Ar mokytoju kompetencijos pakanka gauti geram ziniu bagazui???

Ar mokytoju kompetencijos pakanka gauti geram ziniu bagazui???

Kilo toks klausimas perskaicius Fejuskos problema… Ar tikrai kiekviena mokytoja mes dabar galetume vadinti gerbiamu?

Kaip galima paaiskinti toki dalyka, jog i VPU kad ir Matematika stojantys studentai, busimi matematikos mokytojai, garbingos profesijos atstovai, istoja surinke vos kelis procentus is valstybinio matematikos egzamino? Ar tai yra ju "paskutine viltis" igyti aukstaji issilavinima? O gal jie rimtia galvoja apie mokytojavima? Ir ar nepanashu, kad tokiu "kvalifikuotu intelektualu" rankose atsidurs kuri nors karta, siekianti ziniu… Ironiska, taciau tiesa. Drovus

Taigi, ar mokytojavimas siais laikais tera tik darbo prievole islikimui? Ir ar tokie "pasisvente" mokytojai gali ka nors i ta ziniu bagaza ideti???

kazka kliediTaip

Faktas, kad į pedagoginį universitetą bent jau kol kas stoją žmonės kurie iš egzaminų gauna pakankamai mažus įvertinimus… logiška, kad per tuos studentavimo metus šiek tiek į jų galvas košės įkrečia, tačiau… vistik čia jau lemia mokytojo atlyginimas, kuris tikrai nėra pakankamas. O tai yra tikrai nemaža švietimo problema…

Pirma, ne visas šimtas proc. į VPU patenka su pačiais žemiausiais balais Taip Kažkiek (nespėliosiu) nori ten patekti…
Antra, net ir pats geriausias mokytojas neįdės kažkiek žinių į bagažą, jei to bagažo savininkas žiūrės į mokytoją ir galvos: "Na, tu čia dėk man tas žinias, o aš pažiūrėsiu kaip tau tai pavyks"Juokiasi
Išvada, jei norima žinių - galima net ir absoliučiai nulinį mokytoją priversti jų įdėti (antraip jam nieko neliks, kaip tik pabėgti iš mokyklos)Taip

Na ash nenorejau pasakyti kad visi. Tiesiog tikrai tokiu yra. Na o dabar del bagazo tai manau tu klysti. Ok, tarkime snekekime apie 5 kokia klase. Tuo metu mokytojas turi sudominti mokini destomu dalyku. Tik tokiu atveju mokinys gales i savo bagaza kazka deti. O jei mokytojas dirba vien del pinigu ir tik del ju, tai manau visai nekyla klausimas kodel kartais gaunasi taip kaip neturetu gautis.
Na o tavo isvada tai manau is dalies yra teisi. Tik manau kad viskas priklauso nuo mokytojo pareigos jausmo ir taip pat nuo jo ziniu. O toks mokytojas mineti mano anksciau mokytojai (be abejo nevisi) pareigos jausmo manau dazniausiai neturi. Drovus

Sutinku, apie tokius žmogiukus, kurie nemąsto, kad jiems patiems reikia, o ne mokytojui - aš irgi nepagalvojau…
Mirkt