Ar normalu, kai santykiauja 14 metu mergina?

jei ji santykiauja 14,tai vadinasi jos protelis kaip vaiko ir ji nesuvokia ka daro,argi normali 14m mergina taip elgtusi?

NE!!! !!! !!! !!!AR JAU UZTEKS ARDAR!!! !!! !!!TIKRIAUSIAI JAU UZTEKS!

Viskas cia gerai yra. 14 pistis normalu (zinoma su nepilnameiciais, apie 14-meciu sex su suaugusiais as nesneku). Nors na pavyzdziui gal 14 ne pats tinkamiausiais metas bet geras, o tinkamiausias manau 15-16, bet viskas gerai jei ji 14 jau varo.Svarbu kad vaiko neuzsistatytu, ir sargius naudotu. Jei kam idomu apie mane tai as pirma karta apturejau 16-os su devyniolikmete ir visai nesigailiu, na nebent kad gal su jaunesne reikejo.

o as manau NENORMALU…
nors dabar jau tiek visko galima prisiziopsoti…tai kad aj aj

jei keturiolikametei gerai tai tada gal ir normalu,jai…bet nemananŠypsena mano manymu tai kvaila ir labai nesamoninga!Nesuprantu ko merginos skuba taip gyventiLaimingastaigi viskas dar pries akisLaimingas
Manau,kad keturiolikamete kuri jau santykiauja truputi neapsisvietusi yra arba laaaabai subrendusiLaimingastik taip ja isivaizduojuLaimingas

nu, kad nelabai dar 14 gerai, palauk gal 16, nu tikrai bus normaliau manau, kam 14-kos? Liūdnas dar gi viskas pries akis, visas gyvenimas, man irgi 14, bet as dar siaip jei pagalvoju, tai mastau apie 17metu, kam 14? fee. nemanau, kad kai atais laikas sugebesi ir t.t. ir panasiai. anxtoka Liūdnas

Aisku kad nenormalu.

na man tai kazkaip nenormaliai atrodo kai 14 metu jau pradeda lytini gyvenima, juk ji pati nesubrendusCha cha. taciau tai kiekvienos merginos reikalas ir manau nieks neturi teises priestarauti, smerkti ar girtiCha cha

mmm…per anxti Taip

Manyčiau, kad tikrai per anksti.Pats turiu seserį 14-kos metų.NeNeNe

Šypsena

Cha chaLaimingas

nesubrendele ir tiek

Sei nuo merginos priklauso, jeigu jinai jau normaliai subrendus ir pan… Seip man atrodo dar ankstoka… Bet jai rinktis…

o ka 25 darys? Nekaltas

senatves lauks, proanuku…

vaikas susiruose zaisti suaugusiu zaidimus… Nekaltas mda…ir nuo kada 14-mete jau subrendusi buna Nekaltas

per anksti! ir as be zodziu…subrendusi nu i… Cha cha ka ji turi savo gavoj utert kad nuo tokiu metu jau pradet…nu jio…ka as zn…tegu pradeda bet manau kad po to gailesis… tai slykshtu Veee Veee Veee Pavargęs Piktas

manau,kad anxtoka Nekaltas

Ce aisku kiekvienos asmeninis pasirinkimas… Nesmerkiu tokiu, taciau man tai neatrodo normalu - vaikai juk dar Nežinau

na jeigu pats zmogus nori ir gali tai prasom… kazkaip neber apribojimu tokiem dalykam, visi tai daro kada nori kur nori ir su kuo nori ir nieko cia nepakeisi… tik va klausimas ar labai daznai tas zmogus kuris mylisi su ta 14-mete pagalvoja kad ji dar vaikas ir nera uz save atsakinga?