Ar miegoti su daugybe pagalvių jums blogai?

Ar miegoti su daugybe pagalvių jums blogai?

nepatogu su daug

Daugelis iš mūsų per daug gerai žinome, kaip pabusti skaudančiu kaklu. Atsižvelgiant į tokius dalykus kaip technologijos ir šiuolaikinis stresas, jau veikiantys mūsų miegą, mums nereikia, kad kaklo skausmas prisidėtų prie naktinio mėtymosi ir vartymosi. Ar gali būti kaltos mūsų pagalvės?

Gugli” teigimu, geras miegas yra toks pat svarbus mūsų sveikatai kaip ir sportavimas ar sveika mityba. Kai nepakankamai išsimiegame, nukenčia apetitą reguliuojantys hormonai, todėl per dieną suvartojama daugiau kalorijų. Nepakankamas miegas yra glaudžiai susijęs su nutukimo rizika, nes labai nukenčia motyvacija sportuoti. Miego trūkumas taip pat padidina širdies ligų ir insulto riziką.

Kai gerai išsimiegame, mūsų smegenų funkcijos tokios kaip pažinimas, koncentracija, produktyvumas ir atmintis, labai pagerėja (per sveikata). Ilgesnis miegas buvo susietas su geresniais sportiniais rezultatais, pagerėjusia imunine funkcija, geresniu emocinės informacijos apdorojimu ir mažesniu uždegimu.

Kaklo skausmas yra pagrindinis blogo miego šalutinis poveikis. Remiantis 2016 m. žurnale Peer J paskelbtu tyrimu, maždaug 25% pasaulio gyventojų kenčia nuo kaklo skausmo, o netinkamas pagalvių dizainas gali prisidėti prie diskomforto.

Kaip pagalvės prisideda prie kaklo skausmo?

Pagal 2016 m. Peer J tyrimą, kai pagalvė neturi tinkamos atramos, ji gali neigiamai paveikti stuburą ir sukelti kūno bei galvos skausmus. Kai pagalvės yra per aukštos, kaklo stuburas nėra išlygintas ir susidaro per didelis kaukolės spaudimas, dėl kurio atsiranda diskomfortas.

Ideali miegojimo padėtis, nesvarbu ar tai būtų ant nugaros ant šono ar pilvo, apima neutralų stuburą, išlaikantį stuburą išlygintą ir atpalaiduotą be perteklinio svorio ar įtempimo. Kai pagalvės yra per aukštos, prarandate įprastą stuburo išlinkimą, o galva pasvirusi į priekį, sukelia skausmą ir blogą miegą. Tačiau jei miegate be pagalvės arba ji per žemai, iškyla atvirkštinė bėda – galva pasvirusi žemyn, perdėtas natūralus stuburo išlinkimas.

Taigi, nors miegas su per daug pagalvių gali pakenkti jūsų miegui ir bendrai sveikatai, miegas su per plokščia pagalve taip pat gali pakenkti. Norint užtikrinti gerą miegą, labai svarbu rasti tinkamą atramą pagalvėje pagal savo kūno dydį ir kaklo formą

Pasirūpinkite savo sveikata!

Gal ir nėra labai sveika, bet koks malonumas, kai daug pagalvių! Aš už :slight_smile:

1 Patinka

Miegu tik su viena, po galva. Dar viena siaip gerai jei ant sono miegi po ranka pasideti arba tarp koju.

1 Patinka

žiauroka… o bobos apsikabinti nesigauna niekaip? ne nu aišku viskas čiki jeigu ir taip tenkina… biški keista bet visokių yra.

Būna kartais letena užmetu ir ant žmonos :smiley:

1 Patinka