ar merginoms patinka plaukuotas vyru kunas??

as apie koju skutima tai net minties neturiu… Mirkt kalbu tik apie pazastis ir "margucius" Mirkt Liežuvis

[/quote]

Na Nickita, arba Tau dar nedaug meteliu (nors man paciam nedaug…) arba tiesiog esi viena is DAUGELIO lietuveles TAMSUOLIU (nekenciu sito viso mastymo ir mentaliteto… Piktas) kurie nebuve uzsieny, ir vadovaujasi dar is tarybiniu laiku (per tevus, knygas, galu gale aplinka) atejusiu matymu. DABAR LABAI ATIDZIAI SKAITYK IR PO TO SPRESK KAS VYRISHKA KAS NE!
: 1.-MA - Anais laikais (ne diznozauru aisku) vyrai puosdavosi/rupindavosi isvaizda/rengdavosi ZYYYYMIAI labiau uz moteris (tai yra faktas, irodyta visiem, kas bent kiek tuo domejosi, tiesa, todel prasau nesigincyt siuo klausimu Cha cha Cha cha! …oi kaip patinka man taip "suvaryt" ka nors Cha cha Cha cha jau isijauciau…). Ir zinai ka? Ogi VYRAI (o ne moterys) darydavosi makiaza, taip taip, pudra, ivairus seseliai, piestukai (jie buwo jau net tada), ir tai buvo VYRU privilegija, o toli grazu ne moteru (i moteri issidaziusia buvo ziurima, taip kaip dabar butu ziurima i vyra su makiazu.).
2.-RA - gal Tau ir netaikau, bet tie kas svaigsta, apie "auskaras kairej ausy (ar ten desinej…) - gejus ", tai dar viena nesamone. Auskarus APSKRITAI pormieji pradejo nesiot vyrai, pradininkai buvo piratai (as cia visai rimtai).

O lietuviskas vyriskumas, yra SUSHIKTAI (svelniausias zodis koky galejau pavartot) ishkreiptas. Taip iskreiptas, kad net nenoriu daugiau apie tai rasyt, nes is kart susiparinu Piktas.

Cha cha Cha cha … koks ilgas post’as gavosi netycia…

Butent, tu pasakei savo nuomone, o as pasakiau savo ir mano nuomone yra tokia, kad nusisnekejai. Nepatinka, neskaitykJuokiasiJuokiasiJuokiasi O jeigu tau svarus ir tvarkingas vyras asocijuojasi su gejiskumu, tada jau ne mano problemosJuokiasiJuokiasi

ir kodel tu manai kad jei vyras prisiziuri savo kuna, tai jau kazkas ne taip su juo???

ka reiskia tvarkingas?Šypsena tvarka man asocijuojasi ne su plaukais ant krutines, ar ant koju… o tarkim su drabuziais, sukuosena, elgsena… Cha cha Niu jei vaikinas turi siokiu tokiu plaukeliu ne ten kur merginai noretusi tai jau nesvarus? netvarkingas? (netgi savokos truputi netinka sitos…) Cha cha Ne deja… tai taikoma merginom… o vaikinai lieka vaikinais… jiems kolkas visuomene nuolaidesne… Šypsena
apskritai manau kvaila sureiksminti tokius dalykus… juk merginos myli pacius vyrus, o ne ju plauku kieki ant kuno…

Na siek tiek plaukeliu turi but, bet tik ne miskasNeVeee

krc, nusipezat cia Šypsena vyro plaukai yra ten, kur ir turi buti. manau, kad vyras turi zibeti smegenimis ir "rankomis", o ne isskustomis pazastimis Liežuvis

Siaip tai esme cia visai ne tame buvoNekaltas

JuokiasiJuokiasiJuokiasi Cia tai skelei, o tai kai moteris su priaugusiom pazastim, tai jau negerai? Ane?JuokiasiJuokiasi

parasei ant smugio ir neisisigilinus i mano posta, apie moteras as dar neiko nesakeu: grazinkites, tepliokites, depiliokites Šypsena tokia jusu priederme - grozi palikime jums, mielosios Šypsena o vyras neturetu buti toks kaip moteris. gal esi jauna, pakeisi savo poziuri veliau( tikiuos)

nu nelabai, kažkaip noras kyla peštelt už tų plaukųNekaltasJuokiasi
Nors priprantama prie visko, jei tik tau gera su tuo žmogum.

na tik siaip pastebejau, kad jei nesiskuta… tai dar nereiskia kad nesvarbus ir netvarkingas Mirkt nenorejau kistis i jusu ginca apie svara ir gejiskuma… Cha cha (p.s. beto visai sutinku su nicitos(?!) nuomone, kuo vaikinas labiau rupinas savimi… tuo didesne tikimybe, kad jis gejus)

Taip na iskustos pazastys tai dar visai gerai… bet tikrai nedaugiau Cha cha

o tu oraliniu kada nors uzsiiminejai?? Mirkt

o man atrodo, kad tai tavo problemos, kad nemoki skaityti tai, kas parasyta. Esi visiska idiote, kazka is saves lauzianti, bet niekaip ir neislauzianti.
Patarimas tau: mokykis skaityti tai, kas parasyta, ir neprikurk dar + savo idiotisku interpretaciju !!!

PATIKEK…!Ir dar kaip patinka!Tai suteikia jiems vyriskumo, erotiskumo, gyvuliskumo…RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!Kanda

kai ZHIAURIAI apzheles, tai nelabai, bet man labai patinka, kai yra kailiukas ant krutines, ranku ir pilvuko

Tavo ziniai, brangute, baigiau humanitarine gimnazija, todel del skaitymo ir rasymo man maziausiai turetum pasakotiJuokiasiJuokiasi
"kazka is saves lauzianti"? JuokiasiJuokiasi vos nenumiriau is juoko perskaicius tai. Juokingai ir kvailai atrodo tie, kurie kazka bando teigti apie zmogu, kurio visiskai nepazista, tuolab, net nera mate in realCha chaCha cha
SmaikstuoleGėlė

Ir dar, teigdama, kad esu "visiska idiote" parodai TIK savo menka issilavinima arba isvis jo neturejimaCha chaLaimingas
Ech, patinka man tokie zmones, kurie sugeba kitiems savo "intelektualu" nuotaika pakeltiCha chaGirtas

Agha… kaip cia http://www.banga.lt/files/club/3ebe9c9396a36.jpg PavargęsPavargęsApakęs

Taipman uztektu ,jei vaikinas pazastyse plaukus panaikintu,visa kita kur daugiau jam skusti ar palikti jo reikalas Taip