Ar mums priimtina minilabų kokybė

Pasidarė aktualu ir keliu seną tema į viršų.
Audriau, o tu nežinai ar kontrastą ir šviesumą minilabuose gali koreguoti ir kaip tai būtų žymima ant nuotraukos nugarėlės?

Situacija tokia, kad išryškinus juostelę pasidarėm nuotrakas ir po kurio laiko nusprendėm vieną išsididinti. Rezultatas: mažytė žymiai gražesnė, didžioji lyg negyva. Apvertus nuotraukas paaiškėja, kad mažoji nekoreguota (N N N- 2- 072), o didžiosios visi punktai taisyti (dabar neturiu skaičių).

Pirmą kartą likau patenkintas padarytomis nuotraukomis.
Dariau Kaune, Laisvės al. 31 (padaro per 1 valandą).
Nurodžiau, kad nekoreguotų spalvų. Vienintelis skirtumas - nežymiai šviesesnės nei matau savo monitoriuje. Viena (specialiai testavimui skirta nuotrauka su 7 spalvų juostomis, užvedė Badas ant minties)- truputį tamsesnė. Vienintėlė spalva, kuri truputį skyrėsi testinėje nuotraukoje nuo originalo - mėlyna.

Aš savo nuotraukas darau tik ten. Laborantai jau mane žino, tad net nereikia sakyti ką ir kaip reikia padaryti. Iš tiesų jie šaunuoliai.

na kita sawaite bandysiu eiti y kazhkoki minilaba kad padarytu kai kurias nuotraukas (net nzn ko tiketis nes tu minilabu mano mieste neperdaugiausiai ir tie wos ne kiosko dydzhio…). Tai wa reik tiketis kad man pasiseks ir nuneshiu y padoresny minilaba…

Pirmas dalykas, kad perkastum, kaip jie daro - sakyk, kad nekoreguotu spalvų (aišku, jei pats būsi viską pasitvarkęs), tada suprasi, ko jie verti.

Jei neapgausiu- 072 yra uzsakymo Nr (visa serija bus su tuo paciu), o -2 yra tankio (tamsumo-sviesumo) korekcija. Kontrastui zymens lyg ir nera, tai greiciausiai jis nejudinamas.
Tamsuma ir sviesuma galima pareguliuoti gana placiai- maciau tai, kai atidave brokuotas naktines fotkes. Seniau man atiduodavo visa broka, kurio isties nebudavo daug- galedavau bent kiek susipazinti su ju darbo klaidomis Šypsena
Logiska butu norint mazesnio kontrasto naudoti minkstesnes juostas. Jei jas isvis naudoji Šypsena Mat megejiskos su gerokai uzkeltu- muiliniu prastai kokybei uzmaskuoti. Nors kitakart jo netgi truksta… Dar galima pabandyti Kodak spausdinimo paslaugas, jotkes greiciausiai gausi maziau zalias Cha cha
Prisiminiau- skaitmeniniu minilabu kompas automatiskai naudoja ryskumo pakelima (unsharp photoshope analogija), bent taip skaiciau masinos aprasymuose- reklamose. Galbut ji galima valdyti?

Apie Kodaka Savanoriuose - naujausia ir patikima informacija del BW spalvotumo problemos: 1-2 menesiu begyje paaiskes, ar bus tvarkoma, ar bus is viso palikta kaip dabar LiūdnasLiūdnasLiūdnas
Vadinasi, nespalvotom nuotraukom reikes ieskoti kitos laboratorijos. O tas Kodakas tetinka tik spalvotoms nuotraukoms. Dar reikes daugiau paeksperimentuoti su tonuotomis - gal nesimatys ta "vaivorykste"… Nežinau

As pats dirbu. Kas norit ateikit i hypermaksima. Dalyvaukit procese, kaip tik norit pagelbesim kaip tik galim. Zinau kad visi norit skirtingai , bet kai per dena 2000 nuotrauku darai, nelabai begali suspet atkreipti demesi i isskirtines nuotraukas. Paprasti zmogiukai tik ir reikalauja kontrasto ir kuo ryskesniu spalvu. Ta ir gauna. Jei norit realybes ateikit ir patys stebekit procesa. Padesim kuom galesim.

Štai ir pirmas nuotraukų gamintojas pasirodė mūsuose Mirkt
Sveikas atvykęs Labas
Bet galėjai nurodyti ir miestą , spėju , kad Vilnius Nekaltas
Na gal masė nuotraukas gaminančių nelabai kreipia dėmesį į atspalvius , bet nors norintys pasigaminti tą kas yra jau namie su kompu padaryta , tai jiems reikia Taip

O Kaune hypermaksimoj yra koks minilabas?..

Deja Deja bet kaunas Liūdnas. Seip as nesu darytojas, bet dirbu ir suprantu jus. Ateikit ir issakykit kas ko pageidaujat. O apie laborantus kadangi pazystu tai zinokit yra visokiu. Kaip ir klientu.

Fuji film frontier 340 digitalminilab. Šypsena

Ka daryti, jei naujai atsidariusiame minilabe labai nekokybiskai atspauzdino nuotraukas?Kaip issireikalauti, akd jas perdarytu, nes spalvos tragiskos.

Jei originalas kokybiskas, visad gali reikalauti perdaryti Taip Va tik buna, kad megejai pervertina originala. Kaip bebutu, bandyk reiksti pretenzijas, ner cia ko paskubom chaltura stumti, tegu ir uz 3/4 kainos Blogai

Tikrai galima aiskintis, geriausiai is karto ir su tuo operatorium, kuris gamino. Ir verciau ne isakmiai isreikalauti, bet mandagiai paprasyti kartu perziureti CD ir aptarti, ar gautu nuotrauku kokybe tikrai ta, kokia turetu buti Nekaltas. Ir tik tuomet, kai diplomatines galimybes iseikvotos, galima pereiti prie ginkluoto konflikto Cha cha

Klaipėda, noriu įspėti - nedarykite nuotraukų Žardės “IKI” parduotuvėje esančioje AGFA laboratorijoje - baisus rezultatas o aiškina tipo taip ir t.b., perdariau kitame labe tai dabar nežinau ar eit pakelt triukšmą nes nesulyginamai geresnės kokybės nuotraukas padarė , dabar galiu sulyginti ir įrodyti kad aš buvau teisus. p.s. taip dar nėra buvę, ir net nemaniau kad minilabas gali taip sušikt kokybę.

cia apturejau nemalonu epizoda su Akropolio Fotoservisu. Dare fotografijas is juostos ir pora padare apskritai nepataikyta i kadra, o pora buvo per keleta milimetru pasislinke nuo kadro, bet vis tiek tarpukadris matesi. Uzuot atsiprase del broko ir del to, kad del ju reikejo du kart vaziuoti ir grustis tame akropolyje, aiskino kazka ilgai ir nuobodziai apie durna ju aparata, kuris kadru nepagauna ir dar nuplese 2 Lt uz papildomai paprasytas dvi fotografijas. Eina shikt. Darausi nuotraukas pats namie ir labai dziaugiuosi.

beja, kokia nuotraukokos savikaina [įskaitant popierių ir dažų resursus] na tarkim 10x15 darant namie.

Bandau susigaudyti, ar gali buti mano kalte Cha cha Nagi isryskinau tris juostas, nuskenavau, kone pusej kadru vietom tokios nezymios “vaivorykstes” Veee Nu galvoju, skeneris durnas, pabandziau perskenuoti kitaip ikises - tas pats, lygiai ten pat. Reiskia jie ryskindami juostu neisplove ar dar ka ten pridirbo, gal chemija lieva ar kas Kanda Va ir nunesk belekur, kai tingisi nueit kur iprasta (anys ilgiau dirba). Cia buvo reklama Fotocentro minilabui Mirkt

Moksliškai tai vadinasi “Niutono žiedai”, jie atsiranda dėl šviesos interferencijos tarp juostos ir tavo skanerio stiklo. Vidurinėj mokykloj per fizikos pamoką turėjo apie tai pasakoti. Ir Fotocentras dėl šio fizikinio reiškinio tikrai nekaltas.