Ar nueinate i baznycia?

Kad Dievas yra - tuo as ne kiek neabejoju… Paciam tai teko simtus kartu pajausti is savo skaudzios patirties. As esu Katalikas. Kas liecia ispazinti, tai kad ir kaip ten bebutu nemanau, kad ja atlikus zmogui pasidaro kaip nors blogiau, nemanau kad reikia jos vengti. Kai kurie zmones yra linke sakyti: "geriau as atliksiu ispazinti pries save pati" - nemanau, kad teisinga yra taip manyti, nes kartais juk taip reikia patarimo arba kito zmogaus nuomones… O bijoti kalbetis su kunigu manau butu kvaila - juk jie tiek ispazinciu per diena isklauso, kad vargu ar jau jam taip istrigs ir tavoji. Juk kiekvienas manau zino kaip atsirado vadinamogi "ausine" ispazintis (jei ne - butu pats laikas pasidometi) Siaip sakoma, kad lietuvoje yra ~85 proc Kataliku, deja tik ~8 proc yra praktikuojantys, o gaila. Paskutiniu metu musu Lietuvele patapo kazkokia barbaru krastu - estai ir tie noredami atsiriboti nuo musu pasivadino skandinavais… Nuvaziuokite i voketija ir paziurekite ar SEKMADIENI ten dirba kokia parduotuve - nieko panasaus! Nebent tos vadinamos "butiniausiu prekiu" ir tai tik kelios per visa didmiesti! Galu gale nereikia taip toli: pervaziuokite sekmadieni per Lenkija - ar pamatysite kur nors kasant bulves ar sienaujant? Manau susimastyti ir galvoti savo galva dar nevelu. Negalima apsiriboti posakiu "visi taip daro", nes visi taip nedaro…

O kaip atsirado ausine ispazintis? Man vaidinas, kad tai buvo kontroles priemone, reikalas suzinot paslaptis ir, jei jos turejo valstybines ar kokios kitokios reiksmes, perduot kam reikia.
Pasisneket galima su zmogum, kuriuo pasitiki, kartais tai gali buti ir dvasiskis.

Esu tikintis, bet i baznycia einu retai - paskutini karta buvau baznycioje ir ispazinties balandzio 3 diena - per Mociutes laidotuves.
kaip sako vienas mano kolega "Dievas yra visur, tik ne baznycioje". Siap jau amzinaatilsi Mikutaviciaus buvo malonu paklausyti, jis ir mano dukra krikstijo.

Jei yra visur, tai turetu but ir baznycioj, kodel ji isimtis? Šypsena Bet ir as, pvz., niekada negaliu ilgai istvert Vilniaus katedroj, kad ir kaip bebutu keista. Mane ten visada keistai sukausto ir norisi sprukt kuo greiciau. Kazkokios man netinkamos bangos (nors as jomis ir netikiu). O siaip Vilniuj maloniausia budavo paklausyt kunigo Merkio, kuris anksciau dirbo sv. Jonu baznycioj (dabar ten toks kun. Saulaitis, irgi visai saunus), o dabar sv. Onos. Turiu kelis pazistamus baptistus, buvau ju pamaldose, irgi labai patiko.

as labai ramiai diskutuoju,mano pagrindine mintis-visos baznycios vienodos(is dievo pozicijos…Šypsena)jei ten yra gyvas dievas ar sv.dvasia,ar jezus…ŠypsenaŠypsena
skirtumai matomi tik zmogaus akimis.
nera nei geru nei blogu baznyciu,ira tiesiog baznycios,susirinkimai,studijos ar kaip ten pavadinsi,svarbu kokia dvasia ten,o kai ziurima i isorinius dalykus,tada ir prasideda skirstimas i vienus ar kitus…ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

ZIURKE rašė:

as labai ramiai diskutuoju,mano pagrindine mintis-visos baznycios vienodos(is dievo pozicijos…Šypsena)jei ten yra gyvas dievas ar sv.dvasia,ar jezus…ŠypsenaŠypsena
skirtumai matomi tik zmogaus akimis.
nera nei geru nei blogu baznyciu,ira tiesiog baznycios,susirinkimai,studijos ar kaip ten pavadinsi,svarbu kokia dvasia ten,o kai ziurima i isorinius dalykus,tada ir prasideda skirstimas i vienus ar kitus…ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

100% pritariu.

Teologija su ZIURKE - nesusipykit, nes cia juk draugiska diskusija. Mirkt
Mano nuomone, kas iesko Dievo - tam sou nesvarbu. O netikintis zmogus atejes i bet kokia baznycia (taip pat kataliku) gali izvelgti spektakli, jei ziures su isankstine neigiama nuostata ir skeptiskai. Gal nediskutuokim, kuri baznycia geresne, nes vieningos tiesos nesurasim. Svarbiausia, kad visur yra Dievas, jeigu mes norime, kad Jis butu su mumis.

Kai buvau prieshpaskutini karta…apshauke bedieviais ir bande ishvyt lauk… nes ieje grozhejomes visa aplinka…ir nepersizhegnojom… Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena

Phila

Teologija rašė:

Kaip matau kai kuriems reikia ne tikejimo, o tiesiog padaromo SOU baznycioje Cha cha

Kuo geresnis spektaklis - tuo daugiau ziurovu?

Dievas yra visur tas pats. Ir Dievas visur yra tik vienas.

Neapsigaukit Mirkt

kai kam dedikuoji,buk zmogus dedikuok iki galo ,kad aisku butu kam skirta,nes nezino zmones kuriam atsakyt.Šypsena
ka turi omeni:sou baznycioje,spektaklis?
nemaciau nei vienoj baznycioj nei sou ,nei spektaklio,gal ne ten ieskau,pasufleruok!
del dievo visur ir tik vienas ,tai tiesa,sutinku!

Kaip matau kai kuriems reikia ne tikejimo, o tiesiog padaromo SOU baznycioje Cha cha

Kuo geresnis spektaklis - tuo daugiau ziurovu?

Dievas yra visur tas pats. Ir Dievas visur yra tik vienas.

Neapsigaukit Mirkt

2 ziurke:
Labai gerai pasakyta!

operis rašė:

ZIURKE rašė:

nu kiekvienam pagal poreikius,jei zmogus niesko dievo tai ir retai vaiksto,nebent yra priezastis,bet jei sako as jau radau ar zinau…
tai cia zeurei blogai,jis net nezino kokioj duobej sedi!dazniausiai ================================

Nežinau ar čia man taikyta, ar apskritai, bet dažniausiai "radau" reiškia "sužinojau, kad Jis yra ir patikėjau tuo"
Todėl nieko blogo nematau tame žodyje "radau"

ne tau ,
o mintis tokia:zmogus(krikscionis)dievo iesko visa gyvenima,ir kuo arciau jo,tuo labiau supranta ant kiek jis dar toli…Šypsena

nu kiekvienam pagal poreikius,jei zmogus niesko dievo tai ir retai vaiksto,nebent yra priezastis,bet jei sako as jau radau ar zinau…
tai cia zeurei blogai,jis net nezino kokioj duobej sedi!dazniausiai krikscionis ir nusibaigia tokiam akligatvij,baisu,(asmeniskai niekam netaikau,samprotauju)tada kai zmogui prasvesieja,rek zeurei daug visko kad atsistot ant koju…
beveik visi pakliuna i tokias situacijas,tik ne visi suvokia kas viksta,reik zeuriai blaivaus proto susivokt tokiose bajeriuose,is sono nuomone dazniausiai nepriimama…ŠypsenaŠypsena

Man tai 2 kart per savaite eit i baznycia per daug. Uztenka 1, ir tai ne kikekviena savaite.

Pati nesu TZ nare, bet jauciu simpatija. Kaip tik vaziavau pro palapine, kai ten buvo konferencija. Ir tokia nostalgija apeme. Prisiminiau, kaip fainai teko sudalyvauti vienoje konferencijoje pries kokius 7 metus… Ir negalejau ten nueiti, nes man vestuves buvo (ne mano) - kaip tik vaziavau su jaunaisiais vienoj masinoj i Santuoku rumus.

ZIURKE rašė:

tz konkreciai reformuojama,jei varys ir toliau taip…kazkas bus.
per konferencija sukviete visu denominaciju atstovus,(ekumeninis susirinkimas!)atsikrapste uz per stipriai sakytas nuomones ir pan.net katalikus pakviete!ŠypsenaŠypsenatie neatejo…ŠypsenaŠypsena

Neatėjo, nes matyt valdžia neleido. Katalikų valdžia bijo konkurentų. Aš į TŽ vaikštau maždaug 10 metų. Visko per tą laiką buvo. Aš niekuomet nesigailėjau, jog esu TŽ bažnyčioje, nors esu vadinamas sektantu ir t.t. Svarbiausia, jog suradau Dievą. Ir manau, kad mūsų šeimą jis būtent ir palaiko. Kitaip, sunku būtų mano žmonai mane pakęsti… Šypsena
Taigi, į bažnyčią vaikštau maždaug 2 kartus į savaitę.

2 rugegele
tz konkreciai reformuojama,jei varys ir toliau taip…kazkas bus.
per konferencija sukviete visu denominaciju atstovus,(ekumeninis susirinkimas!)atsikrapste uz per stipriai sakytas nuomones ir pan.net katalikus pakviete!ŠypsenaŠypsenatie neatejo…ŠypsenaŠypsena

As turiu pilna versija visa perejau zjbs!! Taip

Bet cia demo…

Call of Duty Gerai