Ar nesusivarys windows jei ntfs konvertuosiu i fat32?

Ar nesusivarys windows jei ntfs konvertuosiu i fat32?

AMn idomu ar nesusivarys windows jei ntfs konvertuosiu i fat32

Na man konvertuojant i fat tai susigadino visi duomenys…

niekas nesgadina,nereikia pliaukšti niekų.
o aplamai kam tau šito reikia?

Konvertuok i WinFS

tai geriau is naujo windowsus rasyk ir ramu bus

na ash noriu konvertint nes pas mane NTFS ir ant ntfs kiek zinau neusideda LILO Šypsena tai noriu konvertint i fata ir nereiktu perinstaliuoti vindowsu nes katik susitvarkiau Šypsena

Su partition magic 8 konvertavau kiek norejau. Duomenys nesusivaro tik ju uzimamos vietos dydis truputi pasikeicia ir viskas.

Hmm… Tu man paaiškink, kuo susijęs LILO su NTFS arba FAT?
Instalink LILO į mbr arba geriausia - į root particiją. Paskui su fdisku nurodyk, kad root particija yra bootinė ir viskas bus čiki Šypsena

Paaishkint negaliu, bet galiu apsakyt ish praktikos. Kai pas mane c diskas buvo NTFS tai negalejau i mbr irashyt lilo. poto kazkas pasake kad kai ntfs neveikia. konvertavau i fat32 ir bingo lilo ejo puikiausia

Tokiu atveju įrašyk LILO į root particiją ir padaryk ją bootine. Nereikės gadinti windows.

Šį bei tą radau, gal padės http://linux-ntfs.sourceforge.net/info/ntfs.html#5.0

nu kiek zhinau kad fat32–>ntfs galima konvertuot, o atvirksciai ntfs–>fat32 nelabaij

su PM8 konvertuojasi skesai ir išilgai ,ir ne tik konvertuojasi,galima pakeisti claster size ir t.t.
vieną kartą reikėtų pačiam pabandyti ,o ne skaityti iš Palubinsko žinyno,ir tai ne iš to puslapio.

na man kiek pamenu su kazkurio PM ne konvertavo is ntfso… o kitaip nebandziau tik kai perinstaliuodavau win, tai ten is xcd leidzia keisti sistema tej ten rodos suveike

visiškai teisngai PM6 šios funkcijos neturi,bet PM6 dirba suw2k3.