ar merginoms patinka plaukuotas vyru kunas??

paklausei kaip vyr. oral. spec. Cha cha

zek ojei atsakyciau "ne", papasakotum koks jausmas, kai vyr. pasidydziavimo plaukai tarp dantu stringa…? Cha cha

p.s.: atsiprasau… nesusilaikiau Nekaltas

na siaip tik norejau pasakyt, kad uzsiminejau as ar ne… cia tik mano reikalas Mirkt

beto… jei sakau, kad man netrukdo… vadinas man netrukdo ir niekaip kitaip… Cha cha

nu zinai kas jau kas bet plaukuoti vyrai tai slykstus.o dar jeigu kai kartais reikia truputuka nusirengt ir jo krutine visa gauruota…o jeigu dar kartais tenka prie tokios prisiglaust…Veee juk ziauriai bado.!!!

daba kazkodel prisiminiau posaki "nesigincik su kvailiu, nes aplinkiniai gali nepastebeti tarp jusu skirtumo" nezinau kodel butent sita… tiesiog… Šypsena

Kas per daug tas nesveika Ignoruoju taigi kiekvienas vyras turetu save prisiziureti, kaip ir moterys tai daro. Taigi plauku ant vyro kuno turetu buti saikingai, bet ne per daug, kaip buna pas kai kuriuos.Labas

Mano meiluzis labai plaukuotas. Anksciau man tai butu nepatike, bet dabar manau, kad labai seksi atrodo.

na tai sveikinu neishpasakytai su humanitarines gimnazijos baigimu GėlėGėlėGėlė Cha chaCha cha Tikiuosi, tuo viskas ir neuzsibaige? Cha chaCha cha
Dar jei nori suzinoti apie mano ishsilavinima, tai as irgi baigiau butent humanitarine gimnazija (tikiuos, ne ta pacia…BaisuBaisuJuokiasi bet ties tuo neapsistojau…Juokiasi…ir greitu laiku tureciau gauti magistra…Cha cha
Tai va, nenoriu leistis i kazkokias neaiskias diskusijas apie ishsilavinima, juo labiau, kad cia tema buvo lyg ir apie pazastis (ju skutima) Cha cha …bet kad tu pradejai kazko kabinetis, Nekaltas aj, vnz, nesvarbu, siaip ar taip, man tai visiskai neidomu…

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

ce jau juoktis?? NekaltasNekaltasNekaltas

sypsaus jei ka…

na nezinau ar tai (Cha cha) galima pavadinti sypsena…

Taip, patinkaŠypsena Sako, kad tokie vyrai labai aistringiŠypsena

o kodel ne?Šypsena as pvz kai juokiuos tai taip darau Juokiasi, o tu ne?Laimingas

ce taip tik sako Cha cha

Nieko as nesigincyju. As zmogui padedu tik suprasti tai, ko jo protelis nesugebaCha chaCha cha

Niekada nepradedu pirma kabinetisNe
P.S. Dekui uz sveikinimusCha chaGirtas

Man tai plaukuoti vyrai labai vyriski ir seksualus atrodo. Bet krutine kai buna gauruota, nepatinka. O kad pazastis skustusi visai butu gerai(ko daugelis nedaro), juk daug privalumu, ypac vasara, kai daugiau prakaituojama, ir graziau nei styrancios plauku kupetos Cha cha

Širdispatikek kad plaukuotas kunas o ypac krutine patinka daugeliui merginu.Flirtas

laurra, pasirupink savo proteliu.Kiekvienas zmogus gali tureti savo nuomone, ir jei as manau, kad tarkim plaukuotas vyro kunas yra sexualu, o depiliacija - uzuomina !!! i gejiskuma (jokiu budu neteigiu, kd toks zmogus butinai yra 100% gejus) - tai yra mano nuomone, ir ji niekuo nera menkesne uz tavaja. Kartais labai sveika atsikratyti visazines vaidmens ir atprasti nuo tokiu neigiamu iprociu kaip "padeti kitiems suprasti tai, ko ju protelis nesugeba" JuokiasiJuokiasi Tik tiek norejau pasakyt.Have a good day GėlėGirtasCha cha