Ar nenusibodo jums visos tos juodos arbatos?

Ar nenusibodo jums visos tos juodos arbatos?

nenusibodoNe, nes aš jų išvis negeriuNeCha cha

na, as visokias geriu, ne tik juoda, bet ir zalia, aromatizuotas i kitas.

bet juk yra visokiu pakaitalu… Nekaltas arba aromatizuotos arbatos… nueik i "Skonis ir Kvapas" Traku gatveje, tikrai rasi kazka sau skanaus Mirkt

o kas cia sake,kad geriamos yra tik juodos arbatos?siais laikais pasirinkimo tikrai yraTaip, be to kaip kiiwi minejo gali pameginti "Skonis ir kvapas" arba "PRESTO" siulomu arbatu asortimenta …Niam niamGeraiyra labaij gardziu…Girtas

Uzkniso net ir ziaurei, o ka ?

Geriu zalia su citrina Niam niam ir aromatizuotas Labas

Yra skanių arbatų su aromatais, vaisių gabaliukais, dar būna raudona, pilka arbata- netgi geltona, o žalia- nebent vaistažolių, nes kitos tai Veee

Ar butina juoda gert yra visokiu vasiniu, o da gali ir su uogiene pasidaryt.

man labai patinka liepziedziu arbata-taip skaniai kvepia, sveika ir tikrai skanu.ir ramuneliu megstu, bet va metu nekenciu.

as jau ir paskutiniu metu persimeciau ant visokiu leituvisku zholeliu Šypsena

O as kaip tik labai daznai uzsinoriu juodos arbatos su citrina, o tos kitos, tai tik siaip pasimegavimui.

idomus puslapukas besidomintiemsŠypsena

http://www.arbatairkava.ten.lt

niu man juoda tai jau biski pabodoNekaltasNekaltas
tai dabar pradejau gert zalia su citrinaNiam niam Šypsena

as tokiu jau nebegeriu 2 metus Šypsena

esu zmogeliukas, kuris be galo megsta gerti arbata, zinoma, kad nusibosta juodoji arbata, tada geriu zalia su ivairisi priedais, zoleliu, vaisine ir pan, kol galu gale ir vel uzsimanau juodosŠypsena

Juodaja geriu tik retkarciais,o man skaniausia raudonoji arbataNiam niam

neatsibodo jauoda arbata tikrai Šypsena galiu gerti gerti, nenusibodo gal todel kad pastoviai jos negeriu Šypsena megstu ivairiu arbatu paragauti Šypsena

Arbata geriu tik zalia, ir retai kitokias. Nekaltas

Be juodos arbatos negaliu istvert nei dienos Ne Ji man reikalinga kaip narkotikas Cha cha Vaisiniu arbatu negeriu, kavos irgi nemegstu Cha cha Juoda arbata yra pagrindinis mano geros nuotaikos saltinis Cha cha