Ar moki mylėti?

bet tas ‘daryti patys dėl savęs’ apsiverčia daryti dėl kitų nuomonės… ir taip tipo ‘patiems bus geriau’ Baisu na žinoma jei kitų nuomonė yra svarbi Šypsena

na tai tokie žmonės kurie viską analizuoja,galbūt netikslingai išsireiškiau…,bet turėjau omeny tokius žmones kurie bando išsiaiškinti prieš darydami ar jausdami…o ne naiviai jausti…neaišq ką…[nėra lengva,nes turbūt yra tokių dalykų/pojūčių kurių žodžiais įvardinti neįmanoma…bet če jau per sunku]

na gerai, paimkim kitą pavyzdį, nes galbūt kalbame apie tą patį, tik nesusišnekame Mirkt tarkim, mano namai labai netvarkingi. visur mėtosi visokių daiktų, stalčiuose pilna bereikalingų popierių, dulkių sluoksnis susikaupęs, viskas prašyte prašosi mano rankos, bet aš per daug depresinės nuotaikos, kad kreipčiau į tokius dalykus dėmesį ir eilinį kartą grįžusi metu drabužius į kampą, kompo ekraną pavalau alkūne, nes šviečianti saulė išryškino dulkes, kurios riboja matomumą, o kažko prireikus stalčiuje aš jį visą išverčiu, nes niekaip negaliu rasti, o po to vėl sumetu atgal kaip papuola. pati nebepastebiu tokios aplinkos, kuri gal jau ir pati pradeda slėgti. ir štai kažkoks pakylėjimas mane priverčia susitvarkyti. aš tarsi praregėjusi pamatau visas šiukšles kampuose ir pasiraitojusi rankoves pradedu darbuotis. ir pati su pasimėgavimu pastebiu, kad tvarkinguose namuose ir jautiesi geriau Geraivadinasi, susitvarkiau kambarį pastūmėta kažkokio pašalinio reiškinio iš šalies, bet padariau tai pirmiausia dėl savęs Apkabinimas

tie patys labiausiai analizuojantieji ir bandantieji pasikliauti protu taip kartais įklimpsta, kad ojojoj. yra dalykų, kurių neišeina prognozuoti, kuriems nepavyksta užbėgti už akių…

tai tik paviršutiniška būsena… tema yra ‘ar moki mylėti’?..ir skamba gana grėsmingai ane? Šypsenao neturėtų…

taip, nuo temos nuklydom. čia aš prikibau prie tavo konkrečių žodžių Mirkt nesusikalbame turbūt dėl to, kad aš ieškau tame reiškinyje (būsenoje) teigiamų aspektų, o tamsta, galbūt pati nusvilusi, galbūt turinti konkrečių pavyzdžių realybėje, matai tik neigiamybes. ir paviršutiniškumą.

Man rodos ce ne seip sau, cia kazkas gyliau slypi. Ir isvis autore mano nuomone nera tokia kaip ji duoda suprasti apie save. Ir jos gincas panasu tik del to kad butu dialogas. Mirkt

‘nusvilusi’? Nekaltas ką tai turėtų reikšti… man tiesiog baugu stebėti žmones kurie įsivaizduoja mylintys ir tt…nė velnio nenutuokdami apie meilę Mirkttaip tai iš asmeninės patirties. o gal tik aš kuri nemoka mylėt ir nenutuokia nieko apie ją

tiesa slypi visuomet labaaaai giliai Mirkt

perskaitykite dar kartą prieštarujate pats sau.Jei taip negera ant širdies dėl dialogo galima panaikinti šią temą vien dėl jūsų Šypsena

norėčiau šiek tiek pa(si)tikslinti. diskutuodama su tavimi aš visai neturėjau omeny temos pavadinime iškelto klausimo. kaip minėjau, mylėti ir būti įsimylėjusiam yra visiškai skirtingi dalykai, tad ir analizuojami turėtų būti atskirai. kiek suprantu, nori šioje temoje diskutuoti būtent apie pirmąjį variantą. bet kadangi prabilai apie įsimylėjimą (ta frazė, prie kurios “prikibau” ), tai ir nuklydo mūsų diskusija ton pusėn. tos pačios diskusijos nebenukreipsim “anon” pusėn, nes tai apie visiškai kita. “nusvilusi” - konkrečiais pavyzdžiais šnekant - buvai kažkada įsimylėjusi, skraidei dėl to padebesiais, po ko sekė skaudus atsimušimas į žemę. taip metaforiškai, o kaip buvo (jei buvo) - tik tau pačiai žinot (aš tik bandžiau spėliot, kodėl tamstai tas įsimylėjimas toks atgrasus). žinai, gal mes visgi nepainiokim šių sąvokų. nes prakalbai apie mylinčius žmones, o tai nėra tai, apie ką aš kalbu Mirkt

Moketi Myleti reiskia moketi nesipriesinti savo atejimui i Meile… Negalvoti, neanalizuoti, nedaryti nieko ka gali daryti galva, o pasiduoti savo sirdziai, jausmams… Pasinerti i Meiles vandenyna ir atsipalaiduoti, plaukti ir dziaugtis kiekviena akimirka tau dovanota, istirpti Meileje, kad neliktu taves, tos senosios taves, kuri nesuprastu, kaip taip galima elgtis, taip kvailai, taip neapgalvotai, taip nelogiskai, taip vaikiskai… Apkabinimas

Tamsta kazkaip megstat nukrypti i krastutinumus. Ir si tema ne del manes sukurta kad ja vardan manes uzdaryti. Laimingas

beabejo,kad ne,bet jus kažkodėl piktina dialogo tęsimasis+drįstat spręsti kokia aš esu kokia ne Blogaitai kas če nukrypsta į kraštutinumus?

Dialogas manes nekiek nepiktina. Juokiasi O del taves kokia tu esi man visiskai tas pats ,as tik norejau pabresti kad tavyje gludi ne vien tas arsus priestaravimas bet kaip ir kiekviename zmoguje esantys gerio bruozai. Ir jei savo pastabom tave uzpykdziau labai atsiprasau as to nesekiau. Tik is ankstesnio diealogo su tavim as pastebiu dideli nusivilima meile ir tiek. Atleisk jei kas ne taip. Sekmes ir teaplanko tave didzioji MEILE. Mirkt

nuvalkiota ir banali tema… kaip ir pati meile [shiandieniniam pasauly] tej wa…

Dar vienas nusivyles meile. Juokiasi

aha gal ir nuvalkiota bet ne tais keliais… če bandoma valkioti kitaip; kai egoizmas pastoja kelią pavydas apakina … nebemokame mylėti

Eto medleni jad,skolko možeš kriči. Eto slova nečei, eto slova nečjo.

mane tai labai liudina, kad meiles savoka siu deinu gyvenime labai nuvalkiota:/ sakome mylime suni, sakome mylime drauga, mylime…mylime…taciau…kai zmogus sako,kad myli…jis nepagalvoja, kad savo jausmus jis galetu nupasakoti ir kitais zodziais, kurie butu konkretesni vienu ar kitu atveju…o pasakyti,kad myliu…visi galime, tik va deja ne visi tuo tiki [ir sakantieji ir girdintieji]!

+++, egoizmas, savanaudishkumas, ishdavystes ir pan… o ko dar tiketis, vaikeliukai, tox gyvenimas, arba mes nemokam ieshkoti arba kazkas neleidzia mums “surasti”, greiciausiai mes nemokam… mistikas, tikrai as nenusivyoles, as beveik neturiu jausmu, ar bent jau labai stengiuosi ju nedemonstruoti, vadovautis sveiku, shaltu protu ir stengtis nejausi. sunku, beprasmushka, sutinku- vaikishka bet… padeda Mirkt

nei saves, nei kitu Nekaltas