Ar paleistumet ji?

Ar paleistumet ji?

Ar paleistumet savo mylymaji jei zinotumet,kad jis su jumis tik del gailescio?

Cia net klausimu negali buti,zinoma,kad paleisciau…Gailescio man nereikia Ne

Jo…Bet yra tokiu paneliu,kurios yra taip isimylejusios,kad pamirsta apie save,jos yra laimingos,kad tokie vyrai yra salia…Na,man ju labai gailaLiūdnas

paliubomu Pavargęs

nebent koks Kvankt? tai pac kaltas, kad sedi su ma Nekaltas

Taip, paleisciau. Tai butu labai bloga priezastis buti kartu.

Be abejo, kad paleisčiau. Čia ir klausimų negali būt… nereikia man malonės tokios. Kokia gali būt laimė, kai šalia tavęs žmogus nelaimingas.

jei kazkas nenori su manim but, tikrai nelaikau, kazkokia nesamone Nekaltas

paleisciau

Ne tik ,kad paleisciau, bet dar ir is kokio sunkesnio daikto paleisciau i kakta.
KOks cia buvimas is gailescio…
Skiriesi, nori to ar nenori antra puse.

[quote]Mėta rašė:
Be abejo, kad paleisčiau. Čia ir klausimų negali būt… nereikia man malonės tokios. Kokia gali būt laimė, kai šalia tavęs žmogus nelaimingas.
[/quote]

Va butent. Niekas nenori, kad salia gulintis vyras apie kita svajotu Nekaltas

na, bent jau mąstantys žmogai taip galvoja… Bet yra ir savanaudžių.

pries tai dar subine atspardyciau uz tokia nesamone - gyvenimas is gailescio Kvankt?Pavargęs

[quote]Mėta rašė:
na, bent jau mąstantys žmogai taip galvoja… Bet yra ir savanaudžių.

[/quote]

Cia jau daugiau ne savanaudiskumas, o saves negerbimas gaunasi. Arba Meile akla Nekaltas

Galbūt ir savęs negerbimas, bet ir savanaudiškumas, kai tarkim, myli nesvietiškai ir nors žinai, kad jis iš gailesčio su tavim, bet tu jo nepaleidi, nes nenori, kad jis būtų su kita. Savanaudiškumas, nes žinai, kad jis bus nelaimingas. Tik neaišku, kiek tos laimės ir pas pačią bus.

[quote]Mėta rašė:
Galbūt ir savęs negerbimas, bet ir savanaudiškumas, kai tarkim, myli nesvietiškai ir nors žinai, kad jis iš gailesčio su tavim, bet tu jo nepaleidi, nes nenori, kad jis būtų su kita. Savanaudiškumas, nes žinai, kad jis bus nelaimingas. Tik neaišku, kiek tos laimės ir pas pačią bus.
[/quote]

Na taip. Va butent, tos laimes pas pacia daug kaip ir negales but, nes anksciau ar veliau tokie santykiai nudardes kaip suluzes vezimas zemyn ir tada issiskyrimas bus dar sunkesnis.

O Man px būtų.

as tai neatleisciau tokiam zmoguiSudužusi širdis

Ko neatleistum ir kodel?