ar pasikeitet gumItes?


ar pasikeitet gumItes?

jow, siandien net as jau uzsidejau zieminius ratus. baisius ir apsilupusius, uztat blia kai vaziuoja ant balionu. Baisus Gerai jau buvau pamirses Apsvaigęs. trb reiks naikint r18, arba ziuret, kiek maximaliai ant ju galima uzmaut gumos. nx ta zema profili.

pas mane ant varanciu ratu 5 mm like, uzteks kazin ligi kaledu nokian WR G2? Nekaltasmaksimoj maciau zemo profilio zieminiu yra, china shit name, pradzioj kaina buvo 240 lt, paskui 173 lt, dabar maciau jau po 110 Cha cha. fortuna padangos geriau uz “navarkes” kazin?

kaiptik siandien pakeiciau po vasariniu slidziai vaziuoja cypia y posukius sukant Cha cha

Pasikeiciau. Siandien visa diena su priekaba po miskus, tai dziaugiausi navarkem kaip lipa per teslynus Šypsena. Man pvz zemas profilis zasibys, gali posukiuose lauzt masina, su zieminiais balionais lauzi posuki ir baisu, kad nusimontuos Cha cha. Na ir masina ne tokia stabili.

savaitgali,naktim pliusas geras,nera ko gadint zieminiu Ne

pasmane salone atsirado daugiau tylos, plastmases nebebarska kai gumos daugiau 195/50 Šypsenakazkada turejau navarkes, tai po sezono nx ismeciau, *****esniu padangu nebuvau bandes

Cia pasigirt ar pasibedavot noredamas sukurei tokia rimta diskusija?

kipsasw®™ draudimas moketu pinigus su vasarinem padarius avarija ???

kosmoz >> ka reiskia bledavot? atleisk, nesuprantu vilnietisko slengo Nekaltas

Auodio>jei tai butu faktorius ciujiu butu reikalu daug,o dabar prie +8,net nekvepia tuo Cha cha

tenka su shipais vaziuot Blogai

po r17 ir 215/45 užmovus r15 195/65 tai atgaiva Girtas minkšta, smagu, tik kad ir taip silkė stabilumu nepasižymi, tai dabar išvis Cha cha

atIa Labas

As dar su vasarinem…Kasdien y darba po 30km prasuku, toliau niekur nereik…Kol salciu ner tol nesidesiu…gaila sipuotas drozt… Cha cha