Ar pasitikite savo \"antraja puse\" 100%?

Wat as irgi tokiai nuomonej pritarciau, o siaip butu malonu - jei po to tas zmogus iskarto tai pasakyt, jei jau taip nutikoŠypsena

Pasitikiu,bet yra tam tikros ribos kada pasitikejimo gali ir nebelikti kalbu apie alkoholi…

p.s. Vienas bachurelis gerai pasake - "Jei uztikciau savo pana su kitu, tai pastatyciau jam brendzio buteli, uz tai, kad jis parode su kuo as draugauju…" Nekaltas

[/quote]

Va del sito tai pilnai pritariu…O siaip,tai pasitikiu,nes puse metu kaip kartu ir net nebuvo tokios minties,kad ji mastytuapie dar koki bachiureli(ne jos natura(tas labai gerai))…na o as galiu pasakyti,kad buvau neistikimas,bet ji to nzno ir galvos neskauda jei,nors ji sake tavim sunku pasitiketi,bet pasitikiu!!!
Šypsena

Bet reik pasitiketi savim,svarbiausia reik zinot kiek tu vertas ir ko noretum buti vertas,delto stenkis ir pasitikesi savim ir 101% Cha chaCha chaCha cha

…kak govoril moi pokoinik starik: "doveriai, no proveriai…!!!" KietasKietasKietas

p.s. Vienas bachurelis gerai pasake - "Jei uztikciau savo pana su kitu, tai pastatyciau jam brendzio buteli, uz tai, kad jis parode su kuo as draugauju…" Nekaltas

TaipTaipTaip

o seip "nepagautas - nevagis"

pasitikiu juo 85% Nekaltas

jeigu ish ko nors ishgirschiau visu pirma ishsiajshkinchiau kaip tshe buwo ir nepulchiau jo kaltint…

zmogumi reikia pasitiketi 100 procentu(tuo su kuriuo draugauji) aisku visuomet reikia mastyti blaiviai ir suprasti ka pasakotis reikia ko nereikia… bet jei ishduoda, tai NX!!! BEpasigailejimo sutrinti ishdavika! Gyvenimo praktika, jei ishduoda karta ishduos ir kita!

savo antraja puse pasitikiu ~99%… Manau jis pats pasakytu, jei kazkas butu…Nekaltas Ir tikrai nebutu taip, kad jei kazkas pasake apie neistikimybe is karto puolciau i isterija ir savojo Vyras nebeprisileisciau prie savesNekaltas butinai pasikalbeciau… o toliau viskas priklausytu nuo jo argumentuLiežuvis

pirmiause ishsiaikinciau su kuo!! tada ipisciam jam i snuki tada panai ragus ir su draugu i bara alaus

niekada niekuo negali 100% pasitiket!

Pasitikiu Liežuvis

ash pasitikiu [;

As nepasitikiu savim 100% tej ka cia kalbet apie pasitikejima 100% kitu zmogumi Cha cha
Seip antroji puse mano yra toks zmogus, jeigu jis ir isduotu manau pasakytu pats… o jeigu kox pazystamas pasakytu, kad jis neistikimas, tada tikriausiai viska geraj apsvarstyciau, o poto paklausciau savo bico, ar taip buvo ar nia… ir manau kad tikaj tiesa pasakytu Mirkt is tikruju gan sunku nepakliuvus i tokia situacija ka pasakyt, bet tikiuos ir nepakliut Nekaltas Cha cha

maladiec tas kuris pastatytu brendzio buteli tam vaikinui kuris jam atmerkia akis’ pasielgciau taip pat!Kaip jum atrodo ar gali mano mergina buti man istikima uz 100km.?

Aisku labai norisi pasitiketi 100% taciau nevisiem pavyksta!NustebęsMirkt

deje, bet niekuo negaliu pasitiketi 100 %… Ne

"Jei uztikciau savo pana su kitu, tai pastatyciau jam brendzio buteli, uz tai, kad jis parode su kuo as draugauju…"- geri zodziai Taip

As savo vaikinu pasitikiu 100% ir daugiau Apkabinimas Jis nuostabus zmogus. Pirma karta toky sutinku.

Netikeciau kitu snekomis. Nes apie ji as is jo draugu ir tik pazystamu suzinojau tiek daug(kad jis labai geras,jam nieko negaila,padeda istikus nelaimeje) nu vnz.as juo pasitikiu.

na…100% pasitiket sunku…nes net pac nezinaj ka kartajs gali padaryt…
bet…na mano ir mano vajkino santykej yra l. atwiri…tad tikecew 99,99% tik juo…Taip Girtas