuspangaw=)

cia jau priklauso nuo merginos, ir manyciau tau tikraj gereu zinot Mirkt

taip

manau, kad visiems kyla pagundu, o gal net irodyti sau kazka…bet juk svarbiausia, kad jus nesiskiriat, vadinasi mylit vienas kita…daznai galvojam kaip blogai, eji amno draugas butu neistikimas…bet juk patiems daznai kyla visokiu minciu, bet nereiskia, kad amziau mylime. viskas priklauso nuo to, kike gerbi kita zmogu ir jo pasitikejimaMirkt

Niekas nera ishtikimas 100%…

Pasitikiu…, nes jos neturiu Cha cha

hm… geras klausimas noris pasitiket bet,… kartais nelabaj… nors as jam duodu didesne laiswe, bet jis mane warzo wistiek… nzn ar labaj supyksciua kada bus taip tai ir paziuresim Cha cha

dar noriu pridurt, kad ishdawyste, taj ne fizines meiles o lakonishkos meiles ishdawimas…kitajp tariant, ash sawo paneles neishdawiaw, ji manom gali pasitiket, kad jausmajs ash jos niekad neishduosiu…=)

[quote]neturiu as tos antros puses Liežuvis

O as savo vaikinu visai nepasitikiu,nes jis ta pasitikejima prarado. Ne Kaip jis del manes tai nzn… Nekaltas Nu,bet pas mus jau tokie santykiai,ilga istorija tyngiu pasakoti. Mirkt Labas

nea.100% neimanoma kitu pasitiketi.prilauso nuo situacijos ir vaikino ir merginos tarpusavio bendravimo Nekaltas

Nekaltas kam meluoji visiems jei taip visai nedarytum Liežuvis

Nesigautu niekaip turbut… neimanoma tiesiog…na gal kai kurie bet tik ne ash… Nekaltas

[quote]Kai draugauju - pasitikiu… Nebent pats man duotų pagrindo abejoti…
O Apolono žodžiai Gerai

Savimi pasitiketi simtu proc. negalima, tai ka jau kalbeti apie antra puse…

specialiai zyklon_b na nezinau tautieti. kaip kad rashei pirmoje zinuteje, jei pasakytum tu… Laimingaspats suprantai. taip jau pas mus susiklste… bet shiaip ar taip, tikejimas tuo ka sako, nepriklauso nuo sakanciojo statuso (draigas ar daruge ar pazystamas). papasakociau tau tokio viena idomia istorija. zinok nepatiketum. senai senai, turejau draugu. vadinau juos draugais. laikiaus juos draugas. manai kad jie mane draugu laiko. ir shtai viena diena nutiko ****iec. pamenu, kazkas pakankamai kvailo, i ka niekas nekreipe demesio ir interpretavo savaip, bet istorija ne apie tai. taigi. mineta kompanija, mane ishmoke tiketi tuo, ka matau. tiketi tuo, ka girdziu ir ka lieciu. Zodziai yra ginklas Velnio rankose, skelbia biblija. bet nutyli, kad kalbet moka visi. kas buna, kai tiki tuo, kas tau sakoma manau esi mates ir pats. o ar susimastei kada, kad ir pats gali sutikti ne ka prastesni drauga? mokykla vaikai, yra ne tik mokykla. jeigu neziopsoti, tai galima pastebeti, kad i visus 12 mokyklos metu sutelpa gyvenimas, kur verda intrigos, meile, politika, ishdavystes, suokalbiai, susidorojimas, kershtas, pagalba. jei ne jus, dabar nebuciau toks savimi pasitikintis. juokingiausia yra tai, kad visi tikejo zodziais. vienetai suprato, kad tai yra politika. vienatei suprato, kas yra diplomatija, siekiant ishvengti konfliktu. nezinau. ash manau, kad ish shios situacijos ishejau nugaletoju. tikiu, kad ir tu laikai save nugeletoju. ar gali bu 2 nugaletojai? tik va uz ka kliuvo vaikinui su koza ir tashe, niekada nesuprasiu.

Pamenu kaip apolonas juos sake Mirkt

as patikeciau draugu tikriausiai… man buvo tokia situacija, pasake drauge, ja patikejau, o paskuj baxura savo prigavau tiesiog ant zodziu… siaip viskas priklauso nuo situacijos… o ar pasitikiu savo draugu? ne 100% bet pasitikiu Cha cha

Dabar nera tos antrosios puses… Nekaltas bet kad ir butu,100% nepasitikechiau,nes net sawim ant tiek nepasitikiu… Nekaltas

Gal skamba ir kvailai,bet pasitikiu,nes zinotumet kokie santykiai pas mane ir mano antraja puse,tai suprastumet kodel pasitikiu ir ji manim pasitiki.