Ar normalu, kai santykiauja 14 metu mergina?

nenormalu. tuo metu PRADEDI nebegalvot apie vaikiskus dalykus o iki pribrendimo lytiniams santykiams dar toli… galetu palaukti pora meteliu nors iki kokiu 16… ir tik tada jei turi vaikina kuri gerai pazisti ir jautiesi pribrendusi lytiniams santykiams.

Cia kazkas jau apie sexa kalba 14, o man jau 14, o as dar net bachuro neturiuŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

As irgi neturiu. Ir man nei silta nei salta. Kaip yra taip gerai. Taip Liežuvis O sex’as 14, manau iswis nesamone. Blogai Nors siandien welnias pagalvojau, kad man reiktu ir vaikus gimdyt, kai paziurejau i "siuolaikines" 11-12-metes. Sedejau prie ju autobuse ir (oi kajp negrazu Liežuvis ) klausiausi ju pokalbio. Mazutes mergytes, dar uz mane mazesnes, kokios penktokeles pasakojosi kaip swente naujaka. Kaip prisigere, prisiruke, o nakti vienoj lovoj miegojo apsikabinus su kazkokiu baxuru. Baisu Niu mes su drauge pakraupom. Pavargęs

[quote]
moonlight_shadow rašė:

joo Taip , man panasiai irgi ne viena karta buvo.geriausiai tai buvo kai autobuse uz musu su daruge sedi dvi 10-11 m. mergaites, batu kulnai metriniai Šypsena, o kalba, tai apie drauges gimse., kaip ten viena su bernu laizes, kaip prisigere, nu man isvis idomu, ar jos bent jau supranta, ka tas reiskia???

manau dar per anxti… siaip turiu gywa pavyzdi… viena pana… daba jai 16 metu… nekaltybe prarado daba tixliai nepamenu 11-12 metu… budama girta, su 20m baxuru… kuris jos net neprase… taip sakant mergina pasigere ir pati ant jo “uzlipo”… Veee o kuris baxuras atsisakys… merginos sitaip darydamos, zemina tik sawe pacias! Piktas

per anksti Veee

as irgi manau kad per anksti,bet pati pradejau irgi tokio amziaus

dar ir tajp booowa Cha cha

nu manau, kad pradet 14, yra visiska nesamoneNe.Nu tikrai per anksti.Gal kokiu 16-17, nors geriausiai tai butu isvis 18

manau kad dar peranksti, juk dar 14 nedaaugusios…joms protelio truksta…tikri vaikai dar…

Siais laikais jau niekuo nenustebinsi. Jeigu jai jau to reikia sulaukus 14m. tai prasom.

Nu blt, as su tokia neprasideciau, jai gi visa gyvenima sup.istumBaisublt, cia jau vaiku tvirkinimas nu nx., o tokius, kurie tokias daro reiketu biski palomintTaip

Teisingai.

Taip

Manau, kad lyg ir ankstoka, bet tikraj pasitajko ir kitokiu atveju Apakęs

Na jei su manim tai normalu, na sukitais nzn Juokiasi

Nu nenormaliaiŽliumbia

Aisku, kad NENORMALU!!! Piktas

Žvaigždė

pritariu ir kaip gali iswis tokia mergaite jaustis subrendusia,juk jai tik 14,ji tik vaikas…

ar neatrodo kad 14 tai dar vaikas Nekaltas ?

as manau, kad kiekvienas zmogus pats pasirenka, kada jam yra laikas pradeti lytinius santykius. Ir tai yra kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas.
Sakyciau, 14-tai jau gali kazkiek galvoti, ka daro.Bet kai tokius dalykus pradeda 10 metu ar pan. tai cia jau tikrai nenormalu, nes tokio amziaus, tai dar vaikas, visiskai priklausomas nuo tevu