Ar paleistumet ji?

[quote]
Zitulisima rašė:
Ar paleistumet savo mylymaji jei zinotumet,kad jis su jumis tik del gailescio?
[/

ydomi situacija,na jei taip butu tai ne tik paleisciau, bet dar ir su kocelu pavaryciau…Vau!

jei mergina su manim būtu tik iš gailesčio Ignoruoju

Kvailas klausimas… O ko tau reik Meiles ar Gailescio?
Man meiles as paleisceu Taip

nu tai žinoma ar kitaip dar gali but? kam čia tie teatrai gyvenime… nenori ir nereikia. Nei jam čia laimė - ilgai neištvers, nei tau… anksčiau ar vėliau trux abusių jausmų. Santykiai iš gailesčio - kažkox paradoksas. Apskritai, tik UŽUOJAUTA iš gailesčio įmanoma!

Žinoma, kad taip Nekaltas

nu jau nePiktasIgnoruoju pririsciau suka ir prikalciau, kad is vietos anas man nejudetuPavargęs jabisumatKanda

as isvis nesuprantu kaip imanoma draugauti isgailescio! pati niekada taip nedaryciau! o jeigu jau man tjp nutiktu tai tegu eina toks TOLI TOLI! man nereikia jo uzuojautos!

[quote]mmm..jokių dvejonių nėr - taip Nekaltas

Kazkoks absurdas butu… paleisciau Drovus

Žinoma, paleisčiau.

Ajsku kad taip,kam ji lajkyti prie saves jej nebus jokios romantikos galu gale mejles,palejsciau ji ir dar sekmes palinkeciau ;DD

tj aisq Taip~ kam cia toki laikyt tada ;]

Taip.

Nesamone.Zmogus vien is gailiescio niekad nebus kartu,nebent tu netaip interprituoji ta draugyste.Jei yra artimi santykiai,tai vadinas tai ne vien gailiestis.O jei liko tik jis,taves net neklaus ar paleidi

aišku, kad nepaleisčiau, bandyčiau save apgaudinėti; žinoma situacija pasikeistų, jei blogai byrbintusi ji Veee

paleiskam anam

vargas vargeli,cia negailiestis,o prisirisimas.Zmogui gal paciam sunku nutraukt rysius,nenori skaudint,jaucias kaltas neispildes lukesciu…Dazniausiai patys vyrai linke sakyt,kad buna tik is gailiescio,kai is tikruju patys bijo imtis konkretesniu veiksmu.Aisku paleisciau.o kam gaisti laika santykiuose,kurie neturi nei reiksmes,nei ateities,kai per ta laika galiu sau normalu Vyras susirast

nieka gera če

paleisciau Klasta

liuks patarli Gerai