Ar moki mylėti?

manau,kad ne… Nežinau

Seip sau tai neatsiranda. Tai yra po kazkokiu negativiu potyriu. Ir tai yra laikina, kol vel mus apakina ta nuostabi ir nepakartojama MEILE. Cha cha

bet ilgai neužsibūna Šypsenakažkur ten kažką girdėjau apie amžiną meilę/ar tai įmanoma?

Manau, ne. Angelas

nepatinka, kai sako “isimylejes”? as visada kazka isimylejes, visada!! be meiles ne sekunede Girtas

Nezinau…Cia reiktu paklaust tu kuriuos as myliu Mirkt

man ,rodos, moku! bet toks demesys, toks pasiaukojimas veikiau primena lengva teroristiny akta Juokiasi, o kai prisimeni kaip elgiesi su tevais , kolegomis tai isvis pagalvoji ar toks nieksas turi bent kokiu skrupulu Pavargęs. krc, kai labai stipriai myli viena zmogu, truputy kitaip viskas atrodo, ir kitus tadu lengviau myleti, bent man.

turėjote omeny kai labai ‘stipriai myli ir tave myli’?saugumo jausmas? nelabai supratau apie koki teroristinį aktą kalbama ta prasme aš tau ‘duosiu’,o tu man tuo pačiu atsilygink…?

2 +++: kai myli, (akla meile Girtas arba neracionalia Šypsena tai tas gryztamasis ryshys kazkaip nelabai paisomas nors yra butinas Nekaltas , o saugumo jausmas betkada kompensuojamas Taurė arba Alus Cha cha (bent pas Vyras)

akla meilė…?plačiau jei galima.

nu cia kai aklai pvz. jaunesnio amziaus merginos ysikliopina y alana, breda ar levanarda…vaikinai y pamelas ir t.t.

vadinate tai meile? Baisu

nu tai nera meile is didziosios raides Mirktteisingai kazkas paminejo, kad (pvz: zas myli kina labeu nei mergina) yra nuvalkiota fraze/zodis bet kai myli tai kazkaip … LaimingasP.S. o jums gal dvejinasi? gali tukseti as sito nebijau Labas

ir suprask,kad nori

nu slidus mano n’tas vardas Drovus, bet kaip rytu filosofija skelbia: jejgu nebusi ziaurus- neisgyvensi…jejgu nebusi atlaidus- nebusi vertas gyvenimo…

tamsta neblaivus? Mirkt

ai vish ai kud! bet deja rytoj y darba Baisu, lepinuosi zoles spalvos Cha cha Kava (tiksliau arbata)

sutinku kartais tikrai norisi spjauti ir gyventi tik sau na gal kada nors dar suprasiu [tixliau, kas nors man irodys, sugebes irodyti], kad klystu

Meilė? Tai tik laikinas galvos “netekimas”. Paskui viskas susitvarko ir toliau gali ramiai gyventi. Aistra, prisirišimas visa tai galima priskirti meilei. Bet ar ji iš tikrųjų egzistuoja? Neįsivaizduoju, nes niekada iš tikrųjų mylėjau (bent taip, kaip įsivaizduoju tą mylėjimą). Nekaltas

Meilė kitam prasideda nuo žmogaus sugebėjimo mylėti patį save…